What is the best way to shop for a bath?

Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

Czy czytałeś o przewodniku zakupu wannie?

 

Jaki jest najlepszy sposób na zakupy w kąpieli?

Jak kupić kąpiel?

Odnawianie łazienki lub po prostu wymiana wanna wymaga precyzyjnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować. Jeśli masz przestrzeń, rozważ umieszczenie wanny w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd. Miksery w kąpieli i prysznice są mechaniczne lub termostatyczne. Zastanów się, czy potrzebujesz miksera do kąpieli i prysznica, jeśli będziesz używać kąpieli jako prysznica. Proste kąpiele są najczęstsze i mogą zmieścić się w dowolnym obszarze.

Z ekranem lub zasłoną wanna może podwoić się jako prysznic. Bliźniacza kąpiel ma dwa dreny, więc nie usiądziesz na wtyczce ani na kranach. Dzięki kąpieli prysznicowej otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów. Narożne wanny mogą być używane jako prysznice i ładnie pasują do kąta. Rozważ kąpiel pantofla, w której tył wanny jest wyższy niż reszta kąpieli.

Wanna wolnostojąca to droga, jeśli masz dużo miejsca i chcesz poczuć się, jakbyś był w spa. Proste lub narożne wanny są doskonałe do małych łazienek, umożliwiając kąpiel bez zaśmiecania okolicy. W niewygodnym rogu łazienki pod opadającym dachem można umieścić narożną wannę. Dyfuzory olejków eterycznych i światła LED w wannie sprawi, że czas kąpieli będzie przyjemniejszy. Nasze stalowe wanny są wyposażone w dwa wstępnie wywiercone otwory kranowe, dlatego sugerujemy tylko krany kąpieli filaru do użytku z nimi.

Sprawdź naszą odmianę stóp do kąpieli, aby pasować do Twojego projektu, i nie zapomnij spojrzeć na całony rur i rurki. Staromodna łazienka potrzebuje wtyczki i odpadu łańcuchowego. Zasłony prysznicowe obejmują ekrany do kąpieli i zasłony prysznicowe. Panele kąpielowe mogą być używane do ukrycia nieestetycznej instalacji wodnej i rur. Dostępne są maty do kąpieli, które pomagają wyczyścić wycieki i ułatwić wchodzenie i wyjście z wanny.

Zakrzywiona wanna może mieć jeden, dwa lub czteropanelowy projekt. Nasza usługa instalacji sprawia, że ​​Twoja wymarzona łazienka staje się rzeczywistością. Współpracujemy z certyfikowanymi instalatorami, aby zagwarantować bezproblemową pracę od początku do końca. Oprócz instalacji projektu nasi instalatorzy mogą zapewnić ostateczne akcenty. Dowiedz się więcej o naszych usługach instalacyjnych i zarezerwuj teraz bezpłatną konsultację!

Dzięki naszej kolekcji najlepszych wanny możesz namoczyć lub wziąć prysznic w elegancji.

Długie, gorące namoczenie w wannie załadowanej bąbelkami po ciężkim dniu jest ostatecznym relaksacją. Współczesne wanny muszą jednak pomieścić między innymi pandemonium w kąpieli dziecięcej, a także mycie zwierząt domowych. Ponieważ wiele domów jest ograniczonych w przestrzeni w swoich łazienkach, można je łączyć z prysznicami, aby stworzyć obszar mycia, który jest zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny.

W jakim pokoju planujesz umieścić nową wannę?

Niezależnie od tego, czy przebudujesz całą łazienkę, czy po prostu zastępujesz istniejącą wannę, musisz wykonać dokładne pomiary twojego obszaru, aby zapewnić, że nowa wanna będzie pasować. Zdobycie prostego zamiennika może sugerować, że musisz uzyskać taki sam rozmiar co obecny, ale nie oznacza to, że musisz cieszyć się tym samym doświadczeniem kąpielowym. Zbadaj możliwość zastąpienia kąpieli nowym zestawem kranów i przestawiania ich umieszczenia, lub możesz wybrać nowy rodzaj kąpieli, który ma kilka nowatorskich funkcji. Dla tych, którzy zaczynają od zera, zastanów się, jak duża chcesz, aby Twoja wanna była przed spojrzeniem na nasz wybór. Jeśli masz przestrzeń, nie czuj, że Twoja kąpiel musi być schowana w kącie; Zamiast tego spróbuj umieścić go dalej w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd.

Kąpiele zarówno dla osób lewych, jak i praworęcznych

Nasze prysznice i narożne wanny będą oznaczone jako lewe lub praworęczne na stronie produktu, jeśli dotyczy. Bardzo ważne jest dokonanie odpowiedniego wyboru, w przeciwnym razie utwór może nie działać w Twojej przestrzeni. Rozważ lokalizację nowej kąpieli prysznicowej lub narożnej i wyobraź sobie, że patrząc na nią z przodu domu. Obróć wannę, aby najszerszy koniec (w przypadku wanny prysznicowej krótka noga L lub pętla P) znajdowała się na szczycie kąpieli. Jeśli strzałka wskazuje w prawo, obiekt jest praworęczny; Jeśli strzałka wskazuje w lewo, obiekt jest leworęczny.

Wybór odpowiednich kranów łazienkowych

Rozważanie tego może wydawać się dziwne przed wybraniem kąpieli, ale musisz najpierw wybrać, jaki rodzaj kranu jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, ponieważ określi to, ile dziury w kąpieli będzie potrzebna. Pojedynczy otwór będzie wymagany do kranu miksera, a do osobnych kranów będzie wymagane dwa otwory. W przypadku, gdy chcesz mieć kran, które są zamontowane na ścianie lub podłodze i sięgają nad wanną, nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych otworów kranowych. Kąpiele z otworami kranów, które już pokonują, oszczędzając czas i wysiłek związany z ich wierceniem, są dostępne w niektórych stylach, podczas gdy inne nie. Zapewnia to opcję wiercenia w numerze potrzebnym do wybranych kranów w łazience lub na razie opuszczenia wanna. To wszystko zależy od ciebie. Zastanów się, czy będziesz korzystać z wannie jako prysznicowego, a także tego, czy będziesz potrzebować miksera do kąpieli i prysznica, czy też będziesz używać osobnych mikserów do kąpieli i prysznica. Miksery w kąpieli i prysznice są dostępne w dwóch odmianach: mechanicznych i termostatycznych. Miksery mechaniczne są typowe, podczas gdy nasze miksery termostatyczne zapewniają prostą i precyzyjną kontrolę temperatury, zmniejszają niebezpieczeństwo oparzeń z powodu blokatora 38 ° C i automatycznie odcinają wodę w przypadku problemu zaopatrzenia w zimną wodę. Inne dostępne wersje to miksery zimnego ciała, które są fajne w dotyku i są doskonałą opcją dla rodzin z dziećmi lub starszymi.

Wiele rodzajów kąpieli

Szukając idealnej łazienki do łazienki lub łazienki, pamiętaj o tym, do czego chcesz jej użyć, a także ilość dostępnej przestrzeni-miej pod ręką pomiary.

Kąpiele, które są proste

Proste wanny są najpopularniejszym rodzajem wanny i mogą być zamontowane nawet w najmniejszych przestrzeniach. Są one dostępne w stali lub akrylu i mają cienki projekt z klasyczną formą, która działa dobrze w różnych konfiguracjach. Ten projekt jest również dostępny w wersji oszczędzającej przestrzeń do łazienek o ograniczonej przestrzeni. Ten rodzaj wanny jest ogólnie otoczony panelem do kąpieli w celu uzupełnienia wyglądu, i często jest umieszczony na ścianie lub w kącie, aby zaoszczędzić na przestrzeni i zmaksymalizować funkcjonalność. Oznacza to również, że jeśli zainstalujesz ekran kąpielowy lub zasłonę, możesz również użyć kąpieli jako prysznica. Nasze proste wanny mają 10-letnią gwarancję i mogą zawierać od 150 do 230 litrów wody. Są dostępne w dwóch rozmiarach.

Wanny z dwoma końcami

Zrelaksuj się na obu końcach podwójnej kąpieli bez konieczności martwienia się o siedzenie na wtyczce lub spoczywanie na kranach, ponieważ podwójna kąpiel ma dwa dreny. Ten rodzaj prostej kąpieli, która jest często nieco szersza niż normalna kąpiel, ma wtyczkę i krany w środku, w przeciwieństwie do boków. Ponadto nasze podwójne wanny mają gwarancje, które wynoszą od 10 do 30 lat i mają pojemność od 185 do 220 litrów wody.

Kąpiele z prysznicem

Z niewielkim wzrostem wielkości w stosunku do konwencjonalnej wanny, kąpiele pod prysznic łączą wygodę prysznica z przyjemnością wanną, co czyni je doskonałym wyborem dla kompaktowych przestrzeni. Aby połączyć przestrzeń prysznicową i kąpielową w jednym, wanna z prysznicem są dostępne w formie P lub prostej L. Wszystkie nasze wanny prysznicowe są zbudowane z akrylu i mają pojemność od 170 do 230 litrów wody. Są one gwarantowane przez okres od 10 do 30 lat.

Jakich cech powinienem szukać podczas kupowania kąpieli?

Rozmiar i umiejscowienie są ważnymi rozważaniami. Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś rozważyć, jest rozmiar kąpieli, którą możesz pomieścić, a także lokalizacja wannie w łazience. Opukanie. Rodzaj wybranej wanny będzie miał wpływ na rodzaj kranów, które możesz zainstalować. Wszystkie odpady, panele i ekrany są uwzględnione.

Jaki rodzaj kąpieli jest najbardziej relaksująca?

Acryl jest bardzo popularny jako materiał do kąpieli i stał się materiałem z wyboru, ponieważ z wieloma zaletami, które oferuje. Nie tylko zapewnia naturalne ciepło, ale jest również bardzo tanie, wyjątkowo trwałe i proste w utrzymaniu, co czyni go popularnym wyborem dla zapracowanych rodzin.

Jaki jest najlepszy długotrwały materiał do wyboru wann?

Możliwe jest tworzenie żeliwnych wanny przez wlewanie gorącego stopionego żelaza do formy, która została utworzona w odpowiedniej formie, spłaszczając ją i pokrywając gęstą warstwą szkliwa. Jest to bez wątpienia dostępna najtrwalsza wanna, a wykończenie jest odporne na odpryskiwanie, drapanie i wgniecenie, a także większość chemikaliów domowych i środków czyszczących.

Jaki rodzaj kostiumu kąpielowego powinienem dostać?

Większość kąpieli akrylowych ma grubość od 5 do 10 mm. W rezultacie kąpiele akrylowe podwójnie skórne są znacznie bardziej trwałe i zaoferują Ci niezawodny, silny produkt, który przetrwa przez znacznie dłuższy czas. Łączenie o grubości co najmniej 8 mm są ogólnie uważane za dobry wybór, ponieważ mają mniejszą szansę na złamanie, gdy jest używane.

Czy możesz mi powiedzieć, jak długo trwa kąpiel akrylowa?

W porównaniu z włóknem szklanym rurki akrylowe są tańszym i długotrwałym wyborem dla wanny, szczególnie w połączeniu z innym silnym materiałem podstawowym, takimi jak polimer zaawansowany technologicznie. Wanny akrylowe mają długość życia około 10 do 15 lat, co jest znacznie dłuższe niż w przypadku wanny z włókna szklanego.

Czy porcelanowa wanna jest preferowana niż wanna akrylowa?

W porównaniu z porcelaną akryl jest zwykle uważany za znacznie bardziej trwały materiał. Nawet podczas gdy porcelanowe wanny mają znacznie trudniejszą powierzchnię, a zatem są bardziej odporne na zarysowania w porównaniu z wanną akrylową, twardsza powierzchnia porcelanowych wanny sprawia, że ​​są bardziej podatne na pękanie i odpryskiwanie, gdy są poddawane poważnym uderzeniom.

Czy wanna akrylowa stają się żółte z czasem?

Wanna akrylowa jest wytwarzana przez ogrzewanie i formowanie (formowanie próżniowe) arkuszy akrylu, które są następnie wzmacniane włóknem szklanym na dole i bokach. Pleśń i pleśń nie będą mogły rosnąć na powierzchni materiału, ponieważ jest on nie porowaty. Ponieważ kolor jest spójny w całym akrylu, z czasem nie będzie żółty jak wanna z włókna szklanego.

Jaka jest różnica między włóknem szklanym a wanną akrylową?

Sprawdź krawędzie wanny, aby sprawdzić, czy wyglądają cieńsze niż reszta wanny; Może to być wskaźnik, że jest akrylowy. Wanny akrylowe są często dostępne w szerszym zakresie kolorów niż wanny z włókna szklanego, które zwykle są dostępne tylko na biało. Ponadto wanna akrylowa mają gładszą powierzchnię w porównaniu do wanny z włókna szklanego. Acryl jest również cieplejszy w dotyku niż włókno szklane.

Czy wanny akrylowe mają tendencję do zarysowania?

Podczas gdy wanny akrylowe zeskrobają łatwiej niż żeliwne wanny, są mniej podatne na odpryskiwanie i pęknięcie, a pęknięcia można często naprawić ze względną łatwością (wyczyn bardziej skomplikowany w żeliwnych wannach)

Wanny w kącie

Narożne wanny są kolejną doskonałą opcją, jeśli masz ograniczoną przestrzeń i chcesz połączyć swoje kąpiel i prysznic. Jak sama nazwa wskazuje, kąpiele narożne są zaprojektowane tak, aby pasowało do rogu. Narożna wanna jest często większa i krótsza niż prosta wanna, co ułatwia ustawienie niż prosta wanna. Ze względu na dodatkową szerokość, którą zapewniają, wanny w kształcie trójkąta, znane również jako prysznice w kształcie trójkąta, mogą być stosowane z dużym efektem jako prysznice. Ponadto niektóre wersje mają wbudowane siedzenie, co jest idealne, jeśli musisz wspiąć się na wannę, aby pomóc w umyciu małych dzieci lub zwierząt domowych. Modele o przesunięciu kąpieli po lewej lub prawej są dostępne zarówno w konfiguracjach symetrycznych, jak i asymetrycznych. Wymagany jest również panel do kąpieli, aby ukończyć wygląd wanny narożnej. Oprócz 10-letniej gwarancji oferujemy również narożne wanny o zdolnościach od 160-230 litrów wody.

Kąpiele, które są wolnostojące

Jeśli masz dużo miejsca do pracy i chcesz poczuć się, jakbyś był w spa, niezależna wanna jest właściwą drogą. Zamiast być zmuszonym do ciasnego kąta, mogą być używane do stworzenia naprawdę przyciągającego wzrok punktu centralnego w łazience. Należy wziąć pod uwagę wiele elementów, w tym skomplikowany, klasyczny styl, a także bardziej eleganckie, współczesne projekty. Aby uzyskać dodatkowy komfort, rozważ kąpiel pantofla, w której tył wanny jest wyższy niż reszta wanna. Poszukaj wanny z przechyłkami z obręczami, która przewija boki wanny, aby uzyskać bardziej historyczny wygląd To prawdziwy wygląd pazurów? Wanna wolnostojąca nie wymaga panelu wykończeniowego, niezależnie od tego, czy jest umieszczony bezpośrednio na podłodze, czy na stopach. Z drugiej strony drenaż i złączki wanny na wyspie mogą wymagać użycia specjalisty. Wszystkie nasze wolnostojące wanny mają 10-letnią gwarancję i mogą pomieścić od 175 do 220 litrów wody.

Kąpiele w spa

Nie trzeba wydawać pieniędzy na rozpieszczanie, kiedy możesz cieszyć się spokojnym i wystawnym doświadczeniem w zaciszu własnego domu z kąpielą spa. Możliwe jest zakup prostej lub narożnej łazienki, która ma wbudowany system Whirlpool, a można go dostosować do takich funkcji, jak zintegrowane dyfuzory olejków eterycznych i oświetlenie LED, aby czas kąpieli jeszcze bardziej przyjemny. Wiele naszych systemów może być zamówione w już zainstalowanym systemie odnowy biologicznej, co pozwala cieszyć się doświadczeniem podobnym do spa bez względu na wybrany projekt. Sprawdź, czy wybrany model jest kompatybilny z systemem. Zapewniamy różnorodne opcje wirunkowe, abyś mógł stworzyć kojące środowisko dostosowane do twoich konkretnych potrzeb.

Typowe pomiary wanny są następujące:

Przy tak wielu dostępnych wannach znalezienie tego, który jest odpowiedni dla twojego obszaru, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​nie będziesz niezadowolony.

Wanny, które są proste lub prostokątne

Istnieje duży wybór modeli o długości od 150-180 cm i szerokości od 70-80 cm. Jeśli masz ścianę o długości około 180 cm, możesz zainstalować prostą wannę.

Narożne wanny są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

Te wanny mają zwykle długość 120-160 cm, ale mają szerokość 90-140 cm, co czyni je szerszymi niż proste kąpiele. Z drugiej strony narożne wanny mogą łatwiej wykorzystać niezręczny narożnik łazienki i można je umieścić pod opadającym dachem.

Wanny, które oszczędzają na przestrzeni

Prosty / narożny kształt wersji oszczędzania przestrzeni jest idealny dla małych łazienki, co ułatwia kąpiel bez zatkania miejsca w łazience. Najmniejszy wymiar dla wanny oszczędzającej przestrzeń ma długość i szerokość 105 x 70 cm. Dostępnych jest wiele różnych długości, od 120-140 cm dla prostej wanny do 150-160 cm dla asymetrycznej wanny narożnej.

Wanny, które są wolnostojące

Tradycyjnie wolnostojące wanny znaleziono tylko w dużych łazienkach, ale dziś istnieją wersje, które są bardziej odpowiednie dla mniejszych przestrzeni. Nasze wolnostojące wanny mają średnio około 170 cm długości, 80 cm szerokości i głębokości 50-60 cm. Wanna wyspowa może być łatwo zainstalowana w obszarze podłogi 10 m2, jeśli użyjesz tych wspólnych pomiarów.

Wanny z wirami

Wanny w tym zakresie rozmiarów są dość duże, ale są dostępne w różnych formach, w tym 170 x 75 cm, 180 x 85 cm i 180 x 80 cm dla prostych łaźni i 160 x 90 cm lub 140 x 140 cm, dla wanny narożnej .

Kąpiele wykonane ze stali

Wykonane z pojedynczego kawałka stalowego prześcieradła, stalowe łazienki powstają, wciśając arkusz do formy, aby uzyskać pożądany kształt. Następnie jest chroniony ciężko noszącą i wysokotlepową powłoką szkliwa, aby zapewnić, że wygląda pięknie i trwa długi czas. Jednak stalowe kąpiele są początkowo chłodne w dotyku, ponieważ skutecznie przenoszą ciepło i szybko się ogrzewają. Zastanów się, czy jest to najlepsza opcja dla Ciebie i Twojego domu, ponieważ jeśli wanna nie jest całkowicie pełna, boki będą bardzo zimne, co może mieć wpływ na to, jak się czuje. Polecamy wyłącznie krany do kąpieli (znane również jako gorące i zimne krany kąpieli) do stosowania z naszymi stalowymi wanną, ponieważ są one z dwoma wstępnie owiniętymi otworami.

Uwzględniono złączki i stopy.

Prawie wszystkie nasze wanny są dostarczane w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi złączami-pamiętaj o tym, aby dokładnie sprawdzić to, co jest zawarte przed dokonaniem zakupu. Jeśli jednak kupiłeś samodzielną kąpiel, może być jeszcze kilka akcesoriów do wzięcia pod uwagę. Sprawdź nasz wybór stóp do kąpieli, aby uzupełnić wybrany projekt, i nie zapomnij sprawdzić, czy w oknie rur i rur standażą. W wolnostojących wannach z otworami kranów wykorzystywane jest całun rurowy do ukrywania rurociągów prowadzących do kranów. Aby być używane w wannach pozbawionych otworów kranowych, rurki stojaki podnoszą krany, aby rozciągały się na krawędzie i do wanny.

Marnotrawstwo z łazienki?

Znastania, znane również jako wtyczki, są nie tylko niezbędne, jeśli chodzi o funkcjonowanie kąpieli, ale są również znaczące, jeśli chodzi o jej wygląd. Odpady kąpielowe są dostarczane z przepełnieniem, co pomaga zapobiec przepełnianiu kąpieli brudną wodą. W przypadku bardziej tradycyjnej łazienki zalecane są odpady wtyczki i łańcucha. Alternatywnie, jeśli chcesz bardziej współczesny wygląd, wybierz wyskakujące wyskakujące lub klikalne odpady. Wyskogunkowe odpady kąpielowe są kontrolowane przez przełącznik znajdujący się nad przepełnieniem: Aby otworzyć i zamykać odpady, po prostu przekręcasz przełącznik. Odpady klikalne działają podobnie do przycisku, ponieważ można je tylko wcisnąć lub wychodzić. Przed zakupem upewnij się, że zweryfikuj zgodność z odpadami wybranej wannie.

Ekrany kąpieli i zasłony prysznicowe to dwa rodzaje zasłon prysznicowych.

Używanie kąpieli jako prysznica będzie wymagało instalacji ekranu lub zasłony prysznicowej, aby zapobiec wyleczeniu wody do pokoju podczas użycia wanna. Ręczniki i zintegrowane przechowywanie są dostępne na wielu naszych ekranach do kąpieli, co pozwala utrzymać łazienkę w czystości i schludności, jednocześnie mieć ręcznik w zasięgu ręki po umyciu ubrań. Okna dekoracyjne są dostępne z ramkami lub bez, w szkłach bezpieczeństwa lub akrylu oraz w różnych zabiegach, takich jak czyste, nieprzejrzyste, matowe i zakrzywione lub proste. Dzięki opcji prostego ekranu możesz wybrać między pojedynczym, dwoma lub czteropanelowymi projektami. Jeśli otworzysz pojedynczy panel tak jak zwykłe drzwi, trochę wody wyciekają po otwarciu drzwi. Dzięki dwupanelowej konstrukcji stała część najbliżej kranów jest nieco większa, zapewniając nieco większą ochronę przed rozpryskiwaniem po włączeniu prysznica. Poszukaj modeli, które mają dostęp do kranów z boku, umożliwiając obsługę prysznica bez moczenia. Gdy nie jest używane, czteropanelowe alternatywy mogą być w pełni złożone z tyłu, co pozwala oszczędzać cenną przestrzeń podłogową. Podczas kąpieli ekrany z licznymi paneli są przydatne, ponieważ mogą być całkowicie złożone z drogi i powstrzymać się od ciebie. Zakrzywione ekrany są idealne, jeśli wybrałeś wannę z zakrzywioną krawędzią lub jeśli chcesz po prostu nieco więcej ochrony przed rozpryskami, niż zapewni Ci prosty ekran.

Panele do łazienki

W zależności od wyboru kąpieli i tam, gdzie została zainstalowana, możesz rozważyć dodanie paneli w celu ukończenia wyglądu łazienki. Panele kąpielowe na przedni i koniec wanny są dostępne w wykończeniach drewna, takich jak dąb i orzech, a także białe wzory, takie jak język i groove. Panele kąpielowe mogą być używane nie tylko do ukrywania jakiejkolwiek instalacji wodno -kanalizacyjnych lub rur, których nie chcesz zobaczyć, ale można je również wykorzystać do zapewnienia dodatkowego przechowywania lub estetycznego atrakcyjności dla Twojej łazienki.

Bezpieczeństwo kąpieli jest bardzo ważne.

Zainwestuj w matę do kąpieli, aby powstrzymać stopy przed poślizgnięciem się i zsuwania się podczas wchodzenia i wychodzenia z kąpieli. Maty podłogowe tkaniny są dostępne, aby zmyć wszelkie wycieki i uczynić bezpieczniejsze wjazd i wysiadanie z wanny w razie potrzeby. Ponadto dostarczane są gumowe maty z chwytami przeciwpoślizgowymi, aby zagwarantować bezpieczeństwo, stojąc w wannie, aby użyć prysznica lub kąpieli. Spójrz na nasz wybór szyn do kąpieli, schodów i krzeseł dla osób, które potrzebują większej pomocy podczas kąpieli - zapewnią, że każdy będzie mógł bezpiecznie kąpać się.

Punkty do zapamiętania podczas zakupów w kąpieli?

 • Odnawianie łazienki lub po prostu wymiana wanna wymaga precyzyjnych pomiarów, aby zagwarantować, że nowa wanna będzie pasować.
 • Jeśli masz przestrzeń, rozważ umieszczenie wanny w pokoju, aby uzyskać bardziej luksusowy wygląd.
 • Miksery w kąpieli i prysznice są mechaniczne lub termostatyczne.
 • Zastanów się, czy potrzebujesz miksera do kąpieli i prysznica, jeśli będziesz używać kąpieli jako prysznica.
 • Proste kąpiele są najczęstsze i mogą zmieścić się w dowolnym obszarze.
 • Z ekranem lub zasłoną wanna może podwoić się jako prysznic.
 • Bliźniacza kąpiel ma dwa dreny, więc nie usiądziesz na wtyczce ani na kranach.
 • Dzięki kąpieli prysznicowej otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów.
 • Narożne wanny mogą być używane jako prysznice i ładnie pasują do kąta.
 • Rozważ kąpiel pantofla, w której tył wanny jest wyższy niż reszta kąpieli.
 • Wanna wolnostojąca to droga, jeśli masz dużo miejsca i chcesz poczuć się, jakbyś był w spa.
 • Proste lub narożne wanny są doskonałe do małych łazienek, umożliwiając kąpiel bez zaśmiecania okolicy.
 • W niewygodnym rogu łazienki pod opadającym dachem można umieścić narożną wannę.
 • Dyfuzory olejków eterycznych i światła LED w wannie sprawi, że czas kąpieli będzie przyjemniejszy.
 • Nasze stalowe wanny są wyposażone w dwa wstępnie wywiercone otwory kranowe, dlatego sugerujemy tylko krany kąpieli filaru do użytku z nimi.
 • Sprawdź naszą odmianę stóp do kąpieli, aby pasować do Twojego projektu, i nie zapomnij spojrzeć na całony rur i rurki.
 • Staromodna łazienka potrzebuje wtyczki i odpadu łańcuchowego.
 • Zasłony prysznicowe obejmują ekrany do kąpieli i zasłony prysznicowe.
 • Zakrzywiona wanna może mieć jeden, dwa lub czteropanelowy projekt.
 • Nasza usługa instalacji sprawia, że ​​Twoja wymarzona łazienka staje się rzeczywistością.
 • Współpracujemy z certyfikowanymi instalatorami, aby zagwarantować bezproblemową pracę od początku do końca.
 • Oprócz instalacji projektu nasi instalatorzy mogą zapewnić ostateczne akcenty.
 • Dowiedz się więcej o naszych usługach instalacyjnych i zarezerwuj teraz bezpłatną konsultację!

Scenariusz
BrookPad Zespół

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.