Jaki jest najlepszy sposób na wybór umywalki?

arrange a bathroom basin basin taps bathroom bathroom design bathroom ideas guide how to

Więcej informacji na temat wskazówek dotyczących zakupu umywalek można znaleźć tutaj.

What is the best way to choose a basin?

Jak wybrać umywalkę?

Wybierz odpowiedni rozmiar umywalki do swojej szatni lub łazienki. Jeśli remontujesz swoją łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie zlewu. Zapytaj o rodzaj ściany, do której zostanie podłączona Twoja umywalka oraz o czas jej demontażu. Skorzystaj z naszych artykułów hydraulicznych, aby sprawdzić, czy mogą ci pomóc. Nie tylko pokażą Ci, jak wykonywać zadania, ale także pomogą zrozumieć Twój system wodny.

Musisz uzyskać dokładne pomiary, jeśli wymieniasz stary zlew, ale nie zmieniasz żadnego z otaczających go mebli. Mając ograniczoną przestrzeń do przechowywania, wybierz jedną z naszych opcji, która opiera się na dodatkowym schowku lub nie ma pod spodem instalacji wodociągowej. Oferujemy szeroką gamę umywalek o głębokości od 160mm do 500mm. Trzy najbardziej rozpowszechnione typy zlewni to zlewnie rzeczne, zlewnie strukturalne i zlewnie oceaniczne. Umywalki z pełnym postumentem mają podstawę na podłodze, na której stoi umywalka.

Fakt, że umywalki naścienne mogą być umieszczone na dowolnej wysokości, czyni je idealnymi do mniejszych łazienek lub szatni z dziećmi. Na dnie zakrzywionych basenów znajduje się pozioma linia biegnąca od góry do dołu. Konstrukcja tych umywalek różni się w zależności od wybranego zlewu. Do dekoracji narożnej umywalki możesz użyć chromowanych syfonów na butelki. Częściowo wpuszczana umywalka jest wbudowana w blat łazienkowy lub meble, wycinana za pomocą szablonu i mocowana silikonem w celu ukrycia rur.

Wybierz z naszego asortymentu baterii mieszających lub osobnych kranów do gorącej i zimnej wody do pojedynczego lub wielu otworów na baterie. Typowym odpadem jest łańcuszek plastikowy lub metalowy korek. Odpływ typu flip-top ma metalowy krążek, który można obracać, aby zatrzymać lub umożliwić odpływ wody. Jeśli chcesz zachować porządek w swojej nowej łazience, przejrzyj nasze uchwyty i szklanki na szczoteczki do zębów, mydelniczki i dozowniki.

Wybierz idealną umywalkę do swojej szatni lub łazienki, niezależnie od tego, czy jest mała, czy duża.

Projektując idealną łazienkę, ważne jest, aby upewnić się, że każdy element jest dokładnie odpowiedni – nie tylko pod względem wyglądu, ale także pod względem użyteczności. Ponadto, ponieważ jest to najczęściej używany przedmiot w łazience, wybór odpowiedniej umywalki lub zlewu ma kluczowe znaczenie. Podczas projektowania łazienki należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym wielkość pomieszczenia i ilość światła, jakie otrzymuje. Czy stanowisko do mycia rąk jest po prostu wymagane, aby poradzić sobie z dziwnym gościem myjącym ręce? Być może odpowiedzią jest główny zlew, który musi sobie radzić ze wszystkim, co może na niego regularnie rzucać duża i aktywna rodzina. Dodatkowo oferujemy zlewy, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania – wbudowane lub dające swobodę robienia, co chcesz – oprócz wyboru rozmiaru, który spełni Twoje wymagania. Wszystkie nasze umywalki są wykonane z porcelany szklistej, która jest gładka, odporna na plamy i łatwa w czyszczeniu. Ten materiał jest wytrzymały i może być używany do różnych zastosowań. Co więcej, ponieważ wszystkie są wykończone w czystej i klasycznej bieli, będą pasować do dowolnego wybranego stylu.

Czy planujesz przenieść swój basen?

Jeśli przebudowujesz swoją łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie umywalki z miejsca, w którym obecnie się znajduje. Będzie to wymagało użycia wiedzy hydraulicznej, która może onieśmielać kogoś, kto jest świeżo w świecie majsterkowania. Zanim zaczniesz, zapoznaj się z naszymi artykułami dotyczącymi pomocy i wskazówek dotyczących hydrauliki, aby sprawdzić, czy możemy Ci pomóc. Nie tylko pokażą, jak wykonywać różne obowiązki, ale także pomogą ci lepiej zrozumieć system wodny twojego domu.

Do jakiej dokładnie ściany zostanie przymocowana Twoja umywalka?

Większość umywalek, czy to w łazience, szatni, czy w łazience, musi być przymocowana do ściany za pomocą wkrętów lub śrub.Umywalka wisząca wymaga starannego rozważenia rodzaju ściany, do której zostanie przymocowana. Należy pamiętać, że wiele osób podczas mycia zębów opiera się o umywalkę, dlatego umywalka musi być stabilna i bezpieczna. Ściana zbudowana z muru, cegieł lub bloczków nie sprawi żadnych trudności; ale jeśli instalujesz zlew przy ścianie ze słupkami, będziesz musiał go wzmocnić przed zainstalowaniem zlewu. Aby określić, jaki rodzaj ściany masz, lekko go dotknij. Pusta ściana wskazuje, że jest wykonana z kołków.

Jaką powierzchnię masz dostępną dla swojej umywalki?

Niezależnie od tego, czy planujesz pełny remont, czy tylko modernizację tego, co aktualnie masz, przed rozpoczęciem upewnij się, że masz wszystkie pomiary w porządku. Jeśli wymieniasz stary zlew, ale nie zmieniasz żadnych mebli łazienkowych wokół niego, musisz wykonać dokładne pomiary, aby zagwarantować, że nowy zlew będzie pasował prawidłowo. Przygotuj umywalkę do zamierzonego zastosowania przed zakupem dla osób, które przebudowują swoje istniejące umywalki łazienkowe. To określi rozmiar pojemnika, którego będziesz potrzebować. Jeśli jest przeznaczona do szatni i najprawdopodobniej będzie używana tylko do mycia rąk, odpowiednia jest mniejsza umywalka o mniejszej głębokości. Stosowanie tej metody jest również zalecane przy przebudowie małej łazienki lub en-suite. A jeśli masz ograniczoną ilość miejsca do przechowywania, wybierz jedną z naszych opcji, która albo znajduje się na dodatkowym miejscu do przechowywania, albo nie ma instalacji wodociągowej poniżej - w ten sposób możesz przechowywać wszystko, co chcesz pod zlewem. Można eksperymentować z różnymi rozmiarami i głębokościami, jeśli przestrzeń nie stanowi problemu; większe i głębsze umywalki są doskonałe, jeśli będziesz używać umywalki do mycia włosów lub ręcznego prania delikatnych ubrań. Oferujemy duży wybór umywalek w różnych kształtach i rozmiarach, o głębokościach od 160mm do 500mm, więc na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ile stuknięć szukasz?

Rodzaj kranów, które możesz kupić, zależy od liczby otworów na baterie wyrzeźbionych w umywalce. Biorąc pod uwagę, że obecnie większość baterii umywalkowych to baterie mieszające, większość naszych umywalek ma tylko jeden otwór na baterię. Wynika to z faktu, że baterie mieszające mieszają gorącą i zimną wodę, zanim opuści wylewki, co ułatwia obsługę. Mamy dostępne dwie umywalki z otworami, jeśli chcesz bardziej klasycznego wzornictwa z oddzielnymi kranami na ciepłą i zimną wodę. Dostępnych jest kilka opcji umywalek, które nie zawierają otworów na baterie, co ma na celu umożliwienie umieszczenia wysokich baterii umywalkowych na blacie lub innej sąsiedniej powierzchni.

Jakie są rodzaje umywalek?

Niezależnie od tego, czy szukasz umywalek nowoczesnych czy klasycznych, zakrzywionych czy kanciastych, będziesz mógł odkryć to, czego szukasz w naszej szerokiej kolekcji. Zastanów się, jaki zlew chcesz mieć w swojej łazience, łazience lub garderobie, zanim zdecydujesz się na ogólny projekt. Dorzecza rzek, baseny strukturalne i baseny oceaniczne to trzy najczęstsze rodzaje basenów występujących na Ziemi. Zlewnia rzeki jest definiowana jako obszar, który jest odwadniany przez rzekę i wszystkie jej dopływy razem. W dorzeczu istnieje wiele odrębnych działów wodnych, które przyczyniają się do jej przepływu. Zlewnia to podzbiór dorzecza o mniejszym rozmiarze.

Czym dokładnie są umywalki stojące?

Umywalki z postumentem są dostępne w dwóch konfiguracjach: z pełnym postumentem i półpostumentem. Umywalki z pełnym postumentem. Ta opcja obejmuje stojak, zwany czasem postumentem, który umieszcza się na podłodze i na którym stawia się umywalkę. Umywalka jest mocno przymocowana do ściany za nią, co sprawia, że ​​jest to doskonała metoda na ukrycie rur i wodociągów (takich jak rury zasilające i kanalizacyjne).Umywalki z pełnym postumentem są popularną opcją w wielu rodzinnych łazienkach, ponieważ postument pozwala na zastosowanie większych i cięższych umywalek niż te, które są po prostu mocowane do ściany Umywalki z pełnym postumentem są dostępne w różnych rozmiarach. Są też najmniej trudne do złożenia. Umywalki o konstrukcji półpostumentowej. Ten rodzaj postumentu jest montowany na ścianie, ale zamiast pełnowymiarowego postumentu ma maleńki postument, który ukrywa instalację wodno-kanalizacyjną, ale nie do końca sięga do podłogi. To nie tylko stwarza wrażenie większej przestrzeni, ale także ułatwia utrzymanie podłogi w łazience w czystości. Ściana musi być w stanie utrzymać cały ciężar umywalki, aby można było z niej korzystać. Umywalki montowane na ścianie. Umywalki wiszące lub naścienne to doskonała opcja do mniejszej łazienki lub garderoby, ponieważ można je ustawić na dowolnej wysokości – co jest szczególnie przydatne, jeśli masz dzieci. Instalując umywalki podwieszane, możesz wybrać chromowane syfony na butelki — to plastikowy element rurki, który można zobaczyć pod zlewem podczas montażu wiszących umywalek — ponieważ zapewnia piękniejsze wykończenie niż białe syfony na butelki.

Umywalki w rogach?

Szatnie i mniejsze łazienki korzystają z umywalek narożnych, które mają elegancki i nowoczesny wygląd, a jednocześnie eksponują całą instalację wodno-kanalizacyjną – podobnie jak w przypadku umywalek wiszących, możesz chcieć kupić chromowane syfony na butelki, aby dopełnić projekt. Biorąc pod uwagę, że syfon butelkowy (rury odprowadzające wodę z umywalki) jest widoczny, wiele osób decyduje się na atrakcyjny, chromowany syfon, aby przekształcić go w element dekoracyjny. Podobnie jak w wersji półpostumentowej, umywalka narożna jest podtrzymywana przez ścianę do pełnego ciężaru.

Szafy podumywalkowe i umywalki to dwa rodzaje mebli.

Umywalka dostępna bez recepty, która mieści się na szafce podumywalkowej lub umywalce, to doskonała opcja dla osób, które chcą mieć więcej miejsca do przechowywania pod zlewem lub nie chcą, aby ich instalacja wodociągowa była widoczna. Jednak mimo że umywalka nadal będzie musiała być zamontowana na ścianie, ostateczny wygląd jest elegancki i pozwala uzyskać minimalistyczny wygląd w łazience, jednocześnie będąc funkcjonalnym.

Możliwe, że będziesz tego potrzebować.

Teraz, kiedy już zdecydowałeś się na umywalkę łazienkową, nadszedł czas, aby zastanowić się nad wykończeniem przestrzeni.

O co chodzi z kranami?

Po wyborze umywalki nadszedł czas, aby rozważyć opcje baterii. Posiadamy szeroką gamę baterii pasujących do każdej łazienki - w zależności od tego, czy masz jeden, czy wiele otworów na baterię, możesz wybierać spośród naszych baterii mieszających lub oddzielnych baterii do ciepłej i zimnej, w zależności od potrzeb.< /p>

Umywalki częściowo zagłębione?

Umywalka częściowo zagłębiona to dobry wybór do bardziej tradycyjnej łazienki. Ta umywalka jest częściowo osadzona w blacie łazienkowym lub meblach - elementy są wycinane za pomocą szablonu, a zlew jest następnie mocowany silikonem, aby nie było widać żadnych rur.

Umywalki do użytku na blatach.

Wybierz umywalkę nablatową do umywalki w łazience, jeśli chcesz uzyskać najbardziej współczesny wygląd. W przeciwieństwie do oświetlenia częściowo wpuszczonego, mają one leżeć na szafce łazienkowej, blacie lub półce, sprawiając wrażenie, że po prostu siedzą na swoim miejscu. Nie ma śladów orurowania, co skutkuje czystym, uporządkowanym wyglądem. Niektóre umywalki nablatowe są produkowane bez otworów na baterie, co wymaga użycia wysokich, wolnostojących kranów, które wystają poza krawędź umywalki.

Odpady?

Bez względu na to, jaki rodzaj umywalki wybierzesz, będziesz potrzebować odpadów — w tym miejscu woda będzie spływać z umywalki i będą służyć jako bariera zapobiegająca przelaniu się umywalki. Odpady można podzielić na dwie kategorie: śmieci szczelinowe i odpady bez szczelin.Wybierając umywalkę z przelewem, upewnij się, że masz taką, która ma w sobie szczeliny Innymi słowy, jeśli woda przeleje się do przelewu, zostanie ona skierowana z powrotem do systemu wodociągowego przez szczelinę wykutą w odpływie rura. Jeśli Twój blat lub miska na naczynie nie ma otworu przelewowego, nie będziesz musiał używać odpadów szczelinowych - w takim przypadku możesz zdecydować się na użycie niespustowanych odpadów, jeśli chcesz. Jeśli chodzi o projektowanie, masz wiele opcji, od tradycyjnego typu „plug and chain” po bardziej nowoczesne projekty typu pop-up lub flip top. Po dokonaniu wyboru spójrz na resztę swojej łazienki, a także na baterie, aby wybrać, który projekt będzie najbardziej odpowiedni.

Odpady generowane przez wyskakujące okienka

Zatyczka spustowa jest kontrolowana za pomocą dźwigni, która zwykle znajduje się pod kranami zlewu. Pociągasz dźwignię w górę, aby ją opuścić i zatrzymać spływanie wody, a następnie pchnąć ją w dół, aby ją podnieść. Kosz pop-up jest najbardziej współczesny pod względem wzornictwa.

Pojemniki na odpady z pokrywkami typu flip-top

Odpływ typu flip-top jest wyposażony w metalowy krążek, który można obracać ręcznie, aby zapobiec ucieczce wody lub pozwolić jej wypłynąć, w zależności od preferencji.

Odpady wtyczek i łańcuchów są problemem.

Tradycyjny rodzaj odpadów, ten wybór obejmuje plastikową lub metalową wtyczkę, która jest połączona z łańcuchem i jest najbardziej powszechna. Jest to najprostszy wybór pod względem naprawy i wymiany. Wiele współczesnych umywalek nie ma otworu, do którego można przymocować łańcuszek, więc przed zakupem pojemnika na śmieci sprawdź dokładnie umywalkę.

Akcesoria do nowo zainstalowanej umywalki.

Spójrz na nasze uchwyty na szczoteczki do zębów i szklanki, a także mydelniczki i dozowniki, jeśli chcesz uporządkować swoją nową umywalkę w łazience – możesz wybrać alternatywy, które można zamontować na ścianie, aby nie było bałaganu. Nasza usługa instalacji jeszcze bardziej ułatwia realizację Twojej wizji idealnej przestrzeni łazienkowej. Współpracujemy z autoryzowanymi instalatorami, aby zapewnić płynne działanie Twojego projektu od początku do końca. Nasi instalatorzy mogą nie tylko dopasować Twój projekt do Twoich specyfikacji, ale mogą również wykonać dla Ciebie ostatnie poprawki, oszczędzając czas i wysiłek.

Jak wybrać umywalkę?

 • Wybierz odpowiedni rozmiar umywalki do swojej szatni lub łazienki.
 • Jeśli remontujesz łazienkę, możesz rozważyć przeniesienie zlewu.
 • Zapytaj o rodzaj ściany, do której zostanie podłączona Twoja umywalka oraz o czas jej demontażu.
 • Skorzystaj z naszych artykułów hydraulicznych, aby sprawdzić, czy mogą Ci pomóc.
 • Nie tylko pokażą Ci, jak wykonywać zadania, ale także pomogą zrozumieć Twój system wodny.
 • Musisz uzyskać dokładne pomiary, jeśli wymieniasz stary zlew, ale nie zmieniasz żadnego z otaczających mebli.
 • Przy ograniczonej przestrzeni do przechowywania wybierz jedną z naszych opcji, która opiera się na dodatkowym schowku lub nie ma pod spodem instalacji wodociągowej.
 • Dostarczamy szeroką gamę umywalek o głębokości od 160mm do 500mm.
 • Trzy najbardziej rozpowszechnione typy dorzeczy to zlewnie rzeczne, strukturalne i oceaniczne.
 • Umywalki z pełnym postumentem mają podstawę na podłodze, na której stoi umywalka.
 • Fakt, że umywalki naścienne mogą być umieszczone na dowolnej wysokości, czyni je idealnymi do mniejszych łazienek lub garderoby z dziećmi.
 • Na dnie zakrzywionych basenów znajduje się pozioma linia biegnąca od góry do dołu.
 • Wygląd tych umywalek różni się w zależności od wybranego zlewu.
 • Możesz użyć chromowanych syfonów do butelek, aby ozdobić narożną umywalkę.
 • Częściowo wpuszczany zlew jest częściowo wbudowany w blat lub meble łazienkowe, wycięty za pomocą szablonu i przymocowany silikonem, aby ukryć rury
 • Wybierz z naszego asortymentu kranów mieszających lub oddzielnych kranów na ciepłą i zimną wodę do pojedynczego lub wielu otworów na baterie.
 • Typowy odpad to plastikowa lub metalowa zatyczka.
 • Odpływ typu flip-top ma metalowy krążek, który można obracać, aby zatrzymać lub umożliwić odpływ wody.

Napisane przez
Zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals