Przewodnik po home, opiece osobistej i stylu życia

Top 8 próżni i miotły elektryczne w 2022

Broome-elektryczne motory

Top 8 próżni i miotły elektryczne w 2022

Próżnia drążka jest zwykle mniejsza i kompatybilna z szerokim zakresem załączników. Możesz wyczyścić, po prostu przesuwając urządzenie przed tobą przed sobą, ponieważ silnik i głowica ssąca są w środku. Kiedy nie masz czasu (ani energii), aby wyciągnąć większy, pełnowymiarowy kanister lub próżnia pionowa, próżniowe próżni są idealnym narzędziem.

Dowiedz się więcej →


Top 8 słuchawek dousznych w 2022

Headphone z słuchawki

Top 8 słuchawek dousznych w 2022

Jeśli wolisz słuchać muzyki lub audiobooków, warto zainwestować w naprawdę ładny zestaw słuchawek. Dostępne są niedrogie słuchawki bezprzewodowe, ale zdecydowanie sugeruję, abyś trzymał się z daleka. Wkładki douszne są często bardziej przenośne i tańsze oraz sprzyjają aktywności niż muzyka butelkowana.

Dowiedz się więcej →


8 najlepszych oczyszczaczy powietrza HEPA w 2022

HEPA-Air-Carefifiers

8 najlepszych oczyszczaczy powietrza HEPA w 2022

Filtr powietrza HEPA może wyeliminować 99,97 procent lub więcej pyłu, pyłku, pleśni, zarazków i wszelkich innych cząstek w powietrzu mniejszych niż 0,3 mikronów (M). Większość oczyszczaczy powietrza jest produkowana w celu odfiltrowania dużych cząstek pyłu, aby zapewnić szybką reakcję. Optymalna lokalizacja oczyszczacza powietrza jest blisko miejsca, w którym oddychasz - oznacza to umieszczenie go na stoliku nocnym lub małym stole w sypialni.

Dowiedz się więcej →


10 najlepszych robotycznych próżni w 2022

robotycz-vakuum

10 najlepszych robotycznych próżni w 2022

Jak używać próżni robota? Większość próżni robotów używa jednego lub dwóch obracających się szczotek i jednego lub więcej szczotek do toczenia, aby wyczyścić podłogę. Te dwa mechanizmy działają razem, aby wciągnąć śmieci w środku, gdzie są ssane do pojemnika na śmieci. Komora w modelu robota może zostać zdemontowana, aby przechowywać przedmioty. Czy roboty odkurzacze są dobrym zakupem? W rzeczywistości próżni robotów mogą utrzymać w czystości podłogi. Mogą być czymś więcej niż nowością lub zabawną zabawką; Mogą być istotnym narzędziem do opieki podłogowej w większości gospodarstw domowych. Wóżńca robota z pewnością Ci pomoże, jeśli brakuje ci czasu lub nienawidzisz zamiatania.

Dowiedz się więcej →


Najlepsze olejki eteryczne w 2021

olejki eteryczne przewodnik zdrowie jak medytacja zrelaksować się

Najlepsze olejki eteryczne w 2021

Są to skoncentrowane ciecze złożone z lotnych składników chemicznych z roślin, które łatwo odparowują w temperaturze pokojowej. Nieregularne użycie olejków eterycznych może powodować działanie niepożądane. Małe dzieci są szczególnie podatne na negatywne konsekwencje niewłaściwego używania olejków eterycznych. Olejki eteryczne są uważane za bezpieczne w żywności. Liście, kwiaty, kora i korzenie służą do destylacji olejków eterycznych.

Dowiedz się więcej →