Jaki jest najlepszy sposób na zakupy do kąpieli?

bath bathroom design bathroom ideas design design ideas guide how to how to use

Czy czytałeś o poradniku zakupu wanny?

 

What is the best way to shop for a bath?

Jak kupować wannę?

Remont łazienki lub po prostu wymiana wanny wymaga dokładnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, rozważ umieszczenie wanny dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Baterie wannowe i prysznicowe są mechaniczne lub termostatyczne. Zastanów się, czy będziesz potrzebować baterii wannowo-prysznicowej, jeśli będziesz używać wanny jako prysznica. Najpopularniejsze są wanny proste, które pasują do każdego obszaru.

Dzięki parawanowi nawannowemu lub zasłonie Twoja wanna może pełnić funkcję prysznica. Wanna z podwójnym zakończeniem ma dwa odpływy, więc nie będziesz siedzieć na korku lub kranie. Dzięki wannie prysznicowej otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów. Wanny narożne mogą służyć jako prysznice i ładnie wpasowują się w narożnik. Rozważ kąpiel pantoflową, w której tył wanny jest wyższy niż reszta wanny.

Wanna wolnostojąca to najlepszy wybór, jeśli masz dużo miejsca i chcesz poczuć się jak w spa. Wanny proste lub narożne doskonale nadają się do małych łazienek, umożliwiając kąpiel bez zaśmiecania powierzchni. W niewygodnym kąciku łazienki można pod spadzistym dachem umieścić wannę narożną. Dyfuzory olejków eterycznych i lampki LED w wannach uprzyjemnią kąpiel. Nasze wanny stalowe wyposażone są w dwa nawiercone otwory na baterie, dlatego do ich montażu zalecamy wyłącznie baterie wannowe.

Sprawdź naszą różnorodność nóżek do wanny, która pasuje do Twojego projektu, i nie zapomnij spojrzeć na osłony rur i rury stojące. Staromodna łazienka potrzebuje wtyczki i łańcuszka. Zasłony prysznicowe obejmują parawany nawannowe i zasłony prysznicowe. Panele łazienkowe mogą służyć do ukrycia nieestetycznych instalacji i rur. Dostępne są maty do kąpieli, które pomagają usuwać rozlane płyny i ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z wanny.

Zakrzywiona wanna może mieć konstrukcję jedno-, dwu- lub czteropanelową. Nasza usługa montażu sprawi, że Twoja wymarzona łazienka stanie się rzeczywistością. Współpracujemy z certyfikowanymi instalatorami, aby zagwarantować bezproblemową pracę od początku do końca. Oprócz instalacji Twojego projektu, nasi instalatorzy mogą zapewnić ostatnie poprawki. Dowiedz się więcej o naszych usługach instalacyjnych i zarezerwuj bezpłatną konsultację już teraz!

Dzięki naszej kolekcji najlepszych wanien możesz elegancko zanurzyć się lub wziąć prysznic.

Długa, gorąca kąpiel w wannie wypełnionej bąbelkami po ciężkim dniu to najlepszy sposób na relaks. Współczesne wanny muszą jednak pogodzić m.in. pandemonium czasu kąpieli dzieci oraz mycia zwierząt. Ponieważ wiele domów ma ograniczoną przestrzeń w łazienkach, można je połączyć z prysznicami, aby stworzyć strefę mycia, która jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna.

W jakim pomieszczeniu planujesz umieścić swoją nową wannę?

Niezależnie od tego, czy przebudowujesz całą łazienkę, czy po prostu wymieniasz istniejącą wannę, musisz dokładnie zmierzyć swoją powierzchnię, aby upewnić się, że nowa wanna będzie pasować. Uzyskanie prostego zamiennika może oznaczać, że musisz mieć taki sam rozmiar jak obecny, ale nie oznacza to, że musisz cieszyć się takimi samymi doznaniami kąpielowymi. Zbadaj możliwość wymiany wanny na nowy zestaw baterii i zmiany ich rozmieszczenia lub wybierz nowy typ wanny, który ma kilka nowatorskich funkcji. Dla tych, którzy zaczynają od zera, zastanów się, jak dużą chciałbyś mieć swoją wannę, zanim spojrzysz na nasz wybór. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, nie myśl, że Twoja wanna musi być schowana w kącie; zamiast tego spróbuj umieścić go dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd.

Wanny dla osób lewo- i praworęcznych

Nasze prysznice i wanny narożne będą oznaczone na stronie produktu jako lewostronne lub prawostronne, jeśli dotyczy. Niezbędne jest dokonanie odpowiedniego wyboru, w przeciwnym razie element może nie funkcjonować w Twojej przestrzeni.Zastanów się nad lokalizacją swojego nowego prysznica lub wanny narożnej i wyobraź sobie, że patrzysz na nią z przodu domu Obróć wannę tak, aby jak najszerszy koniec (w przypadku wanien prysznicowych krótsza nóżka L lub pętla P) znajduje się w górnej części wanny. Jeśli strzałka wskazuje w prawo, obiekt jest praworęczny; jeśli strzałka wskazuje w lewo, obiekt jest leworęczny.

Dobór odpowiedniej baterii łazienkowej

Rozważenie tego przed wyborem wanny może wydawać się dziwne, ale najpierw musisz wybrać, jaki rodzaj kranu jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, ponieważ określi to, ile otworów na baterię będzie potrzebować Twoja wanna. Jeden otwór będzie wymagany dla baterii, a dwa otwory będą potrzebne dla osobnych baterii. W przypadku, gdy chcesz mieć baterie mocowane do ściany lub podłogi i sięgające ponad wannę, nie będziesz potrzebować dodatkowych otworów na baterie. Wanny z już wyciętymi otworami na baterie, co oszczędza czas i wysiłek samodzielnego ich wiercenia, są dostępne w niektórych stylach, podczas gdy inne nie. Daje to możliwość wywiercenia numeru potrzebnego do wybranych baterii łazienkowych lub pozostawienia wanny bez zmian. To wszystko zależy od ciebie. Zastanów się, czy będziesz wykorzystywać wannę jako strefę prysznica, a także czy będziesz potrzebować baterii wannowo-prysznicowej, czy też użyjesz oddzielnych baterii do wanny i prysznica. Baterie wannowe i prysznicowe dostępne są w dwóch odmianach: mechanicznej i termostatycznej. Baterie mechaniczne są typowe, podczas gdy nasze baterie termostatyczne zapewniają między innymi prostą i precyzyjną kontrolę temperatury, zmniejszają niebezpieczeństwo poparzenia dzięki blokadzie 38°C i automatycznie odcinają wodę w przypadku problemów z dopływem zimnej wody. Inne dostępne wersje to zimne mieszalniki do ciała, które są chłodne w dotyku i są doskonałą opcją dla rodzin z dziećmi lub osób starszych.

Wiele rodzajów wanien

Wyszukując idealną wannę do swojej łazienki lub łazienki, pamiętaj, do czego chcesz jej użyć, a także ilość dostępnej przestrzeni – miej swoje wymiary pod ręką.

Wanny proste

Wanny proste są najpopularniejszym rodzajem wanny i można je zamontować nawet w najmniejszej przestrzeni. Są dostępne w wersji stalowej lub akrylowej i mają cienką konstrukcję o klasycznej formie, która sprawdza się w różnych konfiguracjach. Ten projekt jest również dostępny w wersji oszczędzającej miejsce do łazienek o ograniczonej przestrzeni. Ten rodzaj wanny jest zwykle otoczony panelem wannowym, aby dopełnić wygląd, i często jest umieszczany przy ścianie lub w rogu, aby zaoszczędzić miejsce i zmaksymalizować funkcjonalność. Oznacza to również, że jeśli zainstalujesz parawan lub zasłonę nawannową, możesz używać wanny również jako prysznica. Nasze wanny proste objęte są 10-letnią gwarancją i mogą pomieścić od 150 do 230 litrów wody. Dostępne są w dwóch rozmiarach.

Wanny z dwoma końcami

Zrelaksuj się po obu stronach podwójnej wanny, nie martwiąc się o siedzenie na korku lub odpoczynek na kranach, ponieważ dwustronna wanna ma dwa odpływy. Ten rodzaj prostej wanny, często nieco szerszy niż normalna wanna, ma korek i krany pośrodku, a nie po bokach. Ponadto nasze wanny dwustronnie zakończone są objęte gwarancją od 10 do 30 lat i mają pojemność od 185 do 220 litrów wody.

Wanny z prysznicem

Dzięki nieznacznemu zwiększeniu rozmiaru w porównaniu z konwencjonalną wanną, wanny prysznicowe łączą wygodę prysznica z przyjemnością kąpieli, co czyni je doskonałym wyborem do niewielkich przestrzeni. Aby połączyć przestrzeń prysznicową i kąpielową w jednym, brodziki dostępne są w kształcie litery P lub L o prostych krawędziach. Wszystkie nasze brodziki są wykonane z akrylu i mają pojemność od 170 do 230 litrów wody.Są objęte gwarancją na okres od 10 do 30 lat

Jakimi cechami powinienem szukać przy zakupie wanny?

Rozmiar i rozmieszczenie to ważne kwestie. Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jest wielkość wanny, którą można pomieścić, a także położenie wanny w łazience. Opukanie. Rodzaj wanny, którą wybierzesz, będzie miał wpływ na rodzaj baterii, które możesz zainstalować. W zestawie odpady, panele i ekrany.

Jaka kąpiel jest najbardziej relaksująca?

Akryl jest bardzo popularny jako materiał do kąpieli i stał się materiałem wybieranym ze względu na wiele zalet, jakie oferuje. Nie tylko zapewnia naturalne ciepło, ale jest również bardzo tani, niezwykle trwały i prosty w utrzymaniu, dzięki czemu jest popularnym wyborem dla zapracowanych rodzin.

Jaki jest najlepszy trwały materiał do wanny?

Możliwe jest tworzenie wanien żeliwnych poprzez wlewanie gorącego roztopionego żelaza do formy, która została wytworzona w odpowiedniej formie, spłaszczenie jej i pokrycie grubą warstwą emalii. Jest to bez wątpienia najtrwalsza dostępna wanna, a wykończenie jest odporne na odpryski, zarysowania i wgniecenia, a także na większość środków chemii gospodarczej i środków czystości.

Jaki strój kąpielowy powinienem kupić?

Większość wanien akrylowych ma grubość od 5 do 10 mm. Dzięki temu dwuwarstwowe wanny akrylowe są znacznie trwalsze i oferują niezawodny, mocny produkt, który przetrwa znacznie dłużej. Ogólnie uważa się, że wanny o grubości co najmniej 8 mm są dobrym wyborem, ponieważ mają mniejszą szansę na pęknięcie podczas użytkowania.

Czy możesz mi powiedzieć, jak długo trwa kąpiel akrylowa?

W porównaniu z włóknem szklanym, rura akrylowa jest tańszym i trwalszym wyborem do wanny, szczególnie w połączeniu z innym mocnym podstawowym materiałem, takim jak zaawansowany technologicznie polimer. Wanny akrylowe mają żywotność około 10 do 15 lat, czyli znacznie dłużej niż w przypadku wanny z włókna szklanego.

Czy wanna porcelanowa jest lepsza niż wanna akrylowa?

W porównaniu z porcelaną, akryl jest zwykle uważany za materiał znacznie trwalszy. Nawet podczas gdy pojemniki porcelanowe mają znacznie twardszą powierzchnię, a tym samym są bardziej odporne na zarysowania w porównaniu do pojemników akrylowych, twardsza powierzchnia pojemników porcelanowych sprawia, że ​​są one znacznie bardziej podatne na pękanie i odpryskiwanie pod wpływem silnych uderzeń.

Czy wanny akrylowe z czasem żółkną?

wanna akrylowa jest wytwarzana przez ogrzewanie i formowanie (formowanie próżniowe) arkuszy akrylu, które są następnie wzmacniane włóknem szklanym od spodu i po bokach. Pleśń i pleśń nie będą mogły rozwijać się na powierzchni materiału, ponieważ nie jest on porowaty. Ponieważ kolor jest spójny w całym akrylu, z czasem nie żółknie jak wanna z włókna szklanego.

Jaka jest różnica między wanną z włókna szklanego a akrylową?

Zbadaj krawędzie wanny, aby sprawdzić, czy wyglądają na cieńsze niż reszta wanny; może to wskazywać, że jest to akryl. Wanny akrylowe są często dostępne w szerszej gamie kolorów niż wanny z włókna szklanego, które zazwyczaj są dostępne tylko w kolorze białym. Ponadto wanny akrylowe mają gładszą powierzchnię w porównaniu do wanien z włókna szklanego. Akryl jest również cieplejszy w dotyku niż włókno szklane.

Czy wanny akrylowe mają tendencję do rysowania się?

Podczas gdy wanny akrylowe skrobają łatwiej niż wanny żeliwne, są mniej podatne na odpryskiwanie i pękanie, a pęknięcia można często stosunkowo łatwo naprawić (wyczyn jest bardziej skomplikowany w wanienkach żeliwnych)< /p>

Wanny w rogu

Wanny narożne to kolejna doskonała opcja, jeśli masz ograniczoną przestrzeń i chcesz połączyć strefę kąpieli i prysznica.Jak sama nazwa wskazuje, wanny narożne są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​narożnika. Wanna narożna jest często większa i krótsza niż wanna prosta, co ułatwia ustawienie niż wanna prosta. Ze względu na dodatkową szerokość, jaką zapewniają, wanny w kształcie trójkąta, zwane również prysznicami w kształcie trójkąta, mogą z powodzeniem służyć jako prysznice. Dodatkowo niektóre wersje mają wbudowane siedzisko, które jest idealne, jeśli musisz wejść do wanny, aby pomóc w myciu małych dzieci lub zwierząt. Modele z kątem nachylenia wanny przesuniętym w lewo lub w prawo są dostępne zarówno w konfiguracji symetrycznej, jak i asymetrycznej. Do dopełnienia wyglądu wanny narożnej wymagany jest również panel wannowy. Oprócz 10-letniej gwarancji oferujemy również wanny narożne o pojemnościach od 160-230 litrów wody.

Wanny wolnostojące

Jeśli masz dużo miejsca do pracy i chcesz poczuć się jak w spa, możesz skorzystać z wolnostojącej wanny. Zamiast wpychać się w ciasny kąt, można je wykorzystać do stworzenia naprawdę przyciągającego wzrok punktu w łazience. Należy wziąć pod uwagę wiele elementów, w tym wyszukany, klasyczny styl, a także bardziej eleganckie, współczesne projekty. Aby zwiększyć komfort, rozważ kąpiel w pantoflach, w której tył wanny jest wyższy niż pozostała część wanny. Poszukaj wanien zwijanych z krawędzią, która przewija się po bokach wanny, aby uzyskać bardziej historyczny wygląd, a także wanien z płaskimi krawędziami, aby uzyskać bardziej opływowy wygląd. to prawdziwy wygląd pazura? Wanna wolnostojąca nie potrzebuje panelu wykończeniowego, niezależnie od tego, czy stawia się ją bezpośrednio na podłodze, czy na nóżkach. Z kolei armatura drenażowa i wannowa wyspowa może wymagać użycia specjalisty. Wszystkie nasze wanny wolnostojące objęte są 10-letnią gwarancją i mogą pomieścić od 175 do 220 litrów wody.

Kąpiele w spa

Nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na rozpieszczanie, gdy możesz cieszyć się spokojnym i wystawnym doświadczeniem w zaciszu własnego domu dzięki wannie z hydromasażem. Istnieje możliwość zakupu wanny prostej lub narożnej z wbudowanym systemem hydromasażu, którą można dostosować za pomocą takich funkcji, jak zintegrowane dyfuzory olejków eterycznych i oświetlenie LED, aby czas kąpieli był jeszcze przyjemniejszy. Wiele z naszych systemów można zamówić z już zainstalowanym systemem Wellness, co pozwala cieszyć się wrażeniami podobnymi do spa bez względu na wybrany projekt. Sprawdź, czy wybrany model jest kompatybilny z systemem. Zapewniamy różnorodne opcje wanien z hydromasażem, dzięki czemu możesz stworzyć kojące środowisko dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Typowe wymiary wanny są następujące:

Przy tak wielu dostępnych wannach znalezienie takiej, która jest odpowiednia dla twojego obszaru, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​nie będziesz niezadowolony.

Wanny proste lub prostokątne

Istnieje duży wybór modeli o długości od 150 do 180 cm i szerokości od 70 do 80 cm. Jeśli masz ścianę o długości około 180 cm, możesz zainstalować prostą wannę.

Wanny narożne dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach.

Te wanny mają zwykle długość 120-160 cm, ale szerokość 90-140 cm, co czyni je szerszymi niż wanny proste. Z drugiej strony wanny narożne mogą lepiej wykorzystać niewygodny kąt łazienki i można je umieścić pod spadzistym dachem.

Wanny oszczędzające miejsce

Prosty / narożny kształt wersji oszczędzających miejsce jest idealny do małych łazienek, ułatwiając kąpiel bez zapychania przestrzeni w łazience. Najmniejszy wymiar wanny oszczędzającej miejsce to 105 x 70 cm długości i szerokości.Dostępnych jest wiele różnych długości, od 120-140cm dla wanny prostej do 150-160cm dla asymetrycznej wanny narożnej

Wanny wolnostojące

Tradycyjnie wanny wolnostojące można było znaleźć tylko w dużych łazienkach, ale dziś istnieją wersje, które są bardziej odpowiednie do mniejszych pomieszczeń. Nasze wanny wolnostojące mają około 170 cm długości, 80 cm szerokości i średnio 50-60 cm głębokości. Wannę wyspową można łatwo zainstalować na podłodze o powierzchni 10m2, jeśli zastosujesz te typowe wymiary.

Wanny z jacuzzi

Wanny w tym zakresie rozmiarów są dość duże, ale są dostępne w różnych formach, w tym 170 x 75 cm, 180 x 85 cm i 180 x 80 cm do wanien prostych oraz 160 x 90 cm lub 140 x 140cm, do wanien narożnych.

Wanny stalowe

Wykonane z jednego kawałka blachy stalowej, którą można poddać recyklingowi, stalowe wanny są formowane przez wciśnięcie arkusza do formy w celu uzyskania pożądanego kształtu. Następnie jest zabezpieczona trwałą powłoką emalii o wysokim połysku, aby zapewnić piękny wygląd i długotrwałą trwałość. Jednak wanny stalowe są początkowo chłodne w dotyku, ponieważ skutecznie przenoszą ciepło i szybko się nagrzewają. Zastanów się, czy jest to najlepsza opcja dla Ciebie i Twojego domu, ponieważ jeśli wanna nie jest całkowicie pełna, boki będą bardzo zimne, co może mieć wpływ na to, jak kojące jest to uczucie. Do naszych wanien stalowych polecamy wyłącznie baterie wannowe (zwane również wannowymi do ciepłej i zimnej wody), ponieważ są one wyposażone w dwa nawiercone otwory na baterie.

Okucia i nóżki w zestawie.

Prawie wszystkie nasze wanny są dostarczane wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami – przed dokonaniem zakupu należy dokładnie sprawdzić, co zawiera. Jeśli jednak kupiłeś wannę wolnostojącą, może być kilka dodatkowych akcesoriów, które należy wziąć pod uwagę. Zapoznaj się z naszą ofertą nóżek do wanny, aby uzupełnić wybrany projekt, a także nie zapomnij sprawdzić osłon rur i stojaków. W wannach wolnostojących z otworami na baterie osłona rury służy do ukrycia przewodów rurowych prowadzących do baterii. W przypadku wanien bez otworów na baterie, rury stojące należy podnieść tak, aby wystawały poza krawędzie i do wnętrza wanny.

Odpady z łazienki?

Odpady, zwane również korkami, są nie tylko niezbędne, jeśli chodzi o funkcjonowanie wanny, ale mają również znaczenie dla jej wyglądu. Odpływy wannowe wyposażone są w przelew, który zapobiega przepełnianiu wanny brudną wodą. W przypadku bardziej tradycyjnej łazienki zalecany jest korek i łańcuszek. Alternatywnie, jeśli chcesz bardziej współczesny wygląd, wybierz wyskakujące okienko lub klikacz. Odpływ wannowy jest sterowany za pomocą przełącznika znajdującego się nad przelewem: aby otworzyć i zamknąć odpływ, wystarczy przekręcić przełącznik. Odpad zatrzaskowy działa podobnie do przycisku, ponieważ można go tylko wcisnąć lub wysunąć. Przed zakupem sprawdź kompatybilność wybranej wanny z odpadami.

Parawany nawannowe i zasłony prysznicowe to dwa rodzaje zasłon prysznicowych.

Używanie wanny jako prysznica wymaga zainstalowania parawanu lub zasłony prysznicowej, aby zapobiec rozlewaniu się wody do pomieszczenia podczas korzystania z wanny. Wieszaki na ręczniki i zintegrowane schowki są dostępne w wielu naszych parawanach nawannowych, co pozwala utrzymać czystość i porządek w łazience, a jednocześnie mieć ręcznik w zasięgu ręki po wypraniu ubrań. Okna ozdobne są dostępne z ramami lub bez, ze szkła bezpiecznego lub akrylu oraz w różnych wykończeniach, takich jak przezroczyste, nieprzezroczyste, matowe, zakrzywione lub proste. W przypadku opcji ekranu prostego możesz wybierać pomiędzy projektem jedno-, dwu- lub czteropanelowym. Jeśli otworzysz pojedynczy panel, tak jak zwykłe drzwi, po otwarciu drzwi wycieknie trochę wody.Dzięki konstrukcji dwupanelowej część stała najbliżej kranów jest nieco większa, co zapewnia nieco większą ochronę przed zachlapaniem, gdy prysznic jest włączony Poszukaj modeli, które mają dostęp do kranów z boku, co pozwala na obsługę prysznica bez przemoczenia. Gdy nie są używane, czteropanelowe alternatywy mogą być całkowicie złożone do tyłu, co pozwala zaoszczędzić cenną powierzchnię podłogi. Podczas kąpieli przydają się parawany z licznymi panelami, ponieważ można je całkowicie złożyć i nie przeszkadzać. Zakrzywione parawany są idealne, jeśli wybrałeś wannę z zakrzywioną krawędzią lub jeśli chcesz po prostu trochę więcej ochrony przed zachlapaniem niż zapewni Ci prosty parawan.

Panele do łazienki

W zależności od wyboru wanny i miejsca jej zainstalowania, możesz rozważyć dodanie paneli, aby dopełnić wygląd swojej łazienki. Panele wannowe z przodu i na końcu wanny są dostępne w wykończeniach drewnopodobnych, takich jak dąb i orzech, oraz z białymi wzorami, takimi jak pióro i wpust. Panele łazienkowe mogą być używane nie tylko do ukrywania wszelkich instalacji wodociągowych lub rur, których nie chcesz widzieć, ale mogą być również wykorzystane do zapewnienia dodatkowego miejsca do przechowywania lub estetycznego wyglądu Twojej łazienki.

Bezpieczeństwo kąpieli jest bardzo ważne.

Zainwestuj w matę łazienkową, aby stopy nie ślizgały się i nie ślizgały podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny. Dostępne są maty podłogowe z tkaniny, które usuwają wszelkie rozlane płyny i ułatwiają w razie potrzeby wchodzenie i wychodzenie z wanny. Dodatkowo na wyposażeniu znajdują się gumowe maty z antypoślizgowymi uchwytami, które gwarantują bezpieczeństwo podczas stania w wannie podczas korzystania z prysznica lub wanny. Zapoznaj się z naszą ofertą poręczy łazienkowych, schodów i krzeseł dla osób, które potrzebują większej pomocy podczas kąpieli – dzięki nim każdy będzie mógł bezpiecznie się kąpać.

O czym warto pamiętać kupując kąpiel?

 • Remont łazienki lub po prostu wymiana wanny wymaga dokładnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować.
 • Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, rozważ umieszczenie wanny dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd.
 • Baterie wannowe i prysznicowe są mechaniczne lub termostatyczne.
 • Zastanów się, czy będziesz potrzebować baterii wannowo-prysznicowej, jeśli będziesz używać wanny jako prysznica.
 • Najpopularniejsze są wanny proste, które pasują do każdego obszaru.
 • Dzięki parawanowi nawannowemu lub zasłonie Twoja wanna może służyć jako prysznic.
 • Wanna dwustronna ma dwa odpływy, dzięki czemu nie będziesz siedzieć na korku lub kranie.
 • Dzięki wannie prysznicowej zyskasz to, co najlepsze z obu światów.
 • Wanny narożne mogą służyć jako prysznice i ładnie wpasowują się w narożnik.
 • Zastanów się nad wanną, w której tył wanny jest wyższy niż reszta wanny.
 • Wanna wolnostojąca to najlepszy wybór, jeśli masz dużo miejsca i chcesz poczuć się jak w spa.
 • Wanny proste lub narożne doskonale nadają się do małych łazienek, umożliwiając kąpiel bez zaśmiecania przestrzeni.
 • W niewygodnym kącie łazienki pod spadzistym dachem można umieścić wannę narożną.
 • Dyfuzory olejków eterycznych i oświetlenie LED w wannach uprzyjemnią kąpiel.
 • Nasze wanny stalowe są wyposażone w dwa nawiercone otwory na baterie, dlatego do ich montażu zalecamy wyłącznie baterie wannowe.
 • Sprawdź naszą różnorodność nóżek do wanny, która pasuje do Twojego projektu, i nie zapomnij spojrzeć na osłony rur i stojaki.
 • Staromodna łazienka potrzebuje wtyczki i łańcuszka.
 • Zasłony prysznicowe obejmują parawany nawannowe i zasłony prysznicowe.
 • Zakrzywiona wanna może mieć konstrukcję jedno-, dwu- lub czteropanelową.
 • Nasza usługa montażu sprawia, że ​​Twoja wymarzona łazienka staje się rzeczywistością.
 • Współpracujemy z certyfikowanymi instalatorami, aby zagwarantować bezproblemową pracę od początku do końca.
 • Oprócz instalacji projektu, nasi instalatorzy mogą dostarczyć ostatnie poprawki
 • Dowiedz się więcej o naszych usługach instalacyjnych i zarezerwuj bezpłatną konsultację już teraz!

Napisane przez
Zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals