Jaki jest najlepszy sposób korzystania z deski sedesowej bidet

bidet bidet benefits bidet function description bidet use how to use how to use bidet japanese toilet smart toilet water wash

Dowiedz się więcej o najlepszej metodzie korzystania z deski sedesowej bidetowej, oglądając poniższy film.

Modern Bathroom Design

Jeśli boisz się zadawać pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć! Ponieważ deski sedesowe bidetowe nadal trafiają do europejskich rezydencji, wkrótce możesz zapytać „jak korzystać z toalety bidetowej?” Czy zamiast oddzielnej toalety próbujesz zainstalować bidet, który jest przymocowany do istniejącej toalety? Tutaj można znaleźć wskazówki dotyczące bidetu na osobnej stronie. Oprócz korzystania z ręcznych opryskiwaczy toaletowych można znaleźć instrukcje dotyczące korzystania z przenośnych opryskiwaczy bidetowych. Bidety zazwyczaj składają się z mechanizmu wkładanego do deski sedesowej. Tryska wodą na spód, aby pomóc zmyć wszelkie odchody i inne zanieczyszczenia. Oto jak używać bidetu w skrócie: kiedy będziesz gotowy, po prostu naciśnij przycisk lub przekręć pokrętło, aby włączyć bidet.

 • Czy zamiast oddzielnej toalety próbujesz zainstalować bidet, który jest dołączony do istniejącej toalety?
 • Tutaj możesz znaleźć wskazówki dotyczące bidetu na osobnej stronie.

Oto jak działa deska sedesowa bidetowa

Bidet będzie miał proste wprowadzenie do podstaw bidetu. Bidety zastępują również ręczniki papierowe pod prysznicem. Odkąd istnieje historia ludzkości, ludzie korzystali z bidetów, do niedawna bidet był postrzegany jako druga toaleta i często był instalowany w toalecie przez ludzi, którzy uważali, że jest to tylko krótka umywalka; te nieporozumienia zostały rozwiane. Przenieśmy się do lat 80., kiedy Japonia zaprezentowała światu zaawansowaną, oszczędzającą miejsce konstrukcję toalety: elektroniczny bidet. Obecnie 85% japońskich gospodarstw domowych używa bidetów do celów oczyszczania. Zamiast montować panel sterowania na toalecie, ta specjalna deska sedesowa przylega do górnej części toalety.

Podstawowa czynność polegająca na zainstalowaniu łącznika „zrób to sam” pod zaworem w toalecie zapewnia czystą wodę do bidetu Opcje zaawansowane obejmują konfiguracje, takie jak pamięci, grzejniki, które cyrkulują wodę wewnętrzną lub zewnętrzną lub powietrze oraz podgrzewane siedzenia i osuszacze powietrza. Wiele innych krajów nie używa mokrego papieru toaletowego. Mokry papier toaletowy nie jest normą, chociaż większość Europejczyków nie spieszy się z myciem, dlatego należy podjąć wysiłek. Korzystając z bidetu, odkryjesz, że stara metoda wycierania pośladków papierem toaletowym jest niezadowalająca, nieefektywna i przestarzała!

 • Bidet będzie miał proste wprowadzenie do podstaw bidetu.
 • Bidety zastępują również ręczniki papierowe pod prysznicem.

Co to jest deska sedesowa bidetowa i jak z niej korzystać?

Zrelaksuj się w gorącym fotelu

Jeśli używasz bidetu, nie musisz schodzić z drogi, aby go ustawić. Oznacza to, że po skończeniu pośladki stały się częścią siedzenia i możesz wrócić tylko do normalnego siedzenia. Na tym miłym, ciepłym siedzeniu nie ma potrzeby marznąć! Krótki czas trwania ablucji oznacza, że ​​mycie toalety pozostaje bezpieczne i higieniczne, nawet gdy siedzisz na tronie. Dysza jest przechowywana w bidetu przed kliknięciem przycisku „umyć”. Jeśli maszyna jest włączona, głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub odsunięta od środka myjki, aby jeszcze bardziej zoptymalizować wydajność. Ponieważ dysza nadal czyści się sama, czyści pozostałe naczynia mniej więcej w tym samym czasie, w którym jest używana. Nanocząsteczki są stosowane w niektórych deskach sedesowych bidetowych, które sterylizują dysze świeżą wodą tuż przed użyciem.

 • Zanim naciśniesz przycisk „umyj”, dysza jest trzymana wewnątrz bidetu.
 • Gdy maszyna jest włączona, głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub przesunięta dalej od środka myjki, aby poprawić wydajność.
water current near ocean

Teraz rozpocznij mycie bidetu.

Przycisk mycia na panelu zdalnym lub naciśnij przycisk na górze sterowania bidetem, aby go włączyć, a woda popłynie na czujnik, aby użyć miski (prawdopodobnie zamontowanej na ścianie lub przymocowanej do siedzenia) Może uderz cię w bok dyszą natryskową. Istnieje możliwość, że cykl płukania pralki zostanie na krótko przerwany, ponieważ woda nagrzeje się przed rozpoczęciem cyklu wirowania. Martwisz się, że po raz pierwszy użyjesz bidetu jako toalety? Wyczuj pranie, zanim zaczniesz się ruszać przed wyjściem. najedź ręką na miskę i wciśnij przycisk muszli klozetowej, aby się rozprężyła. Aby sprawdzić, czy dysza jest w odpowiedniej pozycji, wystarczy ścisnąć rączkę. Nie musiałbyś wystawiać żadnego ciała na trudne ustawienia podczas testowania temperatury, tarcia lub kąta.

 • Aby użyć miski, naciśnij przycisk mycia na panelu zdalnym lub przycisk na górze sterowania bidetem, a woda będzie płynąć na czujnik
 • Dzięki dyszy natryskowej może uderzyć Cię w bok.

Wprowadź niezbędne zmiany

Zmieniaj strumień, aż będzie wygodny i trafi we właściwe miejsce, gdy tylko bidet zacznie Cię spryskiwać. Podczas korzystania z deski sedesowej bidetowej można łatwo dostosować ustawienia strumienia. Na panelu sterowania można ustawić temperaturę wody, moc wody, pozycję dyszy i głębokość natrysku. Niektórzy wolą ciężką, wąską mgiełkę, podczas gdy inni wolą lżejszą, szerszą mgiełkę. Eksperymentuj z różnymi konfiguracjami, aby zobaczyć, które wybierzesz. Po zakończeniu prania kliknij przycisk Zatrzymaj na panelu sterowania. Dysza może samoczyścić się i powrócić do pierwotnej pozycji w ławce bidetowej.

 • Gdy tylko bidet zacznie Cię spryskiwać, wyreguluj strumień, aż będzie wygodny i dotrze do właściwego miejsca.
 • Podczas korzystania z deski sedesowej bidetowej, dostosowanie ustawień natrysku jest proste.
 •  

  Niech powietrze wyschnie.

  Powinieneś dosłownie osuszyć się, jeśli papier toaletowy jest wygodny. Potrzebnych jest tylko kilka kwadratów! Wiele osób decyduje się na użycie przeznaczonej do tego ściereczki lub ręcznika, aby się wysuszyć, podobnie jak podczas prysznica. Ręczniki te są zwykle wieszane w pobliżu bidetu. W niektórych deskach sedesowych bidetowych stosuje się suszarki na gorące powietrze. Kliknij przycisk Suszenie na panelu sterowania, aby rozpocząć suszenie. Ponieważ suszenie powietrzem zajmuje kilka minut, jeśli się spieszysz, rozpocznij proces za pomocą kawałka papieru toaletowego.

  • Zazwyczaj te ręczniki wiszą obok bidetu.
  • Niektóre sedesy bidetowe są wyposażone w suszarki z gorącym powietrzem.

  Czy możesz wypróbować deskę sedesową bidetową?

  Mamy nadzieję, że lepiej zrozumiałeś, jak korzystać z deski sedesowej bidetowej. Jeśli jeszcze tego nie wypróbowałeś, z pewnością miałbyś okazję to zrobić wkrótce, gdy więcej Europejczyków zainstaluje inteligentne deski sedesowe w swoich domach. Jeśli jesteś już sprzedany, BrookPad pomoże Ci zainstalować bidet w Twojej łazience. Zakończenie czyszczenia i rozpoczęcie mycia nigdy nie było prostsze dzięki szerokiej gamie rewolucyjnych deski sedesowej bidetowej, akcesoriów do bidetu i spryskiwaczy bidetowych wyposażonych w europejską łazienkę.

  • Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci lepiej zrozumieć, jak korzystać z deski sedesowej bidetowej.
  • Jeśli się zdecydujesz, BrookPad pomoże Ci zainstalować bidet w łazience.

  Możesz wysuszyć tyłek po użyciu bidetu z papierowymi ręcznikami.

  Jak masz się wysuszyć po skorzystaniu z bidetu? Niektórzy kupcy uważają, że jeśli ich łup jest zbyt zajęty, aby pozostać w pobliżu przez kilka minut, aby wyschnąć na powietrzu, mogą wytrzeć do wyschnięcia małym kawałkiem papieru toaletowego, co ograniczy zużycie papieru toaletowego, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze lub ręcznik wielokrotnego użytku, jeśli będą są doświadczonymi kupcami.

  Czy używasz bidetu do wysuszenia po użyciu?

  Po zakończeniu czyszczenia okolic narządów płciowych i odbytu osusz się. Nie używaj ręcznika z tkaniny, ponieważ bidet jest w niego wyposażony. Powiększenie W większości bidetów jest wbudowana suszarka powietrzna, która pomaga wysuszyć ręce po użyciu.

  Czy masz zestaw bidetów toaletowych?

  To naprawdę dokładnie to, co brzmi: zestaw do toalety bidetowej Najważniejszym elementem tego urządzenia jest to, że ma zarówno toaletę, jak i bidet wbudowane w jedno urządzenie; umożliwia użytkownikowi korzystanie z łazienki na najwyższym poziomie dzięki integracji wysokiej jakości funkcji toalety z możliwościami bidetu. Ta konstrukcja armatury łazienkowej ma gładki i nowoczesny wygląd, który dobrze komponuje się z różnymi stylami projektowania łazienek.

  Jak korzystać z bidetu natryskowego?

  Bidet jest umieszczany przed Tobą i opuszczany w kierunku genitaliów lub pośladków między nogami, a nawet za Tobą, w zależności od tego, gdzie siedzisz. Opryskiwanie z przodu lub z tyłu to kwestia osobistych preferencji; możesz wybrać dowolną opcję. Skieruj głowicę natryskową tak, aby była skierowana w górę pod kątem skierowanym na zamierzony obszar docelowy.

  Czy bidety oczyszczają kał?

  Jak myślisz, ile osób będzie korzystać z Twojej łazienki? Jak duży wpływ miałby bidet na ilość zużytego papieru toaletowego? Pomimo całkowitego braku badań naukowych, które w zasadzie nie wyciągają wniosków na ten temat, istnieją przynajmniej anegdotyczne dowody sugerujące, że czyszczenie wodą znacznie ułatwia usuwanie zanieczyszczeń powierzchniowych lub kału w tym przykładzie.

  Czy uważasz, że warto kupić opryskiwacz bidetowy?

  Bidet nie jest w stanie wyeliminować wszystkich zarazków z Twojego odbytu – nie jest narzędziem do sterylizacji, ani byś tego nie chciał. Niemniej jednak bidety są bardzo skuteczne w eliminowaniu wszelkich stałych odpadów. Osoby z niepełnosprawnością ruchową mogą uznać bidety za bardziej przydatne niż inne, ponieważ pomagają ludziom w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności ruchowej.

  Teraz wiesz, jak korzystać z inteligentnej toalety.

  Inteligentne toalety mogą pomóc nie tylko Twojemu dobremu samopoczuciu i wygodzie, ale także Twojej okolicy i światu na dłuższą metę. BrookPad dąży do włączenia jak największej ilości zielonych elementów, aby zmniejszyć ślad węglowy, zaczynając od zestawu. Zastosowanie inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie. Pod względem korzyści bidety wydają się oczywiste. Nie bój się zaryzykować. BrookPad rozumie, że większość z nas nie czuje się komfortowo w korzystaniu z bidetu, ale rozumiemy również, że gdy już się do tego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Teraz nadszedł czas na zmianę.

  • BrookPad dąży do zmniejszenia śladu węglowego poprzez uwzględnienie jak największej liczby ekologicznych aspektów, począwszy od zestawu.
  • Wdrożenie inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie.

  Jakie są główne wnioski wynikające z używania deski sedesowej bidetowej?

  • Instrukcje dotyczące bidetu są dostępne na osobnej stronie tutaj.
  • Możesz odkryć instrukcje dotyczące używania przenośnych opryskiwaczy bidetowych oprócz ręcznych opryskiwaczy toaletowych.
  • Większość bidetów składa się z urządzenia instalowanego w desce sedesowej.
  • Czy chcesz zainstalować bidet podłączony do bieżącej toalety zamiast oddzielnej toalety?
  • Instrukcje dotyczące bidetu są dostępne na osobnej stronie tutaj.
  • Krótkie wprowadzenie do podstawowych funkcji bidetu zostanie dostarczone za pośrednictwem bidetu.
  • Bidety mogą być również używane pod prysznicem zamiast ręczników papierowych.
  • Upewnij się, że wysuszysz okolice narządów płciowych i odbytu po ich umyciu.
  • Ponieważ Bidet jest w komplecie, nie używaj bawełnianego ręcznika. POWIĘKSZENIE Większość bidetów ma wbudowaną suszarkę powietrza, która pomaga wysuszyć ręce po użyciu.
  • Teraz rozumiesz, jak korzystać z inteligentnej toalety.
  • Inteligentne toalety mogą przynieść korzyści nie tylko Twojemu zdrowiu i wygodzie, ale także Twojej społeczności i całej planecie.
  • BrookPad dąży do zmniejszenia śladu węglowego poprzez uwzględnienie jak największej liczby ekologicznych aspektów, poczynając od zestawu.
  • Wdrożenie inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie
  • Bidety wydają się być oczywiste pod względem zalet.
  • Nadszedł moment, aby dokonać zmiany.
  • BrookPad ma na celu zmniejszenie śladu węglowego poprzez włączenie jak największej liczby funkcji przyjaznych dla środowiska, zaczynając od zestawu.
  • Instalacja inteligentnego systemu toalet może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie zmniejszając globalne wylesianie.

  Napisane przez
  zespół BrookPad

  .


  Starszy post Nowszy post


  Zostaw komentarz

  Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

  Judge.me Review Medals