Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — toilet sprayer

Od starożytnego papieru toaletowego po inteligentny opryskiwacz toaletowy

bidet z załącznikiem Korzyści bidetowe toaleta elektroniczna historia wakacje Inteligentna toaleta papier toaletowy opryskiwacz toaletowy

Od starożytnego papieru toaletowego po inteligentny opryskiwacz toaletowy

Dokumenty historyczne pokazują, że papier toaletowy był już używany w VI wieku przez wschodniego cesarza. Papier stał się powszechnie dostępny w XV wieku, ale dostępny w handlu papier toaletowy pojawił się w świecie zachodnim dopiero w 1857 r. Wycieranie kamieniami i myciem wody lub śniegu były popularnymi praktykami w czasach starożytnych. Kukuryczne były popularną opcją papieru toaletowego w 1700 roku. Dopóki nie wprowadzono błyszczącego papieru, katalogi Sears stosowano w przybuddzie.

Dowiedz się więcej →


Proste pranie z opryskiwaczem wody i bidetem mocowania

bidet z załącznikiem Bidet Spray Bidet prysznicowy opryskiwacz toaletowy

Proste pranie z opryskiwaczem wody i bidetem mocowania

BrookPad Ecostlash 250 to nieelektryczny roztwór czyszczący wodę. Jedyne, co jest wymagane, to zawór wodny w pobliżu toalety i elektryczne siedzenie bidetowe. Można go używać do czyszczenia toalety bez konieczności przebudowy łazienki. BrookPad's SplashLet Występuje w dwóch wersjach: pojedynczych (250s) i podwójnych (250D), możesz wybrać między pojedynczą dyszy z praniem a funkcją samoczyszcząc lub. BrookPad to bidet toalety dla toalet dla dzieci.

Dowiedz się więcej →


Zdobądź prawdziwy przepływ z bidetem prysznicowym

Siedzenia bidetowe dla toalet Bidet toaletowy kombinacji Bidet prysznicowy opryskiwacz toaletowy

Zdobądź prawdziwy przepływ z bidetem prysznicowym

Flow jest stanem, w którym osoba jest całkowicie zaangażowana w sens, który pozwala jej osiągnąć pełną wydajność i przyjemność w procesie działania. Termin przepływ został wymyślony przez Mihaly Csikszentmihalyi, który zajmował stanowisko szefa Wydziału Psychologii na University of Chicago, w 1975 r. Stan przepływu jest stanem intensywnej koncentracji i skupienia, w którym działanie i świadomość łączą się. W stanie przepływu istnieje poczucie osobistej agencji lub kontroli nad sytuacją lub działaniem. Zniekształcenie czasowe występuje, gdy wpływa to na subiektywne postrzeganie czasu. Doświadczenie autoteliczne odnosi się do postrzegania działania jako z natury satysfakcjonującego.

Dowiedz się więcej →


Dlaczego dzieci znajdują toaletę, bidet, opryskiwacz tak zabawny?

bidet z załącznikiem Bidet Spray kupa emoji żart kupy Humor toaletowy opryskiwacz toaletowy WC

Dlaczego dzieci znajdują toaletę, bidet, opryskiwacz tak zabawny?

Humor toaletowy jest źródłem wielkiej radości dla dzieci w pewnym wieku w toaletach i bidetach prysznicowych. Humor toaletowy może być potężnym narzędziem dla dzieci, ale należy użyć sposobów ograniczenia nocnika. Komicy robią dowcipy na temat rzeczy, które sprawiają, że czujemy się nieswojo, i jest to powszechna strategia radzenia sobie. Eksperci sugerują, że dzieci robią to samo, nawet jeśli nie są tego świadomi. Wypadki łazienkowe są wysoko na liście obaw dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Humor toaletowy może być dobrym sposobem na poradzenie sobie z nerwowością zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dowiedz się więcej →


Ta nowa inteligentna toaleta jest niesamowita

toaleta elektroniczna Japońskie toalety Inteligentna toaleta opryskiwacz toaletowy

Ta nowa inteligentna toaleta jest niesamowita

You may be surprised at how much better washing with water cleans than wiping with paper. Ale to jest prawda. The experience is so out of this world that you may even want to tell your friends about it. However, it is difficult to envision something that you have not personally experienced. There is no going back to the old method of using toilet paper once you have tried it. You should give it a go.

Dowiedz się więcej →