What are some small bathroom design ideas?

Jakie są małe pomysły na projekt łazienki?

Dowiedz się, jak jak najlepiej wykorzystać mały obszar, niezależnie od tego, czy jest to łazienka, szatnia, czy kompaktowa przestrzeń.

Nowoczesny projekt łazienki

Pomysły na projekt łazienki?

Dowiedz się, jak sprawić, by mała łazienka wydawała się większa, używając Glidden Paint. Odkryj idealne wyposażenie i urządzenia nawet dla najmniejszej łazienki. Pamiętaj o niektórych naszych innowacjach oszczędzających przestrzeń obecnie na rynku. Zastosuj te pomysły, aby zbudować łazienkę, która jest dla Ciebie idealna. Ostatnio stojaki do myjni lub próżności ewoluowały dość.

Mają odpowiednią przestrzeń przeciwną lub znać dokładne pomiary próżności. Przed zakupem umywalki cokole zmierz dostępną przestrzeń podłogową, aby porównać wymiary zlewu z Twoim. Przygotowanie prywatnej strefy kąpieli może być trudne, ale na szczęście istnieje wiele opcji do wyboru. W małych obszarach preferowane są zwykłe wanny. Przychodzą one w różnej długości, aby spełnić Twoje wymagania. Szklane ekrany kąpieli chronią Twój obszar przed rozlaniem, jednocześnie pozwalając na penetrację jak największej ilości naturalnego światła.

Instalacja mokrego pokoju zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Znajdziesz wiele opcji, które spełniają Twoje wymagania i wymagania rodziny. Możesz wybrać szafkę pojedynczych lub podwójnych drzwi, aby spełnić wymagania dotyczące przechowywania. Bezgraniczne lustra pomagają zobaczyć całe swoje odbicie bez rozproszenia. Wszystkie trzy wybory (blachy, nowoczesne podłogi i płytki podłogowe) są długotrwałe, odporne na wilgoć i łatwe do przechowywania i czystości.

Podłogi z drewna, deski winylowe i drewniane drewno będą wykorzystywać naturalne odcienie Wood, z wyjątkiem ciepłych tonów, takich jak brąz. Twoje oświetlenie łazienki lub szatni może mieć duży wpływ na to, jak duża jest Twoja przestrzeń. Światła i urządzenia w odpowiednich miejscach mogą zapewnić atmosferę przestronności i zapraszać w przestrzeni. Światła łazienkowe muszą przestrzegać aktualnych przepisów, zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie. Soft White (2700 do 3000 Kelvin) to ciepły i złoty kolor. Ciepło jest wzmocnione o temperaturę kolorów 2700k i powoduje przytulność. Podczas gdy wybór kolorów jest bardzo wyjątkowy, większość osób sprzyja jasnym odcieniom, które są przyjemne i znane.

Pomysły na małą łazienkę.

Jeśli chodzi o łazienki, rozmiar nie jest jedynym czynnikiem do rozważenia. Projektując łazienkę, wybór wyborów, które sprawiają, że przestrzeń wydają się jaśniejsze i jaśniejsze, a także urządzenia i wyposażenie, które służą wielu celom, mogą mieć znaczący wpływ na to, jak działa i czuje się pokój. Każda łazienka, niezależnie od tego, czy jest to mały pomieszczenie w proszku, ciasny szatnię, czy niewielka łazienka może wydawać się duża i pomieścić wszystkie wymagania twojego gospodarstwa domowego z niewielką i inteligentnymi wyborami projektowymi. Przeprowadzimy Cię przez proces wybierania urządzeń i wyposażenia, które będą działać nawet w najmniejszej łazience, a także wprowadzić cię do naszych rewolucyjnych rozwiązań oszczędzających przestrzeń, które są teraz dostępne. Omówimy również sztuczki związane z projektowaniem i oświetleniem przestrzeni, aby wydawać się większa niż w rzeczywistości. Zobacz nasz przewodnik po najpopularniejszych małych trendach łazienkowych i zaprojektuj łazienkę swoich marzeń.

Najbardziej odpowiedni odcień do małej łazienki jest.

Specjaliści z Glidden Paint zalecają użycie światła i jasnych kolorów, które odbijają światło, aby zapewnić wrażenie większej przestrzeni wewnętrznej. Ze względu na fakt, że odzwierciedla najbardziej lekką, białą farbę jest często zalecana jako jeden z najlepszych kolorów dla małych łazienek.

Jakie kolory można użyć, aby drobna łazienka wydawała się większa?

Zalecamy wybranie farby o wysokiej przełomu w bardzo ciemnym odcieniu. Lubimy malować małe łazienki ciemny kolor, taki jak czarny, aby wydawały się bardziej przestronne. Dodaje głębokość pokoju i zapewnia wrażenie większego obszaru.

Jak wybrać basen?

Baseny są centralnym punktem łazienki, a kiedy przestrzeń jest na premii, istnieją dwa sposoby, w jakie basen może pomóc, aby Twoja łazienka wydawała się większa. Montowane na ścianie baseny, znane również jako basenki ścianowe, nie potrzebują konwencjonalnego cokole, pozwalając na oszczędzanie przestrzeni podłogowej, jednocześnie tworząc bardziej usprawniony wygląd w łazience. Pływająca basen, którą można umieścić na dowolnej płaskiej ścianie lub dorzeczu narożnym, które można umieścić w miejscu, które jest często pomijane, to obie opcje w zależności od dostępnej przestrzeni. Dzięki tym usprawnionym wersjom nie będziesz musiał poświęcać elegancji dla funkcjonalności z powodu stylowych chromowanych odpadów i złączek pod basenie.

Alternatywnie możesz zdecydować się na przechowywanie pod basenie, aby jak najlepiej wykorzystać jego dostępną przestrzeń. Jednostki próżności, często znane jako standary, odnotowały znaczącą transformację w ostatnich latach, co spowodowało ożywienie popularności. Ze względu na wprowadzenie nowych kompaktowych wersji mariety zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wzorach można teraz okazać się pasować do każdego obszaru. Dzięki próżnej jednostce możesz pozbyć się dodatkowego swobodnego przechowywania w swoim pokoju-lub możesz zwolnić miejsce do przechowywania w innym miejscu domu. Niezależnie od tego, jaki rodzaj basenu wybierzesz, upewnij się, że ma on pojedynczy otwór na kran, abyś mógł później dodać dotknięcie miksera. Ten elegancki design nie tylko będzie sprawiedliwy, ale także zwolni cenną liczbę kontraktów na mydło i inne drobne potrzeby łazienki.

Jaki jest najlepszy materiał do użycia w umywalkach łazienkowych i próżności?

Jednak chociaż umywalki ze stali nierdzewnej są najczęściej widoczne w kuchniach, są również fantastycznym wyborem dla łazienek. Stal nierdzewna jest odporna na bakterie i zarazki i jest wystarczająco silna, aby znosić energiczne mycie. Ponadto, ze względu na elegancki kolor i wygląd, tego rodzaju zlew można stosować z szeroką gamą materiałów blatu.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy zakupie próżności?

Przed wybraniem zlewu upewnij się, że masz wystarczającą ilość miejsca lub że znasz dokładne wymiary próżności. Jeśli zdecydujesz się użyć umywalki cokole zamiast próżności, zmierz przestrzeń podłogową, którą masz przed zakupem, abyś mógł porównać pomiary zlewu z swoimi.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze toalet?

Wiele technik, które można wykorzystać do uzyskania większej ilości miejsca wokół zlewu, można również wykorzystać do zdobycia więcej miejsca wokół toalety. Wybór modelu zawieszonego na ścianie spowoduje wrażenie, że Twoja przestrzeń jest większa-jednocześnie sprawiając, że czyszczenie jest dziecinnie proste. Niezależnie od wybranego wyboru nie zapomnij zwrócić uwagi na wymiary elementów, które chcesz wykorzystać podczas przechodzenia przez proces. Istnieją znaczące różnice w wielkości cysterny i patelni z jednego modelu do drugiego, co może być przydatne, jeśli próbujesz rozwiązać określony problem.

Cysterny Slimline mogą zmniejszyć ilość miejsca, w której toaleta zajmuje w pokoju, co jest pomocne, jeśli chcesz uniknąć konieczności otwierania i zamykania drzwi. Podczas pracy z ograniczoną przestrzenią cienka patelnia może mieć wpływ na to, czy możesz zmieścić basen obok niego, czy nie. Nie zapominaj jednak o sedesie. Wybierz białe lub neutralne siedzenie, które zmieści się z resztą mebli w pokoju. W rezultacie, kiedy wejdziesz do pokoju, twoje spojrzenie nie będzie pociągane do tego konkretnego obszaru.

Jaki jest najlepszy sposób na wybranie ładnej kąpieli?

Znalezienie miejsca na wannę w małym obszarze może być trudne, ale na szczęście istnieje wiele możliwości wyboru, jeśli chodzi o potrzebę każdego członka rodziny. Proste wanny są idealne do kompaktowych przestrzeni i są dostępne w różnych długościach, aby zaspokoić Twoje potrzeby. W pełni wykorzystaj przestrzeń podłogową pobieraną przez wannę, włączając ukryte przechowywanie do projektu. Łaźnie prysznicowe są prostą i skuteczną metodą ekonomizacji na przestrzeni, jeśli myślisz o dodaniu zarówno prysznica, jak i istniejącej wannie.

Te wielozadaniowe są znacznie czymś więcej niż tylko głowicą prysznicową siedzącą nad wanną; Są one pomysłowo zbudowane, aby zapewnić duży obszar do prysznica na jednym końcu, jednocześnie utrzymując przydatność i komfort kąpieli w drugiej. Skorzystaj z szklanego ekranu kąpielowego, aby chronić pokój przed wyciekami, jednocześnie pozwalając, aby jak najwięcej naturalnego światła wejść do twojego obszaru. Jeśli martwisz się o sztywny ekran, składanie ekranów, takich jak te w naszej linii Nile, mogą być wspaniałym rozwiązaniem.

A co z prysznicami i mokrymi pokoi, liczą?

Nowoczesne obudowy prysznicowe są dostępne w wielu różnych formach i rozmiarach, co pozwala ich instalować nawet w najtrudniejszych lokalizacjach. Kwadranty i przesunięte obudowy kwadrantu mają usprawniony wygląd, a przesuwane drzwi zajmują mniej przestrzeni niż bardziej konwencjonalne drzwi zawiasowe w porównaniu z ich odpowiednikami. Aby zmniejszyć bałagan wizualny do minimum, wybierz przezroczyste szklane drzwi i bezszczelne urządzenia, które pomogą, aby Twoja prysznic wydawała się większa, jednocześnie ułatwiając czyszczenie.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca na prysznic, spróbuj zamiast tego zainstalować mokry pokój. Prysznic w pokoju pozostanie opcją, ponieważ nie będzie wymagała instalacji tacki prysznicowej ani zamkniętej obudowy prysznicowej. Podczas gdy instalacja może potrwać nieco dłużej niż normalnie ze względu na fakt, że będziesz wodoodporny cały pokój, zostaniesz nagrodzony prysznicami, która jest prosta w utrzymaniu i może pomieścić różne funkcje w niewielkim lub niezwykle ukształtowanym obszarze . Spójrz na nasze pełne zestawy w mokrej pokoju, które obejmują wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od własnej instalacji.

Jaki rodzaj mebli łazienkowych i przechowywania chcesz?

Podczas gdy przechowywanie może stanowić problem w mniejszych obszarach, na szczęście dostępnych jest wiele rozwiązań, które sprawi, że Twoja przestrzeń będzie dla Ciebie trudniejsza. Lustrzane szafki są doskonałe do przekładania zlewu i są dostępne na różnych głębokościach, aby pomieścić różne konfiguracje pokoju. Rozważ lustro ze zintegrowaną półką, która zapewni ci miejsce do przechowywania kilku potrzeb lub szafkę z drzwiami podnoszącymi, które wymagają mniej miejsca do otwarcia, gdy przestrzeń jest ograniczona. Mamy również szafki z pojedynczymi i podwójnymi drzwiami, które oferują dodatkowy wybór, a także style z niewidocznymi uchwytami, aby Twoja przestrzeń wydawała się elegancka i usprawniona. Przeglądaj nasz wybór już teraz!

Jeśli masz tylko niewielką ilość miejsca na podłodze, wysoka wąska szafka może pomieścić wszystko, od ręczników po papier toaletowy-i dostępne są wersje montowane na ścianie, aby utrzymać podłogi w czystości. Szafki o wysokim połysku są zawarte w nowej kolekcji projektantów, która pozwoli więcej światła wejść do Twojej przestrzeni. Zawsze utrzymuj prysznic w obudowie prysznicowej lub nad wanną, aby utrzymać butelki z dół i wszystko w zasięgu ręki. Odkryjesz rozwiązania w różnych formach i rozmiarach, aby zaspokoić Twoje potrzeby i wymagania rodziny.

Jakie masz ściany?

Utrzymanie jak największej ilości światła i jasności w przestrzeni jest najlepszym sposobem na otwarcie go i sprawienie, by wydawał się większy. Można to zrobić, używając neutralnych kolorów, takich jak biały, śmietany i jasnoszary, a także błyszczące powierzchnie. Wybierz farbę łazienkową, która jest zaprojektowana tak, aby skutecznie wytrzymać parę i wilgoć, a także miękkie wykończenie połyskowe, które pomoże odbijać naturalne światło w przestrzeni. Sufity powinny być utrzymywane na biało, aby zapewnić wygląd wysokości i przestronności.

Błyszczące wykończenia kafelków przyczynią się również do oświetlenia pokoju. Mniejsze linie zaprawy i proste wzory mogą pomóc w stworzeniu iluzji większej przestrzeni w pokoju. Duże płytki formatowe mogą pomóc, aby pokój wydawał się bardziej ekspansywny. Trzymaj się podstawowych wzorów, które są również łatwe do czyszczenia i zachować. Mniejsze płytki i mozaiki, a także wzorzyste tapety, mogą wydawać się zagracone w mniejszym obszarze. Obudowy prysznicowe i panele ścienne ponad łamaniem mogą być odpowiednią alternatywą dla tradycyjnych płytek ściennych w łazience. Oprócz tego, że jest bardzo prosty w instalacji, gładka i błyszcząca powierzchnia akrylowa nie jest zepsuta przez linie fugi, co daje wrażenie większej przestrzeni. Utrzymuj uspokajającą paletę kolorów, która odbije światło w przestrzeni.

Włączenie dużych luster do twojego obszaru to kolejna skuteczna metoda stworzenia wyglądu większej przestrzeni i zrobią cuda odzwierciedlające zarówno naturalne, jak i sztuczne światło. Bezgotowe lustro pozwoli ci wzrokiem wędrować po całej powierzchni lustra bez rozpraszania. Rozważ lustro z wbudowanym oświetleniem, aby uzyskać naprawdę elegancki wygląd, a także wielofunkcyjną wszechstronność. Zwiększy to ilość lustrzanego obszaru dostępnego poprzez lepsze wykorzystanie przestrzeni, która zostałaby wykorzystana do oświetlenia nad konwencjonalnym lustrem.

Czego powinieneś szukać podczas wyboru podłogi?

Wybór ciemniejszego koloru podłogi w małym prysznicu lub szatni może pomóc w zdefiniowaniu obszaru i sprawić, że wydaje się większy. Płytki podłogowe, blachy i współczesne podłogi są doskonałymi opcjami, ponieważ są odporne na wilgoć, długotrwałe i proste w utrzymaniu i czyste. Wybierz kolor zapraw, który uzupełnia płytki, użyj większych płytek i unikaj używania mocnych wzorów na podłodze, aby pokój wydawał się mniej zagracony i bardziej otwarty.

Jaki rodzaj podłogi jest modny w 2021 roku?

Kolory podłóg laminatu, deski winylowej i twardego drewna będą oparte na naturalnych tonach drewna, z wyjątkiem ciepłych tonów, takich jak brąz. To prawda, zimne tony będą nadal popularne w następnej dekadzie. Pomimo faktu, że ciemne odcienie nie będą całkowicie wycofane, wyglądy drewna jasnego będzie jednym z najpopularniejszych stylów podłogowych w 2020 roku.

Jakie jest najnowsze szaleństwo podłogowe, które trafią na rynek?

Wiele bluesów i zieleni jest obecnie używanych w płytkach i dywanach, podczas gdy lżejsze, airier są używane do wykończeń drewna i kamienia. Podczas gdy fajne tony będą popularne w branży podłóg w 2021 r., Należy zauważyć, że trendy często zmieniają się między ciepłymi i zimnymi tonami.

Jakiego rodzaju ogrzewania należy używać w małej łazience?

Tradycyjne grzejniki mogą zajmować cenną przestrzeń podłogową w małej łazience, ale kreatywne alternatywy zapewniają opcje oszczędzania miejsca. Żaden ręcznik nie jest bardziej pocieszający po kąpieli lub prysznicu, a chłodnicy ręcznika jest doskonałym wyborem dla małych pokoi. Urządzenia te, które są również nazywane podgrzewaczami ręczników, są dostępne w różnych atrakcyjnych wykończeniach. Jeśli chcesz stworzyć wygląd większej przestrzeni, idź z białymi lub metalicznymi wykończeniami. Istnieją wąskie podgrzewacze ręczników dla małych obszarów, a także krótsze podgrzewacze ręczników, które można umieścić nad wanną w celu ciepłego ręczników za dotknięciem guzika, gdy ich potrzebujesz. Podjęcie decyzji o użyciu chłodnicy ręcznika daje również możliwość wyeliminowania potrzeby tradycyjnej szyny ręczników, która często zapewnia większą część wiszące i szybsze okresy suszenia.

W przypadku, gdy zmieniasz podłogę w łazience, weź pod uwagę alternatywy, które można wykorzystać z ogrzewaniem podłogowym. Ponieważ ogrzewanie podłogowe można zainstalować nawet w najmniejszym szatni, nigdy nie będziesz musiał się zmartwić o wyjście z kąpieli lub prysznice na mroźną podłogę. Usunięcie grzejnika lub grzejnika do ściany może zwolnić ważną przestrzeń do dodatkowego przechowywania-lub po prostu więcej miejsca dla rodzin z kilkoma dziećmi i zwierzątami.

Jaki rodzaj błyskawicy masz na myśli?

Sposób, w jaki oświetlasz łazienkę lub szatnię, może mieć znaczący wpływ na to, jak przestronne wydaje się. Gdy jest niewystarczające światło, małe przestrzenie wydają się jeszcze mniejsze; Niemniej jednak prawidłowy wybór żarówek i urządzeń, umieszczony w odpowiednich lokalizacjach, może sprawić, że pokoje wydają się bardziej ekspansywne i przyjazne. Do oświetlenia napowietrznego powinny być wykorzystywane do oświetlenia w łazience z technologią LED z technologią LED. Jeśli jest to wykonalne, równomiernie rozpowszechniaj światła wokół pokoju i rozważ umieszczenie reflektorów w ważnych lokalizacjach, takich jak wanna lub kuchnia.

Nowoczesne żarówki LED zapewnią czyste, jasne światło i potrwają średnio 15 lat, więc nie będziesz musiał się martwić o dodanie dodatkowych świateł i konieczności zastąpienia większej liczby żarówek w przyszłości. Bardzo szybko osiągają swoją pełną jasność, w przeciwieństwie do wcześniejszych świateł CFL, co przyczynia się do tego, że Twoja przestrzeń wydawała się bardziej zachęcająca. Ściany umieszczone powyżej lub po obu stronach basenu, a także lustro z wbudowanym oświetleniem, są opcjami do rozważenia. Zapewnią one bardziej miękkie światło, które sprawi, że zajęcia takie jak golenie i nakładanie makijażu będą prostsze, i będą działać w połączeniu z oświetleniem górnym, aby zapewnić pełniejszy obraz.

Jakiego rodzaju oświetlenie jest najbardziej przyjemne w łazience?

Jeśli chcesz wyglądać najpiękniej w łazience, powinieneś mieć światła, które flankie lub otaczają lustro, podobnie jak w garderobie za kulisami. Kinkiety, które są zacienione lub pokryte i umieszczone na wysokości głowy w całym pomieszczeniu, mogą dodatkowo wygładzić i zmiękczyć ogólny wygląd.

Czy potrzebujesz specjalnego oświetlenia w łazience?

Odpowiedź na to pytanie jest najprawdopodobniej „tak”. Wybierając światło w łazience, należy wykorzystać ekstremalną ostrożność, ponieważ wszystkie światła łazienkowe muszą być zgodne z obecnymi przepisami, które są tworzone z myślą o bezpieczeństwie - gdziekolwiek jest elektryczność i woda, istnieje zwiększone niebezpieczeństwo, dlatego standardy są tak precyzyjne .

Czy jest lepsze, aby mieć miękką białą lub dzienną łazienkę?

Podział temperatury kolorów żarówki pokazano poniżej. Soft White (2700 do 3000 Kelvin) to ciepły i żółty odcień, podobny do spektrum kolorów wytwarzanych przez żarowe światła. Żarówki te idealnie nadają się między innymi do użytku w kuchniach i kąpielach. Kolory, które są jasne białe (4000 do 5000 Kelvin) znajdują się w zakresie między tonami białymi i niebieskimi.

Jakie kolorowe światło LED jest najbardziej odpowiednie dla łazienki?

Pomimo faktu, że preferencje kolorów są bardzo indywidualne, większość ludzi wybiera światło w zakresie 2700k-3000k dla swoich domów, ponieważ odcień światła jest przyjemny i znajomy. Światło o temperaturze kolorów około 2700 tys. Ma cieplej, bardziej przytulnie, i jest bardziej korzystny dla odcieni skóry i ciepłych palet kolorów.

Główne zasady, jak zmaksymalizować trochę miejsca.

 • Przeglądaj nasz przewodnik po modnych małych pomysłach na łazienkę i zbuduj własną łazienkę.
 • Przechowywanie pod basenie może pomóc zmaksymalizować obszar pod basenie.
 • Projekty próżności zarówno w stylu współczesnym, jak i tradycyjnym można teraz znaleźć, aby pasowały do ​​prawie każdej przestrzeni.
 • Chociaż jednostka próżna może pozwolić Ci zaoszczędzić na wolnostojącej przestrzeni do przechowywania w pokoju, może również zwolnić miejsce w innym miejscu w domu.
 • Umywalki ze stali nierdzewnej są jednak świetną opcją również dla łazienek.
 • Cysterny Slimline mogą pomóc uniknąć konieczności otwierania i zamykania drzwi ze względu na ich mniejszy rozmiar.
 • Nasze kompletne pakiety w mokrej pokoju zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć od własnej instalacji.
 • Lustrzane szafki świetnie nadają się do umieszczania nad zlewem w szeregu głębokości, aby pasowały do ​​różnych układów pokoju.
 • Noszenie ciemniejszych wykładzin w małym prysznicu lub szatni może sprawić, że przestrzeń wydawała się większa.
 • Oświetlenie za pomocą technologii LED powinno wykorzystywać reflektory łazienkowe i dół.
 • Weź pod uwagę instalowanie opraw oświetleniowych wokół istotnych obszarów, takich jak łazienka lub kuchnia, jeśli jest to możliwe.
 • Nie będziesz musiał wymieniać ani instalować większej liczby świateł, ponieważ nowoczesne żarówki LED będą trwać średnio 15 lat i zapewnią czyste, jasne światło.
 • Poniżej znajduje się rozkład temperatury kolorów żarówki.
 • Soft White (2700 do 3000 Kelvin) to ciepły i złoty kolor.
 • Idealny do użytku w kuchniach, łazienkach i innych lokalizacjach.
 • White jest rzędu od 4000 do 5000 Kelvin.
 • Pomimo różnych preferencji kolorów, większość ludzi używa światła w zakresie 2700k-3000k dla swoich domów, ponieważ ten odcień jest przyjemny i znajomy.
 • Ciepłe, jasne światło nadaje mu bardziej przytulnie, a zatem jest bardziej pochlebne dla osób z ciepłymi paletami kolorów.

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.