Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — tiles

Jak wybrać płytki łazienkowe?

łazienka Przebudowa łazienki płytki łazienkowe Inteligentna toaleta Płytki

Jak wybrać płytki łazienkowe?

Płytki, które wybierzesz w łazience, nadają ton ogólnego wyglądu i wyczucia ukończonej przestrzeni. Dziewięć pomysłów, które dzisiaj podzielę z wami, ułatwi niż kiedykolwiek, aby zawęzić to, co naprawdę chcesz użyć w swojej idealnej łazience i zamienić swoją wizję w rzeczywistość.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na kaftanie ściany?

łazienka płytki łazienkowe przewodnik jak jak używać Płytki

Jaki jest najlepszy sposób na kaftanie ściany?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze możliwe wykończenie instalacji płytek ściennych. Poniższe pomysły pomogą ci kafelkować łazienkę, kabinę prysznicową, backsplash kuchenną lub po prostu małą przestrzeń wokół niej. Ważne jest, aby przygotować się z wyprzedzeniem i oszacować ilość płytek i kleju, którego potrzebujesz. Narysuj linię poziomą jedną płytkę wysokości na wszystkich czterech ścianach od najwyższego pochyłego kąta. Aby chronić oczy i twarz przed latającymi płytkami i ostrymi krawędziami, użyj gogli bezpieczeństwa i maski na kurz.

Dowiedz się więcej →


Jaki jest najlepszy sposób na umieszczenie płytek podłogowych?

płytki łazienkowe przewodnik Dom Majsterkowanie w domu jak Płytki

Jaki jest najlepszy sposób na umieszczenie płytek podłogowych?

Pierwszym krokiem do układania nowej kafelkowanej podłogi jest mierzenie przestrzeni. Wyczyść podłogę roztworem mydła i wody, a następnie wyrównaj w razie potrzeby. Upewnij się, że beton jest suchy, wolny od kurzu i przygotowany podkładem akrylowym. Zawsze kup 10% dodatkowych płytek, aby umożliwić pęknięcia i cięcia. Aby zagwarantować, że twój wzór płytek jest symetryczny, zaznacz punkty środkowe każdej ściany za pomocą linii kredowych na podłodze.

Dowiedz się więcej →