Woda jest używana do codziennego prysznica na całym świecie

bidet historia bidetu inteligentna toaleta korzystanie z bidetu poprawa zdrowia toaleta bidetowa zalety bidetu

wolnostojący bidet

Wolnostojący bidet wypełnia przestrzeń w łazience

Bidety są często mylone z dziwnymi zlewami, fontannami, oddzielnymi toaletami lub dziwnymi pisuarami. Inni uważają, że bidety są używane do mycia nóg lub do schładzania napojów (soda pod prysznic, ktoś?). Być może dowiedziałeś się o ludziach spryskujących całą toaletę ... i o sobie!
Może właśnie zobaczyłeś fajną ofertę nieruchomości dla apartamentu głównego z jego i jej szafami oraz luksusową wanną z toaletą z bidetem i pomyślałeś: „Co to jest bidet?” Bidety stają się coraz ważniejszymi częściami współczesnych europejskich łazienek i od dawna są podstawowymi elementami łazienek w innych krajach. Nie tylko zastanowimy się, czym są bidety, ale także bidet, który jest najlepszy dla Twojego budżetu!

Bidety do wszystkich typów

Niektóre dodatki do bidetów do Twojej toalety obejmują akcesoria do bidetów i spryskiwacze. Są najbardziej opłacalne, ponieważ napędzane są tylko ciśnieniem wody. Zamiast zdejmowania deski sedesowej, nasadki bidetu są umieszczane pod nią. Strumień dyszy jest regulowany za pomocą pokrętła na ramieniu nasadki. Zraszacz do bidetu (znany również jako spray do bidetu lub shattaf) to ręczna wersja opryskiwacza kuchennego lub węża ogrodowego. Trzymaj go na kolanach, skieruj w kierunku, w którym chcesz prać, i rozpocznij czyszczenie.
W regionie Azji i Pacyfiku na świecie ta forma bidetu jest szczególnie powszechna. Opryskiwacze bidetowe są zwykle trzymane w kaburze na zbiorniku toalety lub na ścianie. Te opryskiwacze mogą być również używane do różnych zadań. Przydają się do spłukiwania drzwi prysznicowych, mycia psów w basenie, a także do szczotkowania jednorazowych pieluch z rozpylaczem do pieluch.
inteligentna toaleta daje dużo miejsca

Świeże powietrze + dużo miejsca

Ile kosztuje bidet?

Przy tak wielu różnych stylach bidetów możesz nie mieć pewności, który z nich jest najbezpieczniejszy. Na szczęście bidet jest niedrogi. Zintegrowane toalety bidetowe (bidet, który obejmuje całą armaturę toaletową, a nie tylko deskę sedesową) będą kosztować tysiące dolarów na najwyższym końcu skali cenowej. Ponieważ w większości europejskich łazienek brakuje miejsca lub instalacji hydraulicznej na osobną armaturę, instalacja konwencjonalnego bidetu porcelanowego staje się zbyt kosztowna.
Jakie są niedrogie opcje bidetu? Osprzęt i spryskiwacze do bidetów to naprawdę opłacalny sposób na ich przetestowanie. Za 40 euro można kupić prostą nasadkę do bidetu w temperaturze otoczenia, a za 80 euro - model z dwoma temperaturami. Wypróbuj ergonomiczny, sterowany ciśnieniem opryskiwacz bidetowy w porównywalnej cenie, jeśli chcesz mieć bidet ręczny. Deski sedesowe bidetowe to sposób na uzyskanie doskonałych wrażeń z korzystania z bidetu bez nadwyrężania budżetu. Ceny modeli na ciepłą wodę ze wszystkimi dzwonkami i gwizdkami wahają się od poniżej 250 euro w przypadku modeli podstawowych do nieco ponad 650 euro w przypadku modeli premium. Następnym razem, gdy ktoś zapyta: „Co to są toalety bidetowe?” wiedziałbyś dokładnie, o czym mówią. Możesz również rozważyć zainstalowanie go we własnej łazience.
baw się dobrze i korzystaj z toalety bidetowej

Woda + gorąca temperatura + radosny nastrój

 

Oto jak działa deska sedesowa z bidetem

Podczas korzystania z bidetu może się okazać, że szczotkowanie tyłków papierem toaletowym jest niezadowalające, zawodne i nieaktualne. Niewiele sedesów bidetowych wykorzystuje nanocząsteczki do sterylizacji dysz świeżą wodą do momentu ich użycia. A kiedy jesteś na tronie, Twoja toaleta pozostaje czysta i higieniczna ze względu na ograniczoną długość twoich ablucji. Aby poprawić wyniki, głowica natryskowa może być całkowicie nieruchoma lub odsunięta od środka myjki. Gdy woda nagrzeje się przed rozpoczęciem wirowania, cykl płukania pralki może zostać tymczasowo przerwany.

Przed naciśnięciem przycisku „czyszczenie” na panelu zdalnym lub naciśnięciem przycisku na górze elementu sterującego bidetem, aby go aktywować, dysza znajduje się wewnątrz bidetu. Spuści wodę na czujnik, aby użyć miski (która prawdopodobnie zostanie umieszczona na ścianie lub podłączona do siedzenia), a także spuści wodę do czyszczenia miski. Z dyszą rozpylającą uderzy cię w bok.

Temperaturę wody, ciśnienie wody, położenie dysz i głębokość oprysku można regulować. Niektóre sedesy bidetowe są wyposażone w suszarki na gorące powietrze do suszenia deski. BrookPad może poprowadzić Cię przez proces budowy bidetu w Twojej łazience. Coraz więcej Europejczyków instaluje w swoich domach inteligentne deski sedesowe i spryskiwacze bidetowe przeznaczone do europejskich łazienek. Dysza oczyści się samoczynnie i przestawi się na siedzisko bidetu.

Jeśli papier toaletowy jest dostępny, możesz po prostu osuszyć się. Potrzebnych jest tylko kilka kwadratów! Wiele osób woli wytrzeć się wyznaczoną myjką lub ręcznikiem. Rozpocznij operację od kartki papieru toaletowego, jeśli się spieszysz. W ciągu zaledwie kilku minut osuszacz powietrza wysuszy Cię.

Teraz wiesz, jak korzystać z inteligentnej toalety.

Inteligentne toalety mogą przynosić korzyści nie tylko Twojemu zdrowiu i wygodzie, ale także Twojej społeczności i całemu środowisku. BrookPad stara się zminimalizować ślad węglowy, używając jak największej liczby odnawialnych komponentów, zaczynając od opakowania. Zastosowanie inteligentnego urządzenia toaletowego może zmniejszyć zużycie papieru toaletowego, a jednocześnie ograniczyć globalne wylesianie. Bidety wydają się oczywiste, jeśli chodzi o zalety. Nie bój się ryzykować. BrookPad zdaje sobie sprawę, że większość z nas obawia się korzystania z bidetu, ale zdajemy sobie również sprawę, że gdy już się do niego przyzwyczaisz, nie przegapisz swojej toalety. Nadszedł czas, aby dokonać zmiany.

Napisane przez
zespół BrookPad


Starszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Powiązane Posty

Jaki jest najlepszy sposób korzystania z deski sedesowej z bidetem?
Jaki jest najlepszy sposób korzystania z deski sedesowej z bidetem?
Nowoczesna łazienka z elegancką toaletą Jeśli boisz się zadawać pytania, jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć! Ponieważ sedesy z bidetem nadal pojawiają się w europejskich rezydencjach, wkrótce możesz zapytać „jak korzystać z...
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
10 najpopularniejszych mitów dotyczących bidetów
Czy kiedykolwiek rozważałeś te pomysły? Oto umowa: BrookPad obala najczęstsze mity na temat elektronicznych desek sedesowych bidetowych, akcesoriów do bidetów i ogólnie bidetów. Bidety to idealne miejsce, aby poprawić higienę w łazience ...
Czytaj Więcej
Jakie są rodzaje bidetów?
Jakie są rodzaje bidetów?
miska ustępowa i wolnostojący bidet w nowoczesnej łazience Jakie rodzaje bidetów są dostępne na rynku? Czy kupujesz bidet? Albo próbujesz dowiedzieć się, co to jest bidet? Warto zapoznać się z różnymi dostępnymi stylami bidetów. Warto ...
Czytaj Więcej