Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — small toilet

Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

bidet toaleta bidetowe historia nowoczesna łazienka Nowoczesny projekt łazienki Mała toaleta toaleta Villeroy & Boch

Czy Villeroy i Boch Good Quality, recenzja marki.

Villeroy & Boch został założony w 1748 roku przez żelaznego mistrza Françoisa Bocha i jego trzech synów, z których wszyscy wcześniej pracowali jako kowal. Firma rozpoczęła się w Lorraine Village Audun Le Tiche, gdzie Iron Master opracował działalność garncarską z pomocą swoich uczniów. Firma stworzyła pierwszą na świecie zakład produkcyjną na świecie poświęconą jedynie płytkom architektonicznym w 1869 roku. Villeroy i Boch mają długą i wybitną historię produkcji wysokiej jakości towarów ceramicznych i sanitarnych. Ta wiedza została wykorzystana do tworzenia szerokiej gamy atrakcyjnych, współczesnych i wygodnych jednostek i bidetów WC dla domu.

Dowiedz się więcej →


Czy Laufen jest dobrą marką toaletową?

bidet toaleta bidetowe przewodnik historia Laufen Mała toaleta toaleta WC

Czy Laufen jest dobrą marką toaletową?

Ta szwajcarska firma działa od prawie wieku. Produkty firmy mają być opłacalne i przyjazne ekologicznie. Przez lata otrzymali wiele wyróżnień projektowych, w tym wielokrotnie nagradzany projekt. Innowacyjne techniki produkcyjne i strategia ochrony wody są również czymś, z czego słynie Laufen. Ponieważ został stworzony z myślą o korzyściach, Laufen Furniture ma naprawdę elegancki i atrakcyjny wygląd. Laufen Pro A jednostki, z ich wyraźnymi postaciami tabletów, zapewnia subtelną europejską elegancję wystrojowi. Basiny Pro B i Pro C mają neutralny styl z zakrzywionym frontem, który jest równie dobrze odpowiedni dla toalet rodzinnych, korporacyjnych lub publicznych. Bidety i toalety są wygodne, praktyczne i piękne. Toalety o ścianach, tylnej ścianie i blisko sprzężonych, oferują wyraźny aspekt światła i przestrzeni do łazienki. Stefano Giovannoni stworzył serię wanny, WCS, Bidets i Cystassins IL Bagno Alessi.

Dowiedz się więcej →


Mały projekt łazienki

łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Oświetlenie łazienki nowoczesna łazienka Mały projekt łazienki Mała toaleta

Mały projekt łazienki

Łazienka to miejsce, w którym potrzebujesz wiele razy dziennie. Sposób, w jaki układasz płytki w łazience, często wpływa na to, że łazienka wydaje się większa. Jeśli masz płytką toaletę, bezpieczniejszym wyborem efektu przestrzennego jest położenie płytek wzdłuż. Aby łazienka wyglądała na większą, użyj jasnych kolorów specjalnie dla ścian. Meble na nogach to kolejny sposób na zwiększenie łazienki.

Dowiedz się więcej →