Toalety celebrytów

smart toilet celebrities

Gwiazdy za ekranem

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sławni aktorzy lub piosenkarze robią poza sceną? Jest wiele zdjęć, na których robią zakupy, ćwiczą, podróżują, jedzą. Ale są miejsca, w których obowiązuje prywatność, na przykład łazienka w domu. Nie ma wielu zdjęć ani historii z łazienki celebrytów. Próbowaliśmy dowiedzieć się więcej.

Adrian Grenier

Adrian jest najbardziej rozpoznawalny dzięki telewizyjnemu serialowi „Entourage”. Jako aktywny zwolennik zrównoważonego rozwoju powiedział, że elektroniczny bidet zapewnia mu „zrównoważony rozwój i luksus”. Jak również stwierdzono w jednym z wywiadów, bidet rozpoznaje Cię jako „Poznaje Cię”, dzięki czemu urządzenie jest jeszcze skuteczniejsze.

Jensen Ackles

Najbardziej znany z serialu fantasy Supernatural to zwolennik naprawdę fantastycznych toalet. W filmie „Architectural Digest” ujawnia swoją ukochaną część łazienki i co to jest? To elektroniczny bidet. Ackles, jak widać, oczywiście nie jest znudzony tym bidetem i docenia jego imponujące cechy. Prawdopodobnie posiada taki, który jest wysokiej klasy i idealnie pasuje do reszty jego luksusowego domu.

Will Smith

Will jest najbardziej znany ze swoich filmów science-fiction, oczywiście jego łazienka nie mogła pomieścić klasycznej toalety. Już w 2007 roku zaczął używać inteligentnego bidetu. Jak powiedział: „jest piękny, bo jest jak prysznic w środku dnia… Wykonuje całą robotę za Ciebie”. W jednym z wywiadów potwierdza również, że lubi funkcję podgrzewania siedzenia. „Siadaj, jest ciepło, jest po prostu perfekcyjnie". Jeszcze jeden wielki fan desek sedesowych na naszej liście.

Whoopi Goldberg

Whoopi jako komik i osobowość telewizyjna również ulepszyła swoją toaletę za pomocą inteligentnego bidetu. Jak wspomniano w jednym z jej postów na Facebooku, jest szczęśliwym posiadaczem jednego od 2015 roku. Whoopi powiedziała „Kocham, kocham, kocham te toalety!”. Przyznaje też, że nie jest pewna, dlaczego Amerykanin jeszcze ich nie zaakceptował i że powinni.

Leonardo DiCaprio

W jednym z badań magazynu BARRON „Poznaj Maserati of Plumbing” z 2010 roku odkryliśmy, że hollywoodzka gwiazda DiCaprio lubi luksus nawet w łazience. Zainstalował inteligentny bidet za 5000 USD w swoich łazienkach. Aktorowi z pewnością przypadła do gustu toaleta ze zintegrowanym bidetem oraz doskonałym zmywaniem wodą i osuszaniem powietrzem.

Czas na własną luksusową toaletę

Teraz, dzięki nowemu rozwiązaniu BrookPad, możesz ulepszyć swoją toaletę za pomocą elektronicznego bidetu SplashLet. Wystarczy wymienić starą deskę sedesową na SplashLet. Teraz możesz cieszyć się podgrzewanym siedziskiem, myciem wodą, suszeniem powietrzem. Wszystko można regulować tak, jak chcesz, temperaturę powietrza, wody i siedzenia, ciśnienie wody, a nawet położenie dyszy myjącej. Poczuj luksus w swojej łazience.

Napisane przez
Edgar, BrookPad Team


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Powiązane Posty

Dzień Ziemi - 22 kwietnia
Dzień Ziemi - 22 kwietnia
Historia Dnia Ziemi Pierwszego dnia 22 kwietnia 1970 roku earthday.org koordynuje różnorodne działania na całym świecie. Pierwotny krajowy organizator z 1970 r. Denis Hayes w 1990 r. Koordynował działania międzynarodowe w 141 kr...
Czytaj Więcej
Światowy Dzień Instalacji Wodnych - 11 marca
Światowy Dzień Instalacji Wodnych - 11 marca
Światowy dzień hydrauliki Kiedyś nie mieliśmy w domu kanalizacji, toalety ani ciepłej wody i musieliśmy nosić wodę z zewnątrz. Ale w Narodowym Dniu Hydraulika odpocznijmy, aby podziękować wszystkim, którzy utrzymują cz...
Czytaj Więcej
Nowoczesny projekt łazienki
Nowoczesny projekt łazienki
Nowoczesne pomysły na łazienkę Jeśli chcesz ulepszyć swoją łazienkę do nowej łazienki, najlepiej najpierw przyjrzeć się kilku nowoczesnym pomysłom na łazienkę. Znajdziesz także znajdziesz pomysły na internetowa łazienka na Pinterest. Zn...
Czytaj Więcej