10 najważniejszych mitów dotyczących bidetu

attachment bidet bathroom ideas bidet myths japanese toilet smart toilet water wash

Dowiedz się więcej o 10 najczęstszych mitach dotyczących bidetu, które zostały rozwiane.

Czy kiedykolwiek rozważałeś te pomysły? A więc oto sprawa: BrookPad obala najpopularniejsze mity na temat elektronicznych desek sedesowych do bidetu, akcesoriów do bidetu i bidetów w ogóle. Bidety są idealnym miejscem do poprawy higieny w łazience i utrzymania bezpiecznego, zdrowego samopoczucia, jeśli zauważyłeś go podczas podróży za granicą i zastanawiałeś się, czy to jest bidet, lub próbowałeś go użyć i miałeś „interesujące” spotkanie.

 Używanie papieru toaletowego jest tańsze niż korzystanie z bidetu.

Różnorodność papieru toaletowego dostępnego do zakupu jest oszałamiająca. Jedna rolka papieru toaletowego kosztuje średnio 2 euro, a Europejczycy zużywają codziennie tonę papieru toaletowego, więc codziennie płacimy szokującą kwotę tylko za papier toaletowy! Inwestycja w deskę do bidetu lub przedłużenie bidetu skutecznie zmniejszy zużycie papieru toaletowego nawet o 75%. Ponadto papier toaletowy i chusteczki do spłukiwania powodują problemy w oczyszczalniach ścieków, zatykając odpływy, napełniając systemy septyczne i powodując zabrudzenia, których naprawa jest kosztowna. Papier toaletowy i inne jednorazowe materiały papierowe są bardzo szkodliwe dla klimatu.

Bidety mogą być naprawdę trudne w użyciu.

Bidety nie są napędzanymi strumieniowo pistoletami na wodę, które mają na celu nasycenie nieostrożnego klienta, pomimo tego, w co wierzysz w popularne media. Nowoczesne siedziska bidetowe umożliwiają zmianę lokalizacji i nacisku, aby uzyskać jak najwygodniejsze doznania. Nie ma powodu, aby martwić się wstrząsem spowodowanym rozbryzgami zimna, ponieważ wszystkie nasze modele mają regulację temperatury wody. Funkcja suszenia ciepłym powietrzem deski sedesowej BrookPad SplashLet wysusza nawet umyty obszar po każdym użyciu. Bałagan pozostaje w misce, ponieważ deski bidetowe są przymocowane do istniejącej toalety.

Bidety są niehigieniczne.

Zastanawiasz się, czy woda jest bardziej higieniczna niż papier toaletowy? Powodem jest to, że mycie wodą w bidetu lub desce bidetowej, zamiast szczotkowania i podrażniania podwozia, zapewnia uczucie czystości szybciej i łatwiej niż przy użyciu samego papieru toaletowego. Woda jest bardziej sanitarna niż papier toaletowy, ponieważ delikatnie oczyszcza środowisko. Co najlepsze, we wszystkich elektrycznych krzesłach bidetowych BrookPad dysze są natychmiast myte! Zastanów się: jeśli masz brudne ręce, czy szorujesz je papierowym ręcznikiem, czy myjesz je wodą?

 bidet toilet

Bidety są dziwne i nie jestem pewien, czy chciałbym taki mieć.

Jeśli kiedykolwiek byłeś za granicą, prawie na pewno widziałeś bidet. Kiedy byłeś w toalecie, mogłeś zapytać, o co chodzi w tym „specjalnym” urządzeniu. Co zaskakujące, bidety są używane w większości łazienek na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych są zaskakująco małe i dalekie od siebie. Niestety, nasze ogólne wrażenie czystości może być mylące, gdy zaniedbujemy czystość naszych najbardziej osobistych i niezbędnych części ciała. Pierwsze spotkanie z bidetem może wydawać się niewygodne i obce, ale gdy już się do tego przyzwyczaisz, nie będziesz chciał wracać do wycierania papierem toaletowym. Każdy, kto nie może się doczekać luksusu swojej łazienki, doceni możliwość siedzenia na podgrzewanej desce sedesowej, szorowania ciepłą wodą i korzystania z suszarki z ciepłym powietrzem.

Fotele bidetowe muszą być instalowane przez hydraulika.

Na pewno nie! Oba elektroniczne deski bidetowe BrookPad SplashLet wymagają tylko normalnego gniazdka elektrycznego i korzystania z bieżącego łącza wodnego ze zbiornika toalety. Nie będziesz potrzebować hydraulika, aby wprowadzić rury do ścian łazienki lub innych unikalnych połączeń, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest zawarte w pakiecie. Zapewnia to optymalny komfort w łazience bez konieczności myślenia o braku ciepłej wody na prysznic.

Nie mam dość pieniędzy na bidet.

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby czerpać korzyści z bidetu w swojej łazience.Dostępnych jest wiele niedrogich bidetów, od niedrogich, ręcznych opryskiwaczy, takich jak EcoSplash, do specjalistycznych siedzisk do bidetów, takich jak BrookPad SplashLet, które są wyposażone w programowalne regulatory temperatury, podgrzewane siedzenia i suszarki z ciepłym powietrzem. nie wyrzucasz pieniędzy do toalety!

Bidet może być obsługiwany zdalnie przez sąsiada.

Wiele desek bidetowych BrookPad, takich jak deska sedesowa SplashLet 1200RC, jest wyposażonych w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania dla zwiększenia komfortu, ale możesz mieć pewność, że jest bezpieczny. Wszystkie deski bidetowe BrookPad z pilotami wykorzystują sygnały IR (podczerwień), które nie mogą przenikać przez ściany, więc nie będziesz mieć nieprzyjemnego spotkania w łazience, jeśli sąsiad użyje pilota.

big bathroom

Nie mam miejsca na bidet w toalecie

Bidety są również uważane za osobną jednostkę, która zajmuje miejsce i duplikuje hydraulikę. Nigdy więcej! Zawsze znajdzie się miejsce na deskę bidetową, która zastąpi dotychczasową deskę sedesową, lub nasadkę bidetową do istniejącej toalety, która jest montowana bezpośrednio pod deską. Dla tych, którzy chcą cieszyć się zaletami nowoczesnego bidetu, siedzisko bidetowe w stylu japońskim SplashLet jest niedrogim i funkcjonalnym wyborem. Ręczne opryskiwacze bidetowe, takie jak EcoSplash, mocuje się na zaworze napełniania zbiornika toalety i montuje do ściany lub boku zbiornika toalety dla tych, którzy szukają jeszcze bardziej opłacalnej alternatywy.

Bidety są używane tylko dla kobiet.

Czy kiedykolwiek wszedłeś do męskiej toalety i zapytałeś: „Co ma z tym wspólnego bidet?” Bidety to nie tylko panie, wbrew obiegowej opinii. Chociaż bidet jest szczególnie przydatny do zapewnienia higieny kobiecej podczas menstruacji i karmienia piersią, jest również bardzo higieniczny dla mężczyzn, gdy używa się go obok lub zamiast papieru toaletowego. Mężczyźni, kobiety, niemowlęta i osoby starsze skorzystają z krzeseł bidetowych, akcesoriów do bidetu i ręcznych rozpylaczy do bidetu. Higieniczne czyszczenie wszystkich części intymnych zapewnia regularne korzystanie z domowego bidetu.

Aby prawidłowo wyczyścić, potrzebujesz mydła w wannie z bidetem.

Przekonanie, że mydło jest potrzebne do prawidłowego oczyszczenia się, jest nieprawdziwe. Stosowanie szorstkich i ściernych mydeł do regularnego czyszczenia okolicy narządów płciowych spowoduje wysychanie błony śluzowej, zwiększając ryzyko infekcji, szczelin odbytu, stwardnienia liszajów i stanów zapalnych. Ciepła woda jest medycznie przepisaną metodą czyszczenia okolic narządów płciowych. Deski sedesowe BrookPad delikatnie napowietrzają wodę, dzięki czemu mycie jest łagodniejsze i skuteczniejsze, a po skorzystaniu z toalety wystarczy ją z nawiązką.

Czy można uzyskać inteligentną toaletę z myjką wodną?

Inteligentne toalety mogą przynieść długoterminowe korzyści nie tylko dla Twojego zdrowia i komfortu, ale także dla społeczności i środowiska. Aby zminimalizować ślad węglowy, w BrookPad staramy się używać jak największej liczby ekologicznych komponentów, poczynając od opakowania. Zastosowanie inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zapotrzebowanie na papier toaletowy i ograniczyć globalne wylesianie. Bidety wydają się być oczywiste, jeśli chodzi o zalety. Nie bój się spróbować. BrookPad wie, że korzystanie z bidetu jest dla większości z nas nieznanym obszarem, ale wiemy, że gdy już się do tego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Dokonaj zmiany już teraz.

Jakie są konsekwencje korzystania z bidetu?

 • Jeśli zaobserwowałeś go podczas podróży za granicę i zastanawiałeś się, czy to jest bidet, albo wypróbowałeś go i miałeś „ciekawe” wrażenia, są one idealnym miejscem do poprawy czystości w łazience i utrzymania bezpiecznego, zdrowego samopoczucia.< /li>
 • Liczba różnych rodzajów papieru toaletowego dostępnych do zakupu jest zdumiewająca.
 • Inwestowanie w deskę do bidetu lub przedłużenie bidetu może pomóc Ci zaoszczędzić do 75 procent na papierze toaletowym.
 • Ponadto papier toaletowy i chusteczki do spłukiwania blokują odpływy, przeciążają systemy septyczne i inne brudne problemy, których naprawienie jest drogie w oczyszczalniach ścieków.
 • Możesz zapytać, czy woda jest bardziej sanitarna niż papier toaletowy
 • Powodem tego jest to, że zamiast szczotkować i potrząsać podwoziem, mycie wodą w bidetu lub sedesie zapewnia uczucie czystości szybciej i łatwiej niż przy użyciu samego papieru toaletowego.
 • Wszystkie deski bidetowe BrookPad z pilotami wykorzystują sygnały IR (podczerwień), które nie mogą przenikać przez ściany, więc jeśli sąsiad użyje pilota, nie będziesz mieć nieprzyjemnego spotkania w łazience.
 • Bidety są nie tylko dla pań.
 • Krzesła bidetowe, akcesoria do bidetu i ręczne rozpylacze bidetowe są korzystne dla mężczyzn, kobiet, noworodków i osób starszych.
 • Regularne korzystanie z domowego bidetu zapewnia sanitarne czyszczenie wszystkich obszarów prywatnych.
 • Aby skutecznie wyczyścić wannę bidetową, wymagane jest mydło.
 • To mit, że potrzebujesz mydła, aby skutecznie się oczyścić.
 • Regularne czyszczenie okolicy pochwy szorstkimi i ściernymi mydłami wysusza wyściółkę śluzówki, zwiększając ryzyko infekcji, szczelin odbytu, stwardnienia liszajów i stanów zapalnych.
 • Instalacja inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals