Jakie są rodzaje toalet?

back to wall toilets bidet toilet close coupled toilets electronic toilet smart toilets toilet seat traditional toilets wall hung toilets

What do you do before purchasing a toilet?

Co robisz przed zakupem toalety?

Kupujesz toaletę?

Jakie są rodzaje toalet? Czy toaleta nie jest tylko wanną? To jest niepoprawne! Na rynku dostępnych jest kilka różnych stylów toalet i ważne jest, aby przyjrzeć się wszystkim, co wybierzesz, ponieważ rodzaj, który wybierzesz, drastycznie zmieni wygląd Twojej łazienki. Tak więc, aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru, BrookPad zapoznał się ze wszystkimi różnymi aspektami toalet. Jak założyć toaletę? Kupując toaletę, zastanów się, jak i gdzie będzie działać, zwłaszcza jeśli miałaby być używana w apartamencie lub szatni. Zmierz dostępną przestrzeń w łazience, aby określić pełne wymiary toalety, biorąc pod uwagę, jak bardzo może wystawać ze ściany i ile miejsca będzie potrzebować przed nią. Przed dokonaniem zakupu często dobrym pomysłem jest sporządzenie planu łazienki w skali i uporządkowanie rzeczy.

Kolejną rzeczą, o której należy pomyśleć, jest rodzaj połączenia hydraulicznego potrzebnego do zamontowania toalety, które będzie się różnić w zależności od wybranej toalety. Jeśli masz toaletę montowaną na ścianie, musisz osobno kupić ukrytą spłuczkę, a jeśli masz toaletę mocowaną do ściany, musisz również kupić urządzenie do montażu na ścianie. Ile kosztowałoby zainstalowanie toalety? Koszty budowy toalety powinny wynosić około 35-50 procent kosztów zbiornika toalety, chociaż będą się one różnić w zależności od wielkości pracy, wybranej toalety i miejsca. Ukończenie może zająć od 2 do 3 godzin.

Looking for wall hung toilets?

Szukasz podwieszanych toalet?

Toalety wiszące

Toalety wiszące o eleganckich, opływowych kształtach to fantazja oszczędzających miejsce i, w zależności od budżetu, mogą mieć tylko tyle zalet, aby zagwarantować ich wysoką cenę. W przeciwieństwie do tradycyjnych toalet, podwieszana rama eliminuje potrzebę rzucającego się w oczy spłuczki, która może zajmować cenną przestrzeń w ograniczonych łazienkach. Rurociąg jest teraz ukryty za budynkiem. Ściana musi zostać otwarta i ściągnięta do kołków, aby dodać ten szablon do naprawy rzeczywistej toalety, a płytka, na której stoi stara toaleta, musi zostać zamocowana.

wall hung toilet
Z drugiej strony pływająca toaleta jest niezwykle wszechstronna i może być rozsądnie szybko zbudowana zgodnie z twoimi specyfikacjami w nowych konstrukcjach lub wśród każdego, kto chce przeprowadzić całkowitą modernizację. Np. patelnię wiszącą można zamontować na dowolnej wysokości. Ponieważ toaleta nie ma bezpośredniego kontaktu z podłogą, czyszczenie jest łatwe, ponieważ mopy i miotły mogą zakrywać wszystkie obszary podłogi. Zasadniczo wiszące toalety dodają element piękna do nowej łazienki, czyniąc z niej przestrzeń, którą chcesz się pochwalić. Toalety, które wiszą na ścianie, a nie na cokole, są znane jako toalety wiszące na ścianie. Piękno toalet podwieszanych polega na tym, że można je zamontować na dowolnej wysokości (i nie obawiaj się, stelaże są bardzo wytrzymałe, więc toaleta nie odpadnie od ściany)!

 

In need for back to wall toilet solution?

Potrzebujesz rozwiązania toalety montowanej do ściany?

Toalety przyścienne

Toalety z powrotem do ściany, podobnie jak toalety wiszące, zrezygnuj z zauważalnej spłuczki na rzecz bardziej minimalistycznego wyglądu w przeciwieństwie do standardowych, blisko połączonych toalet. Ta nowoczesna koncepcja nie służy wyłącznie do wyświetlania. Toalety muszą być zgodne z rygorystycznymi przepisami budowlanymi w większości części świata, które kontrolują m.in. ilość miejsca dostępnego z toalety do przodu. Ponieważ ukryta spłuczka jest wbudowana w ścianę, zapewnia dodatkową pojemność, aby lepiej spełnić te wymagania, co jest szczególnie przydatne w małych przestrzeniach.

back to wall toilet
Chociaż te patelnie montowane tyłem do ściany są atrakcyjne wizualnie i zajmują niewiele miejsca, mają swoją cenę.Toalety przyścienne często mają system bezrantowy, który jest nie tylko łatwiejszy do czyszczenia, ale często zmniejsza ilość wody potrzebnej do spłukiwania. aby go zamontować.

 

 

On the lookout for close coupled toilets?

Szukasz blisko połączonych toalet?

Toalety blisko sprzężone

Ściśle współpracująca toaleta ma muszlę klozetową i spłuczkę blisko siebie, jak wskazuje termin. A jeśli nigdy o niej nie słyszałeś, są szanse, że z niej korzystałeś, ponieważ jest to najpopularniejsza toaleta na rynku i istnieje od ponad wieku. Co sprawia, że ​​jest to tak ponadczasowy model? Z drugiej strony toalety blisko sprzężone dobrze sprawdzają się w średnich i szerokich łazienkach i mają taką samą wszechstronność, jak większość innych klasycznych stylów. Toalety blisko sprzężone są niedrogie i proste w budowie, a także proste w montażu. odnawiać i zarządzać dzięki natychmiastowemu dostępowi do części hydraulicznych. Części są nadal bardzo łatwe do zdobycia ze względu na ich sukces, a drobne wymiany z pewnością będą wykonywane bez pomocy hydraulika. Wiele blisko połączonych prototypów jest kompaktowych i zajmuje dużo miejsca w małych łazienkach, ale wygoda i niski koszt sprawiają, że kompromis jest opłacalny. Kolejną zaletą toalety wolnostojącej jest to, że jest ona już montowana w większości domów. Od gospodarstw domowych przez biura po hotele, bez względu na to, czy toaleta się psuje, czy musi zostać wymieniona, zwykła toaleta typu „blisko sprzężona” jest zwykle budowana bez trudności w ograniczonym czasie i niskim kosztem. Chociaż inne projekty mogą skutkować bardziej wyrafinowaną łazienką, blisko połączone toalety stały się standardem w świecie zachodnim ze względu na ich niezawodność i uniwersalność.

 Traditional toilet for of classic bathroom?

 Tradycyjna toaleta do klasycznej łazienki?

Toalety tradycyjne

Chociaż technologia wodno-kanalizacyjna rozwinęła się, aby stać się bardziej efektywną i zwartą w swojej architekturze, staromodny wciąż ma swoje miejsce. Na przykład tradycyjne toalety gęsto sprzężone mają urocze funkcje, które ostro kontrastują z eleganckimi, opływowymi liniami współczesnej armatury łazienkowej. Tradycyjne wiktoriańskie toalety zawierają również wyszukane i ozdobne ozdoby, takie jak mosiężne elementy lub deski i pokrywy z twardego drewna, które dodają charakteru Twojej łazience i są często uważane za elegancką, ponadczasową alternatywę dla bardziej współczesnych toalet łączonych.

Close Coupled Toilets
Tradycyjne toalety mogą mieć konfigurację zamkniętą, identyczną jak obecne toalety, ale często występują w trzech różnych wysokościach: krótkiej, średniej i ciężkiej. Pomagają stworzyć elegancki wygląd i dźwięk w połączeniu z innymi urządzeniami, w tym wannami z zasuwaną pokrywą. Typowa toaleta niskopoziomowa ma rurę spłukującą łączącą ją ze spłuczką, która znajduje się bezpośrednio nad miską. Jak można się spodziewać, toalety średniego poziomu mają nieco wyższą spłuczkę, podczas gdy toalety wysokiego poziomu mają spłuczkę umieszczoną kilka stóp nad patelnią i spłukiwaną za pomocą sznurka. Dostępność klasycznej łazienki pokazuje, że tradycyjne projekty są nadal poszukiwane i łatwo zrozumieć, dlaczego. Uchwyty łańcuchowe, ławki, pokrywy, a nawet wsporniki mocujące spłuczkę zostaną dostosowane do twoich specyfikacji lub będą tak realistyczne, jak to możliwe w środowisku z epoki, gdy zainstalujesz toaletę w stylu wiktoriańskim w swojej łazience.

 

Smart Toilet seat for your bathroom?

Inteligentna deska sedesowa do Twojej łazienki?

Toalety bidetowe  - Inteligentny fotel elektroniczny 

Ludzie na całym świecie używają BrookPad SplashLet i EcoSplash do sprzątania po skorzystaniu z łazienki, nic więc dziwnego, że istnieje wiele możliwości wyboru toalety bidetowej. Bidety historycznie były czymś innym niż toalety, czasem umieszczane tuż obok nich.Spłukują wodę i spłukują w delikatny i wydajny sposób. Z drugiej strony toalety bidetowe mają wbudowany bidet, który czyści brud w taki sam sposób, jak bidet wolnostojący. Jednak w tej sytuacji oszczędzasz miejsce w łazience, łącząc dwie armatury i eliminując konieczność przełączania się między toaletą a bidetem. Na przykład BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy w sobie wiele najlepszych cech nowoczesnych toalet i czyści jak bidet. Wentylacja fotela, suszarka na gorące powietrze, regulowane poziomy ciśnienia, turbo mycie, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i tryb oświetlenia nocnego to tylko niektóre z dostępnych funkcji. Oprócz toalet bidetowych, które łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów, dostępne są również części zamienne do znanych toalet, które mogą być używane jako bidet. Te zaawansowane deski sedesowe bidetowe są wyposażone w wąż i wycierają Cię, gdy tego potrzebujesz. Chociaż nie są tak spektakularne jak toalety myjące BrookPad, są bardziej dostępne i zgodne z szeroką gamą toalet, dając każdemu, kto ma regularne wyposażenie, przedsmak komfortu, jaki może zapewnić inteligentna toaleta bidetowa.

Inteligentne toalety poprawiają komfort.

Podgrzewane deski sedesowe są używane w Azji i Japonii od dziesięcioleci, ale w Europie są nowością. Bidet istnieje co najmniej od XVIII wieku, a funkcję, jaką pełni, rozumiano od czasów starożytnych Rzymian. Europejczycy byli niechętni, aby to rozważyć, ale na szczęście ludzie zaczynają to robić, i to w coraz szybszym tempie każdego miesiąca. Bidet stopniowo zyskał podgrzewaną wodę, elektrycznie podgrzewaną ławkę i inne udogodnienia. Znacznie później, zwłaszcza po wynalezieniu nowoczesnej kanalizacji pod koniec XIX wieku, metoda stała się bardziej zautomatyzowana. Forma i układ współczesnych modeli są podobne do tych z roku 1750, ale modele antyczne funkcjonowały inaczej. Każdego dnia do środowiska wyrzucane są tony papieru toaletowego, a korzystanie z bidetu znacznie ogranicza te odpady. Z drugiej strony woda jest uniwersalnym rozpuszczalnikiem, dzięki czemu może dotrzeć do miejsc, w których papier toaletowy nie może. Czyszczenie odbytu wodą jest bardziej kojące, szczególnie jeśli twoje tkanki są delikatne. Jeśli się starzejesz, masz hemoroidy lub musisz eliminować wiele razy dziennie, używanie wody będzie znacznie łagodniejsze.

Inteligentna toaleta i „delikatność” oznaczają nie tylko większą rezerwę, ale także bycie jeszcze zdrowszym. Chodzi o twoje zdrowie fizyczne. Strumień wody, zwłaszcza podgrzanej, z pewnością sprawdzi się lepiej. Utrzymanie ciała w czystości usuwa substancje, które służą jako miejsce rozmnażania się zarazków. Bidety, jak można sobie wyobrazić, są dostępne w różnych rozmiarach. Każde z urządzeń jest całkowicie samowystarczalne. Inne mają deski sedesowe i pokrywy, które mają być umieszczone na toalecie. Niektóre z nich to cuda techniki, w które nigdy nie uwierzysz, że się wydarzyły, chyba że odwiedzisz Japonię. Niektóre obejmują gorącą wodę, suszenie powietrzem, automatyczne włączanie/wyłączanie, łatwe w utrzymaniu dysze samoczyszczące i wiele innych funkcji. Inteligentne deski sedesowe stają się powszechne w europejskich gospodarstwach domowych. Opryskiwacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek stają się coraz tańsze. Nasadka pozostaje w bidetu, dopóki go nie otworzysz, naciskając przycisk „czysty” na pilocie lub przycisk na końcu sterowania bidetem. Głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub wyjęta ze środka myjki. Cykl płukania pralki zostanie tymczasowo przerwany, gdy woda się nagrzeje, aż do rozpoczęcia cyklu wirowania. Inteligentne toalety mogą poprawić nie tylko Twoje samopoczucie i wygodę, ale także Twoją społeczność i cały świat. BrookPad zajmuje się redukcją emisji gazów cieplarnianych poprzez użycie jak największej ilości materiałów pochodzących z recyklingu. Zastosowanie inteligentnej maszyny toaletowej może pomóc w ograniczeniu globalnego wylesiania, jednocześnie zmniejszając zużycie papieru toaletowego. Nie bój się spróbować czegoś świeżego.

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals