Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — smart home

Buying guide for light bulbs.

projekt Pomysły na projekt przewodnik Dom Majsterkowanie w domu jak oświetlenie inteligentny dom

Buying guide for light bulbs.

Odpowiednia żarówka dla twojego domu wymaga odpowiedniego złącza czapki. Porównaj Watts i Lumens, aby określić moc nowej żarówki. Zastąpienie przestarzałego spirali lub patyka CFL nowszą żarówką LED może zaoszczędzić pieniądze. Nie bój się zastąpić starych żarówek. Światła LED są mniej kosztowne, wytwarzają mniej ciepła i trwają znacznie dłużej.

Dowiedz się więcej →


Nasze kuchnie stają się mądrzejsze z każdej minuty.

przewodnik jak nowoczesny nowoczesny design mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna kuchnia

Nasze kuchnie stają się mądrzejsze z każdej minuty.

Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ są one energooszczędne, samo zdiagnozowani i dostosowywalne do codziennej rutyny. Nie polecilibyśmy ich dziesięć lat temu, ale dziś uważamy, że przytłaczająca większość ma dobrą wartość.

Dowiedz się więcej →


Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

przewodnik Dom Majsterkowanie w domu mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna toaleta zrównoważony Zrównoważona architektura

Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

Nadeszła inteligentna technologia: Oto pięć sposobów, w jakie może zwiększyć naszą jakość życia. Inteligentne termostaty pozwalają kontrolować temperaturę domu za pomocą telefonu lub głosu. Za pomocą inteligentnego dzwonka do drzwi możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, nie będąc tam. Inteligentne oświetlenie może pomóc obniżyć poziom światła niebieskiego, ułatwiając zasypianie. Do filtrowania szumu można użyć białego szumu podczas generowania kojących dźwięków.

Dowiedz się więcej →


Najskuteczniejsza technologia zdrowego zamieszkania

Dom Majsterkowanie w domu mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna toaleta technologia

Najskuteczniejsza technologia zdrowego zamieszkania

W najlepszym interesie jest posiadanie czystych, zdrowych technologii domowych. Oceń oświetlenie i sprzęt w celu stworzenia poczucia bezpieczeństwa zarówno dla mieszkańców, jak i gości. Użyj czujników automatycznego wykrywania lub elementów ogrzewania temperatury, aby zapewnić zdrowie domu i rodziny. Trwa rosnące użycie bezdotyknego oświetlenia zewnętrznego. Oświetlenie przednich i chodników jest wystarczająco jasne, aby zobaczyć, gdy szukam klawisza drzwi. Z dala od domu światła powinny być włączone. Inteligentne światła domowe obejmują wiele funkcji, takich jak łatwe planowanie/wyłączanie i wyłączanie smartfonów lub sterowanie oprogramowaniem przyjaznym dla tabletów. W przypadku tego innowacyjnego inteligentnego blokady wymagane są połączenia Wi -Fi lub Bluetooth. Lotujące i odporne na brudne powłoki pozwalają na łatwe czyszczenie podłogi. Użyj technologii świadomych zdrowia, takich jak oczyszczacze powietrza, nawilżacze i osuszacze, aby upewnić się, że powietrze jest tak czyste, jak to możliwe.

Dowiedz się więcej →


Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego

przewodnik kuchnia nowoczesny nowoczesny design mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentne toalety

Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego

Inteligentne kuchnie obejmują nowe urządzenia i urządzenia, które reagują na polecenia głosowe i są zarządzane za pomocą pilota opartego na aplikacji. Smart odnosi się do technologii samokontroli, analizy i raportowania. Inteligentne gadżety z certyfikatem Energy Star mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na rachunku za zasilanie. Dobrze wyposażona kuchnia ma sprzęt, który „myśli” dla Ciebie. Dostosuj każde zadanie za pomocą różnych czujników i parametrów, dostępnych z tych urządzeń. Urządzenia z obsługą WiFi i Bluetooth łączą całą kuchnię.

Dowiedz się więcej →