Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — unclogging

Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

łazienka toaleta bidetowe przewodnik kuchnia hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta bezlogowanie

Jaki jest najlepszy sposób na rozplątanie zatkanych rur?

Jeśli toaleta jest zablokowana, spłucz ją, a następnie użyj chemicznego środka do czyszczenia drenażu. Noś rękawiczki i gogle, aby chronić ręce i oczy przed środkiem czyszczącym. Jeśli pułapka na odpady nie ma nic do usunięcia, użyj ślimaka drenażowego, aby zbadać linię odpadów. Rury odpadowe i pułapki w systemie drenażowym domu są kluczowymi elementami systemu. Plastikowe rury i wyposażenie są używane w większości współczesnych systemów. Jeśli twój zlew, basen lub kąpiel powoli wyczerpują się, spróbuj jak najszybciej naprawić problem. Jeśli tego nie zrobisz, może być trudniejsze do poprawienia sytuacji.

Dowiedz się więcej →


Jak odblokować toaletę

toaleta bidetowe przewodnik jak jak używać hydraulik Potrzebny hydraulik instalacja wodociągowa toaleta Szczotka toaletowa bezlogowanie

Jak odblokować toaletę

Zaboby toaletowe zdarzają się, gdy nie chcesz. Niektóre przeszkody mogą być obsługiwane przez hydraulika amatorskiego. Dobry tłok lub DIY OFER CLEITER powinien zazwyczaj usuwać zatykanie. W przeważającej mierze podłączoną toaletę samodzielnie odblokuje. Zarazki mogą ukrywać się w dowolnej toalecie, ale dobra para gumowych rękawiczek czyszczących zapewnia bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej →