Najnowsze wiadomości łazienkowe, wellness i lifestyle — vitra

Czy Vitra jest znanym producentem toalety?

łazienka Projekt łazienki bidet projekt przewodnik historia toaleta Vitra

Czy Vitra jest znanym producentem toalety?

Vitra to turecka firma założona na początku XX wieku. üleyman Ferit Ezacibaşi, znany turecki farmaceuta, założył firmę. Ranga Vitra Essentials to opłacalny sposób na stworzenie współczesnego, świeżego domu. Kolekcja projektantów przedstawia projektantów takich jak Alejandro Aravena i Michel Charlot. Vitra jest jednym z wiodących światowych producentów łazienki, założonych w latach siedemdziesiątych.

Dowiedz się więcej →


What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Standard amerykański Cersanite Duravit enkoder Świetnie Idealny standard Burner węglowy Laufen Rak Ceramics ROCA Inteligentna toaleta WC Toto Villeroy & Boch Vitra

What is the best toilet brand for a smart toilet seat?

Japońskie toalety mają różnorodne funkcje, które mają pomóc w podróżach do łazienki. Projekty toalet Grohe są praktyczne i stylowe, ale nadal są trwałe, pozostawiając bogaty i długotrwały wpływ. BrookPad SplashLet Inteligentne toalety są zbudowane z wysokiej jakości materiałów do długoterminowego użytku.

Dowiedz się więcej →


Czy Vitra jest znanym producentem opraw łazienkowych?

łazienka Projekt łazienki Pomysły na łazienkę bidet toaleta bidetowe toaleta Vitra

Czy Vitra jest znanym producentem opraw łazienkowych?

Vitra, turecki biznes założony po II wojnie światowej, ma historię przezwyciężania przeciwności losu. Kolekcja Essentials jest oferowana jako praktyczna alternatywa dla każdego, kto chce ustanowić świeżą, nowoczesną przestrzeń życiową bez przekroczenia budżetu. Kolekcja Designer koncentruje się na czystych liniach, wydajności produktu i poczuciu równowagi. Vitra jest tureckim producentem akcesoriów łazienkowych. Ściśle współpracują z projektantami z całego świata, aby wprowadzić tylko produkty, z których są dumni na rynek.

Dowiedz się więcej →


Czy Vitra jest znanym twórcą toalet?

kąpiel łazienka Projekt łazienki bidet przewodnik historia toaleta Vitra

Czy Vitra jest znanym twórcą toalet?

Kolekcja Vitra Essentials to przyjazne dla budżetu podejście do aktualizacji domu. Linia projektantów współpracuje ze współczesnymi projektantami, artystami i architektami. Dla tureckiego farmaceuty üleyman Ferit Ezacibaşi Vitra produkuje tureckie akcesoria łazienkowe od 1900 roku. Wielokrotnie przyznawane, w tym szwajcarskie projektowanie roku. Vitra jest wybitnym globalnym producentem łazienki założonym w latach siedemdziesiątych.

Dowiedz się więcej →