Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — sustainable architecture

Co sprawia, że ​​architektura jest zrównoważona?

projekt Pomysły na projekt przewodnik Inteligentny projekt zrównoważony Zrównoważona architektura

Co sprawia, że ​​architektura jest zrównoważona?

Proces zapewnienia, że ​​nasze wykorzystanie obecnie dostępnych zasobów nie ma negatywnego wpływu na nasze dobrobyt zbiorowy, jest znany jako zrównoważony projekt. Głównym celem zrównoważonego projektu jest optymalizacja efektywności energetycznej w całym cyklu życia budynku. Materiały o wysokiej masie termicznej, które skutecznie zachowują ciepło i dobrą izolację, są przykładami komponentów projektowych o niskiej energii. Nowy urbanistyka, nowa klasyczna architektura i uzupełniająca architektura to ruchy, które opowiadają się za bardziej przyjaznymi ekologicznie budowlami. Zrównoważony urbanistyka obejmuje działania, które wykraczają poza architekturę przyjazną dla środowiska i przyjmują bardziej holistyczne spojrzenie na zrównoważony rozwój.

Dowiedz się więcej →


Co oznacza zrównoważona architektura?

architektura projekt Pomysły na projekt przewodnik zrównoważony Zrównoważona architektura

Co oznacza zrównoważona architektura?

Zrównoważona architektura obejmuje celowe podejście do ochrony energii i ochrony środowiska w projektowaniu środowiska budowlanego. Pasywna konstrukcja budynków słonecznych, która nie wymaga instalacji aktywnych urządzeń słonecznych, takich jak komórki fotowoltaiczne lub solarne panele ciepłej wody, może skutecznie zbierać energię słoneczną. Konstrukcje o niskiej energii zawierają materiały związane z powstrzymaniem ciepła o wysokiej masie termicznej, a także doskonałą izolację, która pomaga uniknąć ucieczki ciepła.

Dowiedz się więcej →


Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

przewodnik Dom Majsterkowanie w domu mądry Inteligentny projekt inteligentny dom Inteligentna toaleta zrównoważony Zrównoważona architektura

Najważniejsze sposoby, w jakie inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

Nadeszła inteligentna technologia: Oto pięć sposobów, w jakie może zwiększyć naszą jakość życia. Inteligentne termostaty pozwalają kontrolować temperaturę domu za pomocą telefonu lub głosu. Za pomocą inteligentnego dzwonka do drzwi możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, nie będąc tam. Inteligentne oświetlenie może pomóc obniżyć poziom światła niebieskiego, ułatwiając zasypianie. Do filtrowania szumu można użyć białego szumu podczas generowania kojących dźwięków.

Dowiedz się więcej →