Najważniejsze zalety inteligentnego domu.

design design ideas guide home home improvement smart home

Odkryj, jak inteligentny dom może poprawić Twoje życie.

The most important benefits of a smart home.

Najważniejsze zalety inteligentnego domu.

Oto pięć sposobów, w jakie inteligentna technologia może pomóc nam żyć lepiej. Oszczędza czas na sterowanie głosem lub aplikacją. Za pomocą głosu lub aplikacji na smartfona możesz sterować praktycznie wszystkim. Bez konieczności obecności inteligentny dzwonek do drzwi pozwala zobaczyć, kto jest przy drzwiach, otworzyć je i wydać instrukcje bez konieczności obecności. Inteligentne termostaty pomagają zaoszczędzić pieniądze na energii, jednocześnie czyniąc dom przyjemniejszym.

Inteligentne czujniki ruchu zapewniają powiadomienia, a inteligentne kamery bezpieczeństwa przesyłają materiał na żywo. Inteligentne wtyczki ze zdalnym dostępem mogą być monitorowane i kontrolowane, gdy Cię nie ma. Gdy zbliżasz się do nocy, inteligentne oświetlenie może pomóc Ci lepiej spać, zmniejszając poziom niebieskiego światła. Możesz dowiedzieć się, jak przygotować nowy posiłek za pomocą inteligentnego głośnika z ekranem. Biały szum może być używany do relaksu podczas filtrowania rozpraszających dźwięków.

Inteligentna technologia pomaga nam zaoszczędzić czas i czerpać więcej przyjemności.

Maszyna do namaczania, lodówka i telewizor bardzo zmieniły nasze codzienne życie. Nasze domy były zupełnie inne przed tymi wynalazkami. Na przykład termostaty i telefony bezprzewodowe mają duży wpływ na nasze życie. Inteligentna technologia nie zniknie, a oto pięć sposobów, w jakie może poprawić nasze życie.

Większa kontrola

Jak kontrolujemy nasze systemy domowe, takie jak oświetlenie i ogrzewanie, ewoluuje. Inteligentne oświetlenie pozwala dostosować jasność i kolor świateł. Steruj pojedynczym światłem, pokojem lub dowolnym innym obszarem. Czujniki mogą włączać i wyłączać światła podczas Twojej nieobecności. Jedna aplikacja kontroluje to wszystko. Mniejsza kontrola nad systemem grzewczym niż konwencjonalne termostaty. Uczą się i optymalizują, aby uczynić Twój dom bardziej komfortowym i pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na mediach. Zapewniają również bardziej bezpośrednią kontrolę. Jedziesz do domu w zimny dzień? Włącz ogrzewanie przed przyjazdem, aby zapewnić miłe powitanie.

Oszczędność czasu

Korzystanie ze sterowania głosowego lub aplikacji pozwala zaoszczędzić czas. Twój inteligentny głośnik może wyłączyć światło lub odczytać prognozę pogody podczas przygotowywania śniadania. Przed wyjściem z domu zamknij wszystkie drzwi jednym dotknięciem. Sprawdź dokładnie swoje odpowiedzi. Te nanosekundy sumują się. Dlaczego nie stworzyć własnych zautomatyzowanych procesów, aby uprościć własne zadania? Za pomocą prostego „Hej Google, wychodzę” otrzymujesz prognozę pogody i wyłączasz światła! Istnieje również możliwość zaoszczędzenia większej ilości czasu. Nie czekaj na dostawę. Inteligentny dzwonek do drzwi pozwala zobaczyć, kto jest przy drzwiach, otworzyć je i podać instrukcje bez konieczności przybycia. To zaoszczędzony cały dzień pracy.

Większa samodzielność

Inteligentna technologia może sprawić, że domy będą bardziej dostępne. Na początek możesz sterować prawie wszystkim za pomocą głosu lub aplikacji na smartfona. Niedostępne przełączniki i złącza nie muszą być przesuwane. Inteligentne oświetlenie może być sterowane za pomocą głosu, aplikacji lub czujników. Z drugiej strony inteligentne wtyczki umożliwiają bezprzewodową kontrolę wszystkiego, co jest podłączone. Twój smartfon lub tablet może zobaczyć, kto jest przy drzwiach wejściowych i wpuścić go (lub nie). Inną alternatywą jest dystrybucja tymczasowych inteligentnych kluczy do telefonów przyjaciół i członków rodziny.

Większy komfort i bezpieczeństwo rodziny

Wiedz, co się dzieje, gdzie i kiedy. Inteligentne czujniki ruchu zapewniają alerty, a inteligentne kamery bezpieczeństwa przesyłają obraz na żywo do telefonu. Ta sama konfiguracja kamery może być używana jako niania lub do pilnowania zwierząt, gdy jesteś w pracy. Inteligentne alarmy mogą powiadomić Cię, jeśli wykryją dym lub CO w powietrzu. Dzięki temu nie musisz się martwić, że wyczerpią się baterie podczas Twojej nieobecności. W przypadku alertu mogą pokazać, co się dzieje, jeśli są podłączone do inteligentnych kamer lub grzejników. Sterowanie samochodem za pomocą telefonu również zapewnia spokój ducha.Zdalny dostęp do inteligentnych wtyczek pozwala monitorować je i kontrolować, gdy jesteś poza domem. Dzięki temu nie musisz się martwić o pozostawienie włączonej lampki bocznej.

Zdrowie ogólne

Więcej czasu, bezpieczeństwa i kontroli to dobre wyniki. Z drugiej strony inteligentne domy mogą zapewnić jeszcze większy komfort i radość. Wszyscy chcemy miło spędzić noc. Jednak niebieskie światło ze świateł i ekranów pomaga nam zachować czujność i czuwać przez cały dzień. Mniej czasu przed ekranem dzięki inteligentnym głośnikom ze sterowaniem głosowym. Co więcej, inteligentne oświetlenie może zmniejszyć poziom niebieskiego światła, gdy zbliżasz się do pory snu, dzięki czemu możesz lepiej spać. Temperatura wpływa również na jakość snu. Jeśli w pomieszczeniu zrobi się zbyt gorąco, inteligentna wtyczka może uruchomić wentylator, umożliwiając spokojny sen. Głośniki w sypialni również mogą pomóc Ci zasnąć. Biały szum może być używany do relaksu podczas filtrowania niepożądanego szumu. Dlaczego nie zasnąć, słuchając ulubionej aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki lub książki audio na inteligentnym głośniku? Alternatywnie możesz użyć Google Chromecast do oglądania filmów i innej rozrywki. Inteligentne urządzenia mogą pomóc Ci znaleźć nowe, zdrowe przepisy. Inteligentny głośnik z ekranem nauczy Cię, jak ugotować nowe danie. Możesz go używać w kuchni i aktywować głosem, jeśli masz zajęte ręce! Technologia sprawia, że ​​domy są mądrzejsze i zdrowsze. Możesz się nawet zastanawiać, jak przetrwałeś bez tego.

Czym jest inteligentny dom?

  • Oto pięć sposobów, w jakie inteligentna technologia może poprawić nasze życie.
  • Rozpoznawanie mowy oszczędza czas.
  • Aplikacje głosowe lub na smartfony mogą kontrolować praktycznie wszystko.
  • Możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, otworzyć je i podać wskazówki, nie będąc tam.
  • Inteligentne termostaty poprawiają komfort domu, jednocześnie oszczędzając pieniądze na rachunkach za media.
  • Inteligentne kamery bezpieczeństwa i czujniki ruchu dostarczają materiał na żywo do Twojego telefonu.
  • Zdalny dostęp do inteligentnych wtyczek umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie.
  • Inteligentne oświetlenie może zmniejszyć poziom niebieskiego światła, aby pomóc Ci lepiej spać.
  • Inteligentny głośnik z ekranem może nauczyć Cię nowych przepisów.
  • Biały szum może pomóc Ci się zrelaksować, jednocześnie blokując nieprzyjemne dźwięki.

Napisane przez
BrookPad Team

.


Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals