Co to jest toaleta z bidetem?

bidet bidet benefits bidet function description bidet installation japanese toilet smart toilet

What is the purpose of a bidet toilet?Do czego służy toaleta bidetowa?

Jakie są korzyści z używania deski sedesowej bidetowej?

Bidet to miska lub pojemnik przeznaczony do siadania i używania do mycia rąk po skorzystaniu z toalety. Bidet to rodzaj armatury wodno-kanalizacyjnej z przyłączem wody i otworem odpływowym, co sprawia, że ​​podlega lokalnym przepisom sanitarnym. Różne narody mają różne rodzaje bidetów; inne mają bidety natryskowe, a jeszcze inne bidety z podgrzewanymi siedzeniami, podgrzewaną wodą i osuszaczami powietrza. Zestaw toaletowy bidetowy to urządzenie, które zawiera toaletę i bidet. W zestawie znajduje się podgrzewana deska sedesowa, lampka nocna toalety i alternatywa automatycznego spłukiwania. Dostarczone cechy decydują o cenie armatury bidetowej mix. Bidety oczyszczają otoczenie strumieniem wody; nic nie wchodzi w kontakt z jednostką. Woda do bidetu jest dostarczana przez te same rury świeżej wody, które dostarczają wodę do zbiornika toalety. Według artykułu w Scientific American korzystanie z bidetu jest „znacznie mniej stresujące dla środowiska niż używanie papieru”. Japońskie toalety mają wiele funkcji, które mają na celu umożliwienie jak najsprawniejszej podróży do łazienki.

Japońskie ustawienia suszenia wody toaletowej i powietrza można dostosować do preferencji użytkownika. Nie wszystkie modele mają wszystkie funkcje; bardzo ważne jest, aby określić, które z nich są dla Ciebie najważniejsze. Większość kombinacji toalet bidetowych musi być podłączona do zasilania, aby wszystkie funkcje działały. Automatyczne zamykanie deski sedesowej — po wykryciu osoby inna funkcja czujnika ruchu automatycznie podnosi i opuszcza deskę sedesową. Toalety z automatycznym spłukiwaniem wykorzystują technologię czujników ruchu, aby wykryć, że konsument wyszedł i natychmiast spłukać toaletę. Kiedy doświadczasz czegokolwiek po raz pierwszy, nadal odczuwasz pewien dyskomfort. Czyszczenie dysz to jedyna specjalna część czyszczenia bidetu. BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy w sobie zaawansowaną funkcjonalność toalety z czyszczeniem w stylu bidetu. W rozsądnych cenach dostępne są również toalety blisko sprzężone, urządzenia przyścienne, toalety podwieszane, bidety i najnowocześniejsze toalety designerskie. Inteligentne toalety mogą potencjalnie zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, jednocześnie łagodząc globalną erozję. Wśród funkcji znajdują się gorąca woda, suszenie powietrzem, automatyczne włączanie/wyłączanie i łatwe w utrzymaniu dysze samoczyszczące. Więcej szczegółów na temat wyboru bidetu możemy omówić w kolejnych częściach.

·         Bidet to umywalka lub pojemnik, na którym można postawić i używać do mycia rąk po skorzystaniu z toalety.
·         Kombinacja toalety bidetowej to połączenie toalety i bidetu w jednym urządzeniu.
·         Istnieje również podgrzewana deska sedesowa, lampka nocna w toalecie i opcja automatycznego spłukiwania.
·         Cena zestawu armatury toaletowej bidetowej zależy od wyposażenia oferowane.

 

Co to jest bidet?

Bidet to miska lub pojemnik przeznaczony do siadania i używania do mycia po skorzystaniu z toalety. Nowa wersja posiada przyłącze wody do instalacji wodociągowej oraz otwór odpływowy, dzięki czemu stanowi formę armatury sanitarnej podlegającej lokalnym przepisom sanitarnym. Celem bidetu jest zachęcanie do higieny osobistej. Bidet elektroniczny to armatura łącząca deskę sedesową ze stanowiskiem do mycia. Narządy płciowe, krocze, wewnętrzne pośladki i odbyt są czyszczone i myte bidetami. Pionowy strumień w niektórych bidetach ma na celu ułatwienie mycia i płukania okolic krocza i odbytu. Standardowy bidet osobny jest podobny do umywalki, która jest napełniana czystą wodą, a następnie używana do różnych celów, w tym do mycia stóp. Bidet w istocie pomaga oczyścić się po skorzystaniu z łazienki, a nie papierem toaletowym.W różnych regionach świata stosowane są różne rodzaje bidetów; w niektórych krajach są bidety natryskowe, aw innych jeszcze droższe bidety z podgrzewanymi ławkami, podgrzewaną wodą i suszarkami do powietrza. Przez długi czas była tylko łazienka. Zwykle jest schowany w małej, obskurnej przestrzeni, poza zasięgiem i używany i wyrzucany tak szybko, jak to możliwe. Toalety przyścienne i podwieszane pojawiły się później w XX wieku, sygnalizując początek prób połączenia łazienki z resztą domu i uczynienia z niej członka rodziny. Wraz z nadejściem XXI wieku pojawiła się nowoczesna perspektywa i nowy rodzaj toalet, przekształcając łazienkę w jedno z najprzyjemniejszych pomieszczeń w domu. Toaleta bidetowa, znana również jako toaleta myjąca, gwarantuje drugie spojrzenie i głębsze zbadanie, ponieważ jest prawie nie do odróżnienia od zwykłej miski, zanim zatrzymasz się, aby przyjrzeć się bliżej. Bidet prysznicowy został po raz pierwszy opracowany w Japonii w latach 80. XX wieku jako innowacyjna, nowoczesna koncepcja, która zapewniała konsumentowi pełne doznania w łazience od początku do końca, bez użycia papieru toaletowego.

·         Bidet to miska lub pojemnik, w którym siada się i myje po skorzystaniu z łazienki.
·         Zaktualizowana wersja posiada zarówno otwór wodociągowy, jak i odpływowy, co czyni go elementem wodno-kanalizacyjnym podlegającym miejskim normom sanitarnym.
·         Bidet ma na celu promowanie higieny osobistej.

Do czego służy toaleta bidetowa?

Podczas używania zarówno papieru toaletowego, jak i bidetu, zdrowie osobiste jest lepsze i zachowane dokładniej i wygodniej niż przy użyciu samego papieru toaletowego. W niektórych dodatkowych bidetach z dyszami pionowymi woda jest używana oszczędnie, a papier toaletowy może nie być używany. Korzystanie z armatury bidetowej może również pomóc w przypadku hemoroidów i innych problemów zdrowotnych narządów płciowych. Ze względu na dużą powierzchnię umywalki, bidety wolnostojące wymagają rygorystycznej po użyciu i regularnej dezynfekcji, w przeciwnym razie może dojść do skażenia mikrobiologicznego od jednego konsumenta do drugiego. Ze względu na ich przydatność w zapewnianiu warunków sanitarnych, nasadki do bidetu są często używane w toaletach szpitalnych.

·         Zdrowie osobiste jest poprawiane i utrzymywane w sposób bardziej prawidłowy i łatwiejszy, gdy używa się zarówno papieru toaletowego, jak i bidetu, niż gdy używa się samego papieru toaletowego.
·         Przyłącza do bidetu mogą również pomóc w leczeniu hemoroidów i innych problemów ze zdrowiem narządów płciowych.

Dlaczego toaleta bidetowa jest najlepsza?

Każdy człowiek uważa luksus za coś, co jest poza ich kontrolą. Jeśli Cię na to nie stać lub nie możesz go zdobyć w żadnym innym celu, to musi to być przywilej. Inni opisują to jako czerpanie przyjemności z pewnych czynności, które, bez względu na to, jak nieistotne, sprawiają, że czujesz się swobodnie. Zestawy toalet bidetowych zawierają takie funkcje, jak podgrzewana deska sedesowa, lampka nocna toalety i opcja automatycznego spłukiwania. Być może nie da się ich określić jako doznania, ale każdy, kto zatoczył się w chłodną, ​​zimową noc, aby odpocząć na podgrzewanej desce klozetowej, z pewnością zgodzi się, że jest to godny przywilej. Dlatego zestaw toaletowy bidetowy jest tak wartościowym luksusem; małe chwile, które mają ogromny wpływ na Twój dźwięk. Połączenie toalety bidetowej jest dokładnie takie, jak wygląda. Jest to pojedyncze urządzenie, które łączy toaletę i bidet w jednym urządzeniu, zapewniając luksusowe środowisko łazienki dzięki zintegrowaniu wysokiej jakości toalety z funkcjami bidetu. Ta armatura łazienkowa ma elegancki i minimalistyczny wygląd, który będzie pasował do różnych stylów łazienkowych.

·         Inni definiują to jako znajdowanie radości w konkretnych rzeczach, które sprawiają, że czujesz się spokojny, bez względu na to, jak małe są one.
·         Bidetowy zestaw toaletowy to dokładnie to, na co wygląda.

How to select bidet with toilet?

Jak dobrać bidet z toaletą?

Jak wybrać kombinację toalety bidetowej?

Podejmując próbę zakupu zestawu toaletowego bidetowego, należy pamiętać o wielu kwestiach Jaki projekt będzie lepiej wyglądał w Twojej łazience? Czy chcesz czegoś usprawnionego i nowego, czy chcesz dodać bardziej tradycyjne elementy? Koszt – jaka jest dla Ciebie najbardziej przystępna cena? Cena armatury do toalet bidetowych jest uzależniona od oferowanych funkcji. Można wybrać bardziej podstawową opcję w niższej cenie lub pójść na całość pod względem funkcjonalności, aby uzyskać droższe doświadczenie. Dostępnych jest wiele funkcji, w tym podgrzewane deski sedesowe, automatyczne spłukiwanie i osuszacze powietrza. Utwórz listę funkcji, które są istotne dla Ciebie i Twoich rodzin, podobnie jak przed dokonaniem innego wyboru. Toaleta japońska, zwana również toaletą inteligentną, to toaleta wykorzystująca inteligentne technologie. Mówiąc najprościej, inteligentne toalety mogą komunikować się ze swoimi użytkownikami za pomocą pilota. Możesz spłukać, spryskać i wysuszyć za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Japońskie toalety, jak sama nazwa wskazuje, pojawiły się w Japonii. Deska sedesowa zmywalna lub myjąca w ciepłej wodzie jest taka, jak klasyfikuje się ją w języku japońskim. Najnowocześniejszą na świecie maszyną toaletową jest ta zaawansowana technologicznie toaleta.

·         Możliwe jest wybranie bardziej podstawowej opcji przy niższych kosztach lub pełne wykorzystanie możliwości przy wyższych kosztach.
·         Inteligentna toaleta, często nazywana japońską toaletą, to taka, która wykorzystuje inteligentną technologię.

Czy to prawda, że ​​bidety są sanitarne?

Jeśli chodzi o korzystanie z bidetu, jest to drugie najczęściej zadawane pytanie. Pierwsza kwestia jest tuż nad tym. Bidety to naprawdę higieniczny sposób na posprzątanie po skorzystaniu z toalety, krótko mówiąc. Można powiedzieć, że bidety są bardziej higieniczne niż tradycyjna praktyka używania papieru toaletowego. Bidety dezynfekują otoczenie strumieniem wody; nic nie wchodzi w kontakt z osobą poza wodą, ponieważ nie ma ryzyka zanieczyszczenia. Korzystanie z bidetu w połączeniu z odpowiednią procedurą mycia rąk jest bardzo higieniczną metodą sprzątania po skorzystaniu z łazienki. Higienicznych cech toalet bidetowych oczywiście nie można pominąć i jest to podstawowe uzasadnienie zakupu. Skręcenie ręki za plecami może być niezręcznym doświadczeniem i może zaostrzyć problemy z mięśniami w górnej części barków. Sięganie do tyłu, aby użyć papieru toaletowego, to trudna i żmudna sprawa, która może być prawie niemożliwa, niezależnie od tego, czy jesteś osobą o dużej sylwetce, czy masz jakąś kontuzję. Toalety myjące oferują natychmiastową korzyść, całkowicie eliminując potrzebę tej metody.

·         To drugie najczęściej zadawane pytanie dotyczące korzystania z bidetu.
·         W połączeniu z regularnymi procedurami mycia rąk korzystanie z bidetu jest bardzo higienicznym sposobem sprzątania po skorzystaniu z toalety.

Skąd miałaby pochodzić woda do bidetu?

Przede wszystkim zdementujmy pogląd, że woda z bidetu pochodzi ze zbiornika toalety. Tak nie jest. Używanie wody z muszli klozetowej jest nazywane „brudną”, ponieważ nie spełnia standardów sanitarnych, z których słyną bidety. Woda do bidetu wypływa z tych samych rur doprowadzających wodę do zbiornika toalety. To jest dokładnie ta woda, która płynie przez krany w zlewie. Jest nowy, bezpieczny i wolny od zarazków.

·         Bidet pobiera wodę z tych samych linii świeżej wody, które zasilają zbiornik toalety.
·         To ta sama woda, która wypływa z kranów zlewu.

Is it true that bidet toilets are better than toilet paper?

Czy to prawda, że ​​toalety bidetowe są lepsze niż papier toaletowy?

Toalety bidetowe są lepsze niż papier toaletowy

Bidety mogą chronić klimat, zmniejszając zużycie papieru toaletowego. W porównaniu do wody używanej do produkcji papieru toaletowego, typowy użytkownik potrzebuje niewielkiej ilości wody do oczyszczenia za pomocą bidetu. Według artykułu w Scientific American używanie bidetu jest „znacznie mniej stresujące dla atmosfery niż używanie papieru”. Według Scientific American, gdyby Stany Zjednoczone zdecydowały się na bidety, rocznie można by konserwować 15 milionów drzew. W dzisiejszych czasach świadomość ekologiczna to gorący temat. Zawsze myślimy o wykorzystaniu mniejszej ilości chemicznych środków czyszczących (co jest fantastycznym krokiem), gdy myślimy o wprowadzaniu ekologicznych ulepszeń w łazience, ale nie myślimy o zużyciu mniejszej ilości papieru toaletowego. Jednak wraz ze starzeniem się technologii wodno-kanalizacyjnych oraz wzrostem ilości papieru toaletowego i wilgotnych chusteczek, zużycie papieru toaletowego, a ostatnio także wilgotnych chusteczek, staje się problemem środowiskowym. Unikając używania mokrych chusteczek i drastycznie zmniejszając zużycie papieru toaletowego, zestaw toaletowy bidetowy znacznie zmniejszy wpływ na środowisko w łazience.

·         Bidety mogą pomóc środowisku, zmniejszając ilość zużywanego papieru toaletowego.
·         W porównaniu do wody potrzebnej do produkcji papieru toaletowego, przeciętny użytkownik potrzebuje tylko niewielkiej ilości wody do czyszczenia przy użyciu bidetu.

Czego szukasz w inteligentnej toalecie lub japońskiej toalecie?

Kombinacje toalet bidetowych mają szereg cech, które wyróżniają je jako wysokiej klasy urządzenia. Nie wszystkie wersje mają wszystkie funkcje; ważne jest, aby dowiedzieć się, które z nich są najbardziej odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny, a następnie wybrać model, który odpowiada Twoim potrzebom. Japońskie toalety są wyposażone w szeroką gamę funkcji zaprojektowanych tak, aby Twoje podróże do łazienki były nieco płynniejsze. Ustawienia suszenia wodą i powietrzem w japońskiej toalecie można zmienić na żądane przez użytkownika temperatury – imponujące, prawda? Oczekiwane temperatury można przechowywać i przywoływać do następnej sesji w łazience. I ci z Was, którzy nie są zaznajomieni z funkcjami japońskich toalet.

Toaleta z podgrzaną wodą - Chociaż woda wypływająca z dysz bidetowych jest wciąż nowa i zimna, niektóre wersje podgrzewają ją przed dostarczeniem do mycia. Aby upewnić się, że temperatura wody jest właściwa, poszukaj modeli ze zmiennymi ustawieniami ogrzewania.
Fotelik z lampką nocną - To zmienia zasady gry nie musieć włączać światła w łazience w środku nocy! Ścieżka jest oświetlona miękkim oświetleniem wewnątrz łazienki, które w niektórych wersjach występuje w różnych kolorach.
Toaleta bidetowa z ciśnieniem wody można regulować - Możesz, hm, czasami bardziej agresywnie podchodzić do sprzątania. Jest to możliwe dzięki funkcji, która pomaga zmienić ciśnienie wody. Natężenie wody można dostosować do potrzeb użytkownika.

Bidet z dyszami obsługującymi mycie tylne i bidet - Opcja mycia „przód i tył” jest dostępna w większości bidetów kombinowanych. Inne mają pojedynczą dyszę przegubową, która obejmuje cały region, podczas gdy inne mają dwie dysze, jedną z przodu i jedną z tyłu. Naszym zdaniem jest to bezpieczniejszy wybór, ponieważ każda dysza miałaby jedyny cel i byłaby w stanie wykonać swoje zadanie najlepiej, jak potrafi.

  • Toaleta z gorącą suszarką z powietrzem - Pod koniec cyklu prania, podmuch ciepłego powietrza wysusza całą wodę i sprawia, że ​​korzystanie z bidetu jest satysfakcjonujące. Niektóre modele mają możliwość zmiany temperatury powietrza i/lub ścieżki przepływu powietrza.
  • Deska sedesowa z podgrzewaniem  - Wygody podgrzewanej deski sedesowej nie da się przecenić W środku nocy siedzenie na zimnej desce sedesowej to czynność, której nikt nie chce mieć! Wiele wersji nadal ma ustawienia termiczne, które można regulować, aby zapewnić mniej ciepła latem i nieco większy komfort zimą.
  • Bidet sterowany z daleka - Na początku używanie pilota do toalety może wydawać się absurdalne. I chociaż panel sterowania bidetem rzadko jest używany jako „zdalny”, zapewnia konsumentowi dostęp do wszystkich ustawień, które można dostosować. Ten panel sterowania bidetem można również przechowywać w „uchwytu na pilota”, co umożliwia konsumentowi korzystanie z niego bez obaw o jego zgubienie.
  • Toaleta z funkcją automatycznego spłukiwania - Toalety z funkcją automatycznego spłukiwania wykorzystują technologię czujników ruchu do wykrywania, że ​​klient wyszedł i spłukiwał toaletę automatycznie.
  • Deska sedesowa z automatycznym zamykaniem - Po wykryciu człowieka inna funkcja czujnika ruchu natychmiast podnosi i opuszcza siedzenie. Nie będzie już trzaskających desek sedesowych!

How to connect smart bidet?

Jak podłączyć inteligentny bidet?

Czy wystarczy mi podłączyć bidet? Co zrobić, jeśli nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego?

Tak, większość kombinacji toalet bidetowych musi być podłączona, aby jakakolwiek funkcja działała. Zwłaszcza, gdy obecna jest ciepła woda lub ciepłe powietrze. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby łazienka miała w pobliżu gniazdko, więc jeśli nie, zawsze jest kilka możliwości. Niektórzy ludzie będą mogli dostać się do toalety po prostu nawijając przedłużony przewód wokół listwy przypodłogowej. Inni przeprowadzają mini-remonty i chcą całkowicie okablować sąsiednie gniazdko. Jeśli naprawiasz starą toaletę i nie masz gniazdka, warto wydać kilka dolców, aby ją zainstalować; przewód jest najczęściej ukryty za ścianą i wystarczy go przepchnąć, aby do niego dotrzeć.

·         Tak, większość zestawów toalet bidetowych musi być podłączona, aby móc działać jakakolwiek z funkcji.
·         Zwłaszcza w przypadku obecności ciepłej wody lub ciepłego powietrza.

Jaki jest najlepszy sposób korzystania z bidetu?

Używanie nowoczesnego bidetu jest niezwykle łatwe. Wystarczy trochę praktyki. Przygotuj się. Znalezienie panelu sterowania po wykonaniu swojej pracy ma kluczowe znaczenie dla wspaniałego doświadczenia z bidetem. Wybierz alternatywę do prania. Zwykle jest przycisk „pranie z przodu” i „pranie z tyłu”, a także ustawienie temperatury wody. Spowoduje to rozciągnięcie dysz myjących i rozpoczęcie cyklu mycia. Kiedy pompa wypycha wodę i/lub woda się nagrzewa, może to zająć kilka chwil. Dokonaj wymaganych korekt. Aby uzyskać dokładniejsze mycie, wyreguluj ścieżkę lub ciśnienie strumienia wody, jeśli to konieczne. Zatrzymaj się, naciskając przycisk stop. Niektóre modele mogą mieć wstępnie zaprogramowane pętle, więc ten etap zostanie pominięty. Inni poproszą Cię o kliknięcie ikony pauzy. Jest dość sucha. Wiele maszyn ma opcję suszenia ciepłym powietrzem; wybierz go i poczekaj, aż zakończy suszenie. Aby zakończyć suszenie, bardziej ręczne wersje potrzebowałyby ograniczonej ilości papieru toaletowego. Chociaż jest to naprawdę naturalne, podczas robienia rzeczy po raz pierwszy zawsze pojawia się pewien dyskomfort. Wykonywanie ruchów bez wchodzenia do toalety to łatwy sposób na obejście tego. Pokaże Ci m.in. jak to działa, jak solidny jest strumień wody i jaka temperatura jest optymalna. Tylko upewnij się, że używasz dłoni do osłony strumienia wody.

·         Korzystanie z nowoczesnego bidetu jest zaskakująco proste.
·         Dysza myjąca( s) rozciągnie się i rozpocznie się cykl prania.

Czy wystarczy zakup nowej toalety, aby otrzymać bidet?

Nie, nie musisz kupować całej łazienki! Istnieją inne alternatywne rozwiązania, które umożliwiają korzystanie z bidetu z obecną toaletą Zamienniki bidetów wykorzystują istniejącą toaletę i deskę sedesową BrookPad SplashLet, bidety sedesowe zastępują istniejącą deskę sedesową, aby wykorzystać istniejącą toaletę, a bidety sedesowe elektroniczne wykorzystują obecną toaletę siedzisko, ale mają więcej możliwości, podobnie jak zestawy toaletowe bidetowe. Jeśli chodzi o czyszczenie bidetu, należy pamiętać o kilku rzeczach. Czyszczenie dysz bidetowych to jedyny „specjalny” aspekt czyszczenia bidetu. Pozostałą część armatury można czyścić w taki sam sposób, jak zwykłą toaletę; niektóre mają również regulowane deski sedesowe dla jeszcze lepszego mycia! Dysze bidetowe należy czyścić zgodnie z zainstalowanym modelem. Inne mają dysze samoczyszczące, a niektóre mają dysze, które można rozszerzyć w celu szybkiego czyszczenia, a nawet niektóre są w pełni ręczne. Dysze i inne elementy bidetu można lepiej pielęgnować zgodnie z instrukcją montażu i pielęgnacji. Toaleta bidetowa jest montowana podobnie jak większość toalet, co pozwala na jej demontaż w razie potrzeby, na przykład podczas jazdy. Żeby go naprawić, trzeba będzie oczywiście wybudować odpowiednią toaletę – nie powinno się zostawiać kolejnych lokatorów bez toalety!! Często wszelkie ustalenia dotyczące zakupu powinny zawierać stwierdzenie, że armatura toaletowa nie jest wliczona w cenę.

·         Obecna toaleta i BrookPad Splash są używane jako zamienniki bidetów. Bidety elektroniczne wykorzystują obecną deskę sedesową, ale mają dodatkowe możliwości, porównywalne z zestawami toalet bidetowymi, a bidety sedesowe zastępują istniejącą deskę sedesową, aby wykorzystać istniejącą toaletę.
·         Resztę urządzenia można czyścić tak jak zwykłą toaletę, a niektóre mają nawet ruchome deski sedesowe dla jeszcze lepszego czyszczenia!

Inteligentne toalety i toalety bidetowe zapewniają większy komfort.

BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy wszechstronność nowoczesnej toalety z czyszczeniem jak w przypadku bidetu. „Delikatna” i „inteligentna toaleta” oznaczają spokojniejszy, a także lepszy stan umysłu. BrookPad to idealna armatura wysokiej jakości do instalacji przestarzałej toalety w domu lub w miejscu pracy lub do zbudowania łazienki, która będzie komponować się z resztą domu. Są to przedmioty od prestiżowych marek, które występują w różnych stylach, kolorach i kształtach. W przystępnej cenie dostępne są również toalety blisko sprzężone, szafki przyścienne, toalety podwieszane, bidety i najnowocześniejsze toalety designerskie. Wciąż posiadamy pełny zapas części i akcesoriów, a także krzeseł i różnych spłuczek. Krótko mówiąc, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby skompletować łazienkę zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami. Jeśli masz problem z wyborem właściwej toalety, przeczytaj nasz przewodnik po toaletach, w którym przedstawiono różne style toalet i jak wybrać właściwą. Inteligentne deski sedesowe stają się coraz bardziej popularne w europejskich domach. Ciepła woda, suszenie powietrzem, automatyczne włączanie/wyłączanie i łatwe w utrzymaniu dysze samoczyszczące to tylko niektóre z funkcji toalet bidetowych. Inteligentne toalety mają zdolność łagodzenia globalnej degradacji przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia papieru toaletowego. Nigdy nie zrozumiesz idei „inteligentnej toalety”, chyba że odwiedzisz Japonię. Nigdy nie bój się robić niczego nowego.

·         BrookPad SplashLet to inteligentna toaleta, która łączy współczesną funkcjonalność toalety z czyszczeniem w stylu bidetu.
·         „Delikatna” i „inteligentna toaleta” oznaczają spokojniejszy, bardziej pozytywny nastrój.

Napisane przez
BrookPad Team

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals