Top 10 Bidet Myths Dispelled

Rozproszone 10 najlepszych mitów bidetów

Dowiedz się więcej o 10 najlepszych mitach bidetów, które zostały rozrzucone.

Czy kiedykolwiek rozważałeś te pomysły? Oto oferta: BrookPad obalają najczęstsze mity na temat elektronicznych bidetów toaletowych, akcesoriów bidetowych i ogólnie bidetów. Bidety to idealne miejsce na poprawę higieny łazienki i utrzymania bezpiecznego, zdrowego samopoczucia, jeśli zauważyłeś je podczas podróży za granicą i zastanawiałeś się „to jest bidet” lub próbowałeś go użyć i miałeś „interesujące” spotkanie.

Korzystanie z papieru toaletowego jest tańsze niż użycie bidet.

Różnorodność papieru toaletowego dostępnego do zakupu jest zadziwiająca. Jedna rolka papieru toaletowego kosztuje średnio 2 euro, a Europejczycy codziennie korzystają z mnóstwa papieru toaletowego, więc każdego dnia płacimy szokującą kwotę tylko na papierze toaletowym! Inwestowanie w siedzenie bidet lub przedłużenie bidet skutecznie zmniejszy zużycie papieru toaletowego nawet o 75%. Ponadto papier toaletowy i chusteczki do spłukiwania stwarzają problemy w urządzeniach ściekowych poprzez zatkanie drenów, wypełnianie systemów septycznych i powodując brudne problemy, które są kosztowne. Papier toaletowy i inne materiały do ​​papieru jednorazowego użytku są bardzo szkodliwe dla klimatu.

Bidety mogą być prawdziwym bólem w użyciu.

Bidets nie są napędzane odrzutowcami pistolety wodne przeznaczone do nasycania nieostrożnego klienta, pomimo tego, w co mogą być popularne media. Nowoczesne siedzenia bidet umożliwiają zmianę lokalizacji, a także presję na najbardziej wygodne wrażenia. Nie ma powodu, aby martwić się wstrząsem z zimnego plusk, ponieważ wszystkie nasze modele mają kontrolę temperatury wody. ten BrookPad SplashLet Suszarka do ciepłego powietrza w toalecie nawet wysusza umyty region po każdym użyciu. Bałagan pozostaje w misce, ponieważ siedzenia bidet przyczepiają się do istniejącej toalety.

Bidety są niehigieniczne.

Czy woda jest bardziej higieniczna niż papier toaletowy, możesz się zastanawiać? Powodem jest to, że mycie wody w bidet lub bidet, zamiast szczotkować i irytować podwozia, daje czystsze uczucie szybszego i łatwiejszego niż używanie papieru toaletowego. Woda jest bardziej sanitarna niż używanie papieru toaletowego, ponieważ delikatnie czyści środowisko. Najlepsze ze wszystkich, na wszystkich elektrycznych BrookPad Bidet, dysze są natychmiast myte! Zastanów się: jeśli twoje ręce są brudne, szorujesz je ręcznikiem papierowym, czy myjesz je wodą?

 toaleta bidetowe

Bidety są dziwne i nie jestem pewien, czy chciałbym go mieć.

Jeśli kiedykolwiek byłeś za granicą, prawie na pewno widziałeś bidet. Kiedy byłeś w toalecie, być może zapytałeś, o co chodzi w „specjalnym” urządzeniu. Co zaskakujące, bidety są używane w większości łazienek na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych są zaskakująco małe i dalekie. Niestety, nasze ogólne wrażenie czystości może być oszukańcze, gdy zaniedbujemy czystość naszych najbardziej osobistych i niezbędnych elementów ciała. Możesz okazać się, że twoje pierwsze spotkanie bidet jest niewygodne i nieznane, ale po przyzwyczajeniu się do tego nie będziesz chciał wracać do wycierania papieru toaletowego. Każdy, kto nie może się doczekać luksusu swojej łazienki, byłby wdzięczny za możliwość usiąść na podgrzewanej toalecie, szorować ciepłą wodą i użyć ciepłej suszarki.

Siedzenia bidet muszą być zainstalowane przez hydraulika.

Zdecydowanie nie! Obydwa BrookPad SplashLet Elektroniczne siedzenia bidet wymagają zwykłego gniazdka zasilania i korzystania z obecnego linku wodnego ze zbiornika toaletowego. Nie będziesz potrzebować hydraulika, aby biegać rury do ścian łazienkowych lub innych unikalnych podłączeń, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, jest dołączone do opakowania. Zapewnia to optymalny komfort w łazience bez konieczności myślenia o wyczerpaniu gorącej wody na prysznic.

Nie mam wystarczającej ilości pieniędzy na bidet.

Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby czerpać korzyści z bidet w swojej łazience. Dostępnych jest wiele niedrogich bidetów, od przyjaznych dla budżetu opryskiwaczy ręcznych BrookPad SplashLet, które są wyposażone w programowalne sterowanie temperaturą, podgrzewane siedzenia i suszarki z ciepłym powietrzem. Dzięki temu rozszerzeniu łazienki nie rzucasz pieniędzy na toaletę!

Bidet może być obsługiwany zdalnie przez sąsiada.

Wiele BrookPad siedzenia bidetowe, takie jak SplashLet Toalety 1200RC, dostarczaj bezprzewodowy pilot zdalny dla dodatkowego komfortu, ale możesz mieć pewność, że jest bezpieczny. Wszystko BrookPad Siedzenia bidet z pilotami używają sygnałów IR (podczerwień), które nie mogą przechodzić przez ściany, więc nie będziesz mieć nieprzyjemnego spotkania w łazience, jeśli sąsiad użyje swojego pilota.

Duża łazienka

Nie mam miejsca na bidet w mojej toalecie.

Bidety są również uważane za osobną byt, która zajmuje miejsce i duplikaty hydrauliczne. Nigdy więcej! Zawsze będzie miejsce na siedzenie bidet, które zastępuje istniejącą toaletę lub załącznik bidet dla istniejącej toalety, która instaluje bezpośrednio pod siedzeniem. Dla tych, którzy chcą cieszyć się zaletami współczesnego bidet, SplashLet Japoński siedzisko w stylu w stylu to niedrogi i funkcjonalny wybór. Ręczne opryskiwacze bidetowe, takie jak Ecostlash, przymocuj zawór wypełniający zbiornik toaletowy i mocuj do ściany lub z boku zbiornika toaletowego dla osób szukających jeszcze bardziej opłacalnej alternatywy.

Bidety są używane tylko dla kobiet.

Czy kiedykolwiek wszedłeś do pokoju męskiego i zapytałeś: „Co ma z tym wspólnego bidet?” Bidets nie dotyczy wyłącznie kobiet, pomimo powszechnej opinii. Podczas gdy bidet jest szczególnie przydatny do zapewnienia kobiecej higieny podczas menstruacji i karmienia piersią, jest również bardzo higieniczna dla mężczyzn do używania obok papieru toaletowego lub zamiast papieru toaletowego. Mężczyźni, kobiety, niemowlęta i osoby starsze skorzystają z krzeseł bidet, akcesoriów bidetowych i opryskiwaczy bidetowych. Higieniczne czyste dla wszystkich twoich prywatnych części jest podawane przez regularne użycie bidetu wewnętrznego.

Aby właściwie oczyścić, potrzebujesz mydła w kąpieli bidetowej.

Przekonanie, że mydło jest potrzebne do właściwego czyszczenia, jest nieprawdziwe. Zastosowanie mydeł szorstkich i ściernych do regularnego czyszczenia regionu narządów płciowych spowoduje wysuszenie błony śluzowej, zwiększając ryzyko zakażenia, szczeliny odbytu, stwardnienie porostów i stanu zapalnego. Ciepła woda to przepisana medycznie metoda czyszczenia obszaru narządów płciowych. BrookPad Bidet toalety siedziowo napędzają wodę delikatnie, powodując łagodniejsze, bardziej skuteczne mycie, które jest wystarczające do oczyszczenia po użyciu toalety.

Czy można uzyskać inteligentną toaletę, która ma również mycie wody?

Inteligentne toalety mogą przynieść długoterminowe korzyści nie tylko ze względu na zdrowie i komfort, ale także dla społeczności i środowiska. Aby zminimalizować ślady węglowe, my BrookPad Staraj się wykorzystać jak najwięcej komponentów ekologicznych, zaczynając od opakowania. Korzystanie z inteligentnego systemu toaletowego może zmniejszyć potrzebę papieru toaletowego i zmniejszyć globalne wylesianie. Bidets wydają się być oczywistym pod względem zalet. Nie bój się spróbować. BrookPad Wie, że użycie bidet jest nieznane terytorium dla większości z nas, ale wiemy, że kiedy się do tego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Dokonaj teraz zmiany.

Jakie są konsekwencje używania bidet?

 • Jeśli zaobserwowałeś go podczas podróży za granicę i zastanawiałeś się nad „To jest bidet” lub wypróbował jeden i miał „interesujące” wrażenia, bidetki są idealnym miejscem do poprawy czystości łazienki i utrzymania bezpiecznego, zdrowego samopoczucia.
 • Liczba różnych rodzajów papieru toaletowego dostępnego do zakupu jest zdumiewacza.
 • Inwestowanie w bidet lub przedłużenie bidet może pomóc Ci zaoszczędzić do 75 procent na papierze toaletowym.
 • Ponadto papier toaletowy i chusteczki do spłukiwania blokują dreny, przeciążanie systemów septycznych i inne brudne problemy, które są drogie w naprawach.
 • Możesz zapytać, czy woda jest bardziej sanitarna niż papier toaletowy.
 • Powodem tego jest to, że zamiast szczotkować i mieszać podwozia, czyszczenie wody w bidet lub bidet oferuje czystsze wrażenie szybciej i łatwiej niż używanie papieru toaletowego.
 • Wszystko BrookPad Siedzenia bidet z pilotami wykorzystują sygnały IR (podczerwień), które nie mogą podróżować przez ściany, więc jeśli sąsiad użyje swojego pilota, nie będziesz mieć niewygodnego spotkania łazienki.
 • Bidety są nie tylko dla kobiet.
 • Bidet krzesła, akcesoria bidetowe i ręczne opryskiwacze bidet są korzystne dla mężczyzn, kobiet, noworodków i osób starszych.
 • Regularne korzystanie z bidet wewnętrznego zapewnia czystość sanitarną dla wszystkich twoich prywatnych obszarów.
 • Aby skutecznie wyczyścić kąpiel bidet, wymagane jest mydło.
 • Jest to mit, że potrzebujesz mydła, aby skutecznie się oczyścić.
 • Regularne czyszczenie obszaru pochwy za pomocą szorstkich i ściernych mydeł wysusza podszewkę błony śluzowej, zwiększając ryzyko zakażenia, szczeliny odbytu, stwardnienia porostu i stanu zapalnego.
 • Instalacja inteligentnego systemu toaletowego może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.