Dlaczego warto korzystać z ręcznego opryskiwacza bidetowego?

bathroom bathroom accessories bidet bidet benefits guide hand-held bidet handheld showers

Jak zainstalować i używać ręcznego rozpylacza bidetowego.

hand-held bidet

Używa ręczny opryskiwacz bidetowy?

Jeden z najłatwiejszych w użyciu bidetów, chociaż może być trudny dla niedoświadczonych. Używanie sprayu do kąpieli do mycia delikatnej skóry dziecka jest powszechne wśród muzułmanów, którzy używają shattaf do mycia policzków i włosów. Czyszczą duże przedmioty, ściany, a nawet zwierzęta. Jeśli nie masz pewności, sprawdź przycisk spłukiwania w toalecie.

Opryskiwacz bidetowy to dobra opcja dla osób mających problemy z poruszaniem się. Maksymalne ciśnienie wody w ręcznym bidetze jest potężne. Po umyciu bidetu można w nim umyć ręce. Aby uniknąć zatkania, pamiętaj o włączaniu dopływu wody, gdy nie korzystasz z bidetu. Można go bezpiecznie pić, ponieważ pochodzi z domowego zbiornika na wodę.

Aby użyć sprayu do bidetu, wystarczy nacisnąć lub nacisnąć spust. Uszkodzony element bidetu należy wymienić, jeśli przecieka. BrookPad posiada duży wybór akcesoriów i siedzisk do bidetów bez zaworek T. Opcjonalny mini prysznic po wypróżnieniu, stosunku seksualnym lub po prostu dla odświeżenia. Woda czyści zamiast rozprowadzać się jak papier toaletowy. Dysze BrookPad Splash mocują się do istniejących toalet, utrzymując brud w misce.

Konfiguracja ręcznego natrysku bidetowego

Sprawdź przewód doprowadzający wodę przed zainstalowaniem opryskiwacza bidetowego. Jeśli nie chcesz używać twardej rury, upewnij się, że podłączenie wody jest elastyczne. Pamiętaj, aby ćwiczyć opryskiwanie! Jeśli nie masz pewności co do bidetów, sprawdź przycisk spłukiwania lub brak spłukiwania w toalecie.

 1. Zamknąć główny zawór wody. Na tym etapie zamknij zawór dopływu wody obok toalety. Przekręć go zgodnie z ruchem wskazówek zegara do oporu. Napełnij zbiornik toalety po brzegi, spłukując i przytrzymując dźwignię w dół.
 2. Zintegruj zawór T z systemem. Łatwiej jest odkręcić elastyczny przewód doprowadzający wodę od zaworu napełniania znajdującego się pod zbiornikiem toalety niż od zaworu doprowadzającego wodę na ścianie zbiornika. Upewnij się, że płaska gumowa podkładka bidetu jest prawidłowo umieszczona w zaworze T (wskazówka: górna część zaworu T znajduje się tam, gdzie znajduje się obracająca się nakrętka). Przymocuj zawór T od góry do zaworu napełniania w toalecie, w którym odkręciłeś przewód doprowadzający wodę. Miej oko na połączenia, aby uniknąć przekręcenia.
 3. Podłącz węże. Przykręć wąż doprowadzający wodę toalety do dna w kształcie litery T. Wąż bidetowy powinien być podłączony do zaworu T.
 4. Włącz dopływ wody i podłącz opryskiwacz do ściany za pomocą zacisku węża. Ponownie otwórz zawór dopływu wody. Jeśli zauważysz luźne lub nieszczelne połączenia, może być konieczne dodanie do nich taśmy hydraulicznej. Jeśli nie ma przecieków, ręczny opryskiwacz bidetowy jest gotowy do użycia! Kabura zbiornika toaletowego: Przykręć futerał do zacisku zbiornika toaletowego. Po prostu zdejmij pokrywę zbiornika toalety, wsuń klips na bok zbiornika i załóż pokrywę. Użyj wkrętów do płyt kartonowo-gipsowych i kotew dołączonych do kabury, aby przymocować ją do ściany.

Czy opryskiwacz bidetowy jest wart swojej ceny?

Choć bidet nie jest w stanie w pełni zdezynfekować Twojego odbytu (nie jest do tego przeznaczony), jest niezwykle skuteczny w usuwaniu odpadów stałych. Bidety są bardzo przydatne dla osób mających problemy z poruszaniem się, które wymagają specjalnej opieki.

Czy bidety naprawdę dobrze Cię czyszczą?

W skrócie, przynęty działają bardzo dobrze. Wszystkie bidety wykorzystują wodę do czyszczenia skóry, podobnie jak bierzesz prysznic po treningu lub odpowiednio myjesz ręce po pracy.

Ręczne herbatniki ciepłe są właśnie takie.

Zawór mieszający do ciepłej i zimnej wody bidetowej znajduje się pod zlewem i łączy się z rurą ciepłej wody do kranu. Dźwignia na zaworze kontroluje temperaturę strumienia bidetowego wytworzonego przez mieszankę zimnej i gorącej wody. Po zainstalowaniu zaworu można użyć ręcznego bidetu z regulacją temperatury.

Czy w miejscach publicznych można używać bidetu ręcznego?

Ponieważ deski bidetowe są połączone z istniejącymi toaletami, brud pozostaje w misce. Bidety są brudne. Woda jest bardziej sanitarna niż papier toaletowy, ponieważ delikatnie myje zamiast rozprowadzać.Dysze w każdym elektrycznym BrookPad Splash Pozwól, aby deski bidetowe same się czyściły!

Podręcznik operatora opryskiwacza ręcznego

Przed pójściem do toalety wypróbuj ręczny opryskiwacz bidetowy. Maksymalne ciśnienie wody w ręcznym bidetze jest dość wysokie. Spryskaj wodę do czystej muszli klozetowej lub wanny, aby dowiedzieć się, jak regulować ciśnienie ręcznego bidetu.

 1. Kiedy nie używasz opryskiwacza, włącz zawór T, aby uniknąć zatkania węża bidetowego. Możesz również częściowo otworzyć zawór, aby zmniejszyć intensywność oprysku. Ręczniki są koniecznością. Zawór T (dostępny z tworzywa sztucznego lub metalu) znajduje się pod zbiornikiem toalety, połączony z zaworem napełniania.
 2. Naucz się ustawiać rozpylacz bidetowy pod takim kątem, aby brudna woda ściekała do muszli klozetowej zamiast do rozpylacza. Dysza natryskowa powinna być skierowana do góry w kierunku obszaru docelowego. Niektóre ręczne bidety są bardziej przyjazne dla użytkownika i ergonomiczne, podczas gdy inne są tańsze.
 3. Woda w Twoim bidecie jest zawsze bezpieczna do picia, ponieważ pochodzi z domowego zbiornika na wodę. Aby użyć sprayu do bidetu, wystarczy nacisnąć lub nacisnąć spust. Jeśli kąt natrysku jest wyłączony, przesuń rękę, aż będzie. Po umyciu pociągnij przycisk spryskiwacza, aby zatrzymać przepływ wody.
 4. Wyłącz zawór T, gdy nie używasz spryskiwacza bidetowego, aby uniknąć przecieków. Kilka kawałków papieru toaletowego wyschnie po skorzystaniu z ręcznego bidetu. Używanie nieelektrycznych sprayów do bidetu to świetny sposób na ochronę środowiska.

Czy podczas korzystania z toalety muszę wyłączyć zawór T-Bidet?

Zawór T jest wymagany do przenośnego opryskiwacza bidetowego. Po użyciu bidetu możesz całkowicie odciąć dopływ wody do danego węża. Opryskiwacz bidetowy może przeciekać lub spowodować zalanie, jeśli zawór T nie jest wyłączony.

Dlaczego mój opryskiwacz bidetowy przecieka?

Spryskiwacz bidetowy działa podobnie do opryskiwacza toaletowego. Po zwolnieniu uchwytu lub spustu spryskiwacza strumień natrysku zatrzymuje się. Ciśnienie wody nadal wpływa na wąż bidetowy i głowicę natryskową, choć nie tak bardzo. To ciśnienie powoduje z czasem uszkodzenia, powodując nieszczelności. Zarówno węże ogrodowe, jak i spryskiwacze bidetowe działają podobnie, z tą różnicą, że wystrzeliwują strumień wody do muszli klozetowej, a nie strumień. Po podlaniu roślin zdejmij dźwignię z dyszy węża ogrodowego, aby zatrzymać przepływ wody. Ale woda nie została jeszcze wyłączona! Aby zakończyć, zamknij kurek na drugim końcu węża.

Jak naprawić nieszczelny opryskiwacz bidetowy

BrookPad oferuje szeroką gamę akcesoriów i siedzisk do bidetów, które nie wymagają odcinania zaworu T. Jeśli element bidetu przecieka, należy go wymienić. Dzieje się tak, ponieważ element bidetu jest uszkodzony. Po wymianie nieszczelnego węża bidetowego lub spryskiwacza Twój bidet będzie szczelny w najbliższej przyszłości.

Czy myjesz ręce po bidetze?

Sprzątanie po bidetu jest proste. Delikatnie wytrzyj lub przetrzyj mokre miejsca, aby wchłonąć nadmiar wody. Pamiętaj, że teren został już oczyszczony; wystarczy trochę przetrzeć lub przetrzeć. Większość osób ma już w łazience papier toaletowy lub ręcznik.

Używaj bidetu czystymi rękami.

Najlepiej zetrzeć papier toaletowy przed pierwszym użyciem sprayu z dyszy bidetu. Używanie bidetu jako mini prysznica po wypróżnieniu, stosunku seksualnym lub po prostu w celu odświeżenia się jest opcjonalne.

Cechy ręcznego opryskiwacza bidetowego?

 • Jeden z najłatwiejszych w użyciu bidetów, chociaż może być trudny dla niedoświadczonych.
 • Używanie rozpylacza do kąpieli do mycia delikatnej skóry dziecka jest powszechne wśród
 • Muzułmanie używają shattaf do oczyszczania policzków i włosów.
 • Czyszczą duże przedmioty, ściany, a nawet zwierzęta.
 • Sprawdź przycisk spłukiwania w toalecie, jeśli nie masz pewności.
 • Opryskiwacz bidetowy to dobra opcja dla osób mających problemy z poruszaniem się.
 • Maksymalne ciśnienie wody w ręcznym bidetze jest potężne.
 • Po wykonaniu bidetu możesz w nim umyć ręce.
 • Aby uniknąć zatkania, pamiętaj o włączaniu dopływu wody, gdy nie korzystasz z bidetu
 • Picie jest bezpieczne, ponieważ pochodzi z domowego zbiornika na wodę.
 • Aby użyć sprayu do bidetu, wystarczy nacisnąć lub nacisnąć spust.
 • Uszkodzony element bidetu należy wymienić, jeśli przecieka.
 • BrookPad oferuje duży wybór akcesoriów i siedzisk do bidetów bez zaworu T.
 • Opcjonalny mini prysznic po wypróżnieniu, stosunku seksualnym lub po prostu w celu odświeżenia się.
 • Woda czyści zamiast rozprowadzać się jak papier toaletowy.
 • Dysze BrookPad Splash łączą się z istniejącymi toaletami, utrzymując brud w misce.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals