Top Bathroom Remodeling Helpful Hints

Przebudowa w łazience Pomocne wskazówki

Dowiedz się o najlepszych poradach i sztuczkach w łazience.

Zespół przebudowy

Top Bather Bathering Wskazówki

Łazienki to drugie najtrudniejsze pokoje do zarządzania po kuchni. Ten projekt ma wiele ruchomych części, co utrudnia ukończenie wszystkiego na czas. Skorzystaj z tych sugestii, bez względu na to, ile pieniędzy musisz wydać na przebudowę. Pomysły na renowację łazienki można uzyskać za pomocą Internetu. W północno -Hollywood Showroom będziesz mógł sprawdzić, odczuwać, a nawet kupować wiele oferowanych produktów.

Zawsze staraj się dostać na podłogi showroom. Odkryj więcej o standardach łazienki. Tylko przebudowana łazienka może zostać przebudowana. Zaplanuj całą remonę łazienki, mając na uwadze swoje cele. Należy pamiętać o takich czynnikach, jak ściany i inne często pomijane cechy, które mogą spowodować, że pomiary będą odejść kilka milimetrów, gdy je przyjmujesz.

Pełna przebudowa łazienki może potrwać średnio 23 dni. Jeśli w weekendy nie wykonano żadnej pracy, odpowiada to około 4,5 tygodni (nieco więcej niż miesiąc) nieprzerwanej pracy. Dokładnie sprawdź również swój projekt, aby upewnić się, że nic nie przegapiłeś. Łazienki to drugie najtrudniejsze pokoje do zarządzania po kuchni. Ten projekt ma wiele ruchomych części, co utrudnia ukończenie wszystkiego na czas. Możesz usunąć źródło stresu w fazie planowania przebudowy za pomocą tych pięciu pomysłów i metod.

Wanna lub prysznic jest centralnym punktem pokoju; Nie bój się wyrzucić!

 

Jako największe elementy w większości łazienek, wanny i prysznice zwykle zajmują centralne miejsce pod względem estetyki i designu. Nawet jeśli rozważasz remont o niskim budżecie, odkryjesz, że warto poświęcić trochę większej uwagi na te urządzenia. Dostępnych jest wiele możliwości wyboru, a te, które wybierzesz, zostaną ustalone przez Twój budżet, ale oto kilka pomysłów na rozpoczęcie, bez względu na to, ile pieniędzy musisz wydać na wannę lub remont prysznica:

 

Aby obniżyć wydatki, rozważ wymianę najbardziej niezbędnych przedmiotów, takich jak kran, prysznic i inny sprzęt. W niektórych przypadkach po prostu zastąpienie sprzętu, który wydaje się być stary i przestarzały maja, aby nadać prysznicu lub wannie zaktualizowanego wyglądu. Jednym z najtańszych projektów średniego zasięgu jest wymiana drzwi prysznicowych (lub instalacja, jeśli masz już zasłony), co jest doskonałym sposobem na zmianę wyglądu i wyczucia łazienki.

 

Wymiana wanna lub prysznica to droższa praca, która spada na wyższym poziomie zasięgu. Jeśli jednak urządzenie wykazuje oznaki zużycia, podobnie jak plamy, złamania linii włosów lub inne wady, warto będzie wykonać tę pracę. Należy wziąć pod uwagę kilka zmiennych, takich jak możliwe rekonfiguracje łazienki, aby pomieścić wannę lub deszcz o innym rozmiarze lub formie, ale efektem końcowym będzie współczesna, praktyczna i estetyczna łazienka.

Jaka jest najlepsza sekwencja do renowacji mojej łazienki?

Oprawy łazienkowe należy usunąć lub zburzyć. Zainstaluj nowy prysznic lub wanna. Zainstaluj nowe urządzenia i funkcje. Połóż nowe płytki podłogowe. Zawieś nowe płyty kartonowo -gipsowe i zacznij malować. Zainstaluj nową próżność i szafki. Zakończ podłączenie hydrauliki.

Aby odnosić moją łazienkę, muszę znać następujące informacje.

 • Zrób plan finansowy.
 • Wybierz rodzaj łazienki, którą chcesz.
 • Stwórz plan piętra dla łazienki.
 • Podejmij decyzję, czy chcesz wannę.
 • Weźmy na przykład światła ...
 • Nie zapominaj o wentylacji.
 • Spraw, by było trochę bardziej luksusowe.
 • Wybierz materiały łazienkowe, które są długotrwałe.

Zdobądź inspirację!

Obecnie dostępnych jest mnóstwo opcji, aby uzyskać pomysły na przeróbkę łazienki. Oczywiście Internet jest fantastycznym zasobem, z mnóstwem blogów przebudowy, galerii obrazów, portfeli wykonawców i innych zasobów - z których wszystkie są doskonałymi zasobami do zdobywania inspiracji i badań elementów, takich jak schematy kolorów, konfiguracje oświetleniowe i inne projektowanie elementy.

Istnieje jednak inny zasób, którego należy korzystać oprócz tych dostępnych za pośrednictwem galerii internetowych. Spraw, aby odwiedzić podłogi showroom, gdy tylko możliwe. Na przykład nowoczesna łazienka ma salon wystawowy w północnym Hollywood, który pokazuje wiele różnych towarów i urządzeń, które można fizycznie oglądać i odczuwać przed ich zakupem. Jest to doskonała metoda uzyskania inspiracji. Co ważniejsze, zbliżenie się do rozważanych urządzeń pomoże ci określić, które utwory są największe dopasowanie do twoich wymagań i osobistych preferencji.

Najlepsze wskazówki i wskaźniki do przebudowy łazienki:

 • Podczas przerwy potrzebna jest dodatkowa przestrzeń.
 • Zajmij się kwestią wentylacji łazienki.
 • Rośliny mogą być wykorzystywane do zapewnienia koloru i życia w pokoju.
 • Wybierz najbardziej odpowiednie podłogi.
 • Kolor można wykorzystać do zwiększenia lub zmniejszenia wielkości pokoju.
 • Ważne jest, aby mieć dobre oświetlenie łazienki.
 • Należy uwzględnić fragmenty wolnostojące.
 • Zwiększ liczbę miejsc, w których można zawiesić przedmioty.

Dowiedz się więcej o standardowych wymiarach łazienki.

Planowanie może być trudne, szczególnie jeśli rozważasz przeniesienie dużych mebli lub innych znaczących urządzeń z ich oryginalnych lokalizacji. Bardzo ważne jest, abyś był świadomy niektórych z najpopularniejszych konwencjonalnych pomiarów łazienki, zanim zaczniesz planować nową łazienkę na papierze.

Na początek, oto krótka lista rzeczy do rozważenia:

 • Toalety potrzebują minimum 30 cali miejsca, ale większe przestrzenie - do 36 cali - zwykle są przyjemniejsze dla ludzi.
 • Wanny różnią się rozmiarem, ale typowy sprzedawany w sklepie o poprawę domów ma szerokość o długości 60 cali na 30 lub 32 cale. Głębokości mogą wahać się od 14 do 20 cali, przy czym średnia wynosi 14 cali.
 • Zaleca się, aby umywalki miały co najmniej 30 cali prześwitu, ale pamiętaj, że pozostawi to bardzo małą przestrzeń, więc preferowane jest 36 lub 48 cali.

Jakich metod mogę użyć, aby utrzymać koszt remontu łazienki?

 • Zatrudnij najlepszych handlowców, na które możesz sobie pozwolić na wykonanie pracy.
 • Weź pod uwagę podstawowe minimum.
 • Trzymaj połączenia hydrauliczne, które zostały pierwotnie zainstalowane.
 • Wybierz cechy, które sprawi, że będziesz się wyróżniać.
 • Złóż zamówienie na (nieco) więcej niż potrzebujesz.
 • Zostań specjalistą w dziedzinie urządzeń i wyposażenia.
 • Tylko płytki tam, gdzie jest to konieczne.
 • Zachowaj otwarty umysł na możliwości vintage.

Stwórz kompleksową strategię przebudowy.

Gdy masz pomysły, pomiary i inne istotne informacje pod ręką, nadszedł czas, aby opublikować kompleksowy plan renowacji łazienki. Począwszy od listy konkretnych zadań, które chcesz wykonać - wszystko, od nowej szafki lekarskiej lub stojaków z ręczników po malowanie, oświetlenie i nowe urządzenia - może pomóc ci skoncentrować swoje wysiłki.

Będziesz także chciał skompilować listę potencjalnych dostawców, cen, a nawet kontrahentów, z którymi chcesz się skontaktować w celu uzyskania informacji o swoim projekcie.

Wykonanie układu łazienki to kolejna doskonała metoda planowania. Nie jest konieczne posiadanie skomplikowanego rysunku technicznego. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć papieru graficznego do zaprojektowania podstawowego układu pokoju, a następnie szkicować w urządzeniach, ponieważ chcesz, aby pojawiły się po zakończeniu zadania. Korzystając z tej metody, będziesz mógł zagwarantować, że łazienka zostanie zbudowana dokładnie sposób, w jaki ją wyobrażasz. Uważaj, aby nie zapomnieć o elementach, takich jak oddzielenie ścian i innych często ignorowanych cech, które mogą spowodować wyłączenie środków o kilka centymetrów podczas podejmowania pomiarów.

Czy mogę samodzielnie przebudować moją łazienkę?

Możesz przebudować własną łazienkę tylko wtedy, gdy masz wymaganą wiedzę i doświadczenie. Naprawy na poziomie powierzchni są często proste i mogą być ukończone jako praca zrób to sam. Wszelkie działania obejmujące hydraulika lub prace elektryczne mogą najlepiej pozostawić profesjonalnego hydraulika lub elektryka. Praca z profesjonalistą nad pełnym renowacją jest prawie zawsze najlepszą opcją.

Nie zapomnij o małym wydruku

Jeśli chodzi o drobniejsze punkty, będziesz chciał sprawdzić swoje projekty łazienki, aby upewnić się, że nic nie przeoczyłeś. Oświetlenie jest przykładem czegoś, co jest często zaniedbywane.

Właściciele domów często są zadowoleni, aby po prostu zastępować stare oprawy oświetleniowe nowymi oprawami, zamiast rozważać, w jaki sposób można zmienić oświetlenie w łazience, aby poprawić przydatność lub poczucie przestrzeni. Wśród innych rozważań są następujące:

Gniazdki elektryczne i przełączniki światła, a także ich lokalizacja:

 • Kolorowa fuga, uszczelnienie i inne uszczelniacze w różnych wykończeniach i kolorach.
 • Sprzęt - szczególnie pod względem pasujących gałek szaf, uchwytów szuflad, opraw oświetleniowych, stojaków z ręczników i kranów, dzięki czemu kolory i wykończenia były spójne.

Jak długo powinien potrwać projekt remontu łazienki?

W idealnych warunkach niewielka pełna renowacja łazienki może zostać zakończona średnio w ciągu około 23 dni. Jeśli w weekendy nie jest wykonywane, odpowiada to około 4 1/2 tygodni (niewiele więcej niż jeden miesiąc), jeśli praca zostanie wykonana w sposób ciągły i nieprzerwany.

Pomocne wskazówki dotyczące przebudowy łazienki:

 • Ten projekt ma wiele ruchomych części, co utrudnia ukończenie wszystkiego na czas.
 • Głównym elementem pokoju jest wanna lub prysznic; Wydaj swobodnie!
 • Tworzyć plan finansowy.
 • Wybierz rodzaj łazienki, której pragniesz.
 • Narysuj układ podłogi w kąpieli.
 • Wiele świetnych blogów remontowych, galerii zdjęć, portfeli wykonawców i innych zasobów istnieje online, a wszystkie z nich są niesamowitymi narzędziami do odkrywania nowych pomysłów i eksperymentowania z różnymi aspektami, w tym schematami kolorów i konfiguracji oświetlenia.
 • Oświetlenie łazienki ma kluczowe znaczenie.
 • Freestanding to powinno być uwzględnione.
 • Projektując nową łazienkę, upewnij się, że jesteś świadomy jednych z najczęstszych tradycyjnych wymiarów łazienki.
 • Zlewozmywaki powinny mieć co najmniej 30 cali prześwitu, ale pozostawi to bardzo małą przestrzeń, więc 36 lub 48 cali jest idealne.
 • Specjalizuje się w urządzeniach i wyposażeniu
 • Oświetlenie jest często zaniedbanym problemem.
 • Większość właścicieli domów naprawi przestarzałe urządzenia, zamiast przeprojektować oświetlenie w łazience, aby poprawić funkcjonalność łazienki lub poczucie przestrzeni użytkownika.
 • Inne rzeczy do przemyślenia obejmują:
 • Umieszczenie gniazd elektrycznych i przełączników światła
 • Kolorowa fuga, uszczelnienie i uszczelniacze w wielu wykończeniach i odcieniach.
 • W optymalnych okolicznościach niewielkie remonty pełnych łazienki trwają średnio około 23 dni.
 • Jeśli w weekendy nie wykonano żadnej pracy, odpowiada to około 4,5 tygodni (nieco więcej niż miesiąc) nieprzerwanej pracy.

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.