Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — smart toilets

Co to jest japońska toaleta lub inteligentna toaleta?

Japońskie łazienki Japońska toaleta Japońskie toalety Inteligentna toaleta Inteligentna toaleta Inteligentne toalety

Co to jest japońska toaleta lub inteligentna toaleta?

Japońska toaleta może również odnosić się do elektronicznej toalety, inteligentnej toalety, japońskiej toalety lub inteligentnej toalety. Nowoczesna toaleta urodziła się, gdy Toto wprowadził swoją serię Washlet G w 1980 roku japońska toaleta. Japońskie toalety słyną z czystości, dzięki sprayu wodnym, który ma oczyścić się bez użycia papieru toaletowego.

Dowiedz się więcej →


Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego

przewodnik kuchnia nowoczesny nowoczesny design mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentne toalety

Kupowanie inteligentnej kuchni: przewodnik kupującego

Inteligentne kuchnie obejmują nowe urządzenia i urządzenia, które reagują na polecenia głosowe i są zarządzane za pomocą pilota opartego na aplikacji. Smart odnosi się do technologii samokontroli, analizy i raportowania. Inteligentne gadżety z certyfikatem Energy Star mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na rachunku za zasilanie. Dobrze wyposażona kuchnia ma sprzęt, który „myśli” dla Ciebie. Dostosuj każde zadanie za pomocą różnych czujników i parametrów, dostępnych z tych urządzeń. Urządzenia z obsługą WiFi i Bluetooth łączą całą kuchnię.

Dowiedz się więcej →


Jakie są różne rodzaje toalet?

Powrót do toalet ściennych toaleta bidetowe blisko sprzężone toalety toaleta elektroniczna Inteligentne toalety Deska sedesowa tradycyjne toalety Ściana zawieszała toalety

Jakie są różne rodzaje toalet?

Chociaż te toalety do ściany są atrakcyjne wizualnie i zajmują niewiele miejsca, można je również wykorzystać do maksymalnego wykorzystania budżetu. Tradycyjne toalety mogą mieć skonfigurowaną konfigurację identyczną z bieżącymi toaletami. Często występują na trzech różnych wysokościach: krótkie, średnie i ciężkie.

Dowiedz się więcej →


10 pomysłów i wzorów łazienkowych

łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę Japońskie łazienki Toalety prysznicowe Inteligentna toaleta Inteligentne toalety 10 najlepszych projektów łazienki

10 pomysłów i wzorów łazienkowych

Aby zaprojektować łazienkę naszych marzeń, wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. W rezultacie możesz przejść przez nasze galerie, zobaczyć, co zrobili nasi klienci, przeczytać nasze artykuły na blogu i edukować projektanta łazienki na temat najnowszych trendów w branży.

Dowiedz się więcej →


Przyszłość inteligentnej toalety

ai toaleta elektroniczna Przyszłość toalety Japońskie toalety nauczanie maszynowe Inteligentna toaleta Inteligentna toaleta Inteligentne toalety bidet toaletowy

Przyszłość inteligentnej toalety

Inteligentne toalety łączą konwencjonalne bidety i inteligentną technologię domu, aby stworzyć oprawę hydrauliczną łazienkową lub rodzaj elektronicznej toalety bidetowej. BrookPad jest produktem wysokiej jakości, który będziesz miał przyjemność w swojej łazience. Typowy europejski używa 18 kg papieru toaletowego każdego roku. Czyszczenie papieru toaletowego przed użyciem sprayu bidetowego jest zalecane przy użyciu bidet po raz pierwszy. Konwencjonalny bidet może być wysuszony za pomocą papieru toaletowego lub ręcznika, jeśli używasz jednego z nich. Zastosowanie ręcznika papierowego jest bardziej sanitarne i bezpieczne niż inne metody.

Dowiedz się więcej →