Najlepsza recenzja frytownicy powietrznej w 2021 r.

air fryer guide home Lifestyle

Dowiedz się więcej o recenzji najlepszej frytownicy powietrznej w 2021 r., czytaj dalej.

Best Air Fryer Review in 2021

Jaka jest najlepsza frytownica powietrzna w 2021 r.

Czy można jeść jedzenie smażone na powietrzu?

Smażenie na powietrzu jest często uważane za zdrowsze niż smażenie w oleju. Zmniejsza spożycie kalorii o 70 do 80 procent i ma znacznie mniej tłuszczu. Ta technika gotowania może również pomóc w zmniejszeniu niektórych innych negatywnych konsekwencji smażenia w głębokim tłuszczu, takich jak gromadzenie się cholesterolu.

Jaka jest różnica między frytownicą powietrzną a frytownicą podczas smażenia żywności?

Gdy smażysz jedzenie we frytownicy, wystarczy łyżka oleju lub wcale. Kiedy smażysz na głębokim tłuszczu, olej wnika w nie głębiej, powodując grubszą, bardziej chrupiącą skórkę na zewnątrz posiłku. Czyszczenie jest znacznie prostsze z frytownicą powietrzną niż z frytownicą, ponieważ zużywają one niewiele oleju lub wcale.

Frytownica powietrzna Ninja [AF100UK] 3,8 litra

Ninja Air Fryer [AF100UK] 3.8 Litres

Jest to zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych technik smażenia, ponieważ nie przywiera, można ją myć w zmywarce i nie przywiera do patelni. Może gotować nawet o 75% mniej tłuszczu niż konwencjonalne techniki i ma cztery różne tryby gotowania: smażenie na powietrzu, pieczenie, podgrzewanie i suszenie, aby wymienić tylko kilka. Koszt kosza L z talerzem do zapiekania wynosi, a kosz 8 L kosztuje.

 • Smażone jedzenie z niewielką ilością oleju
 • Technika smażenia o niższej zawartości tłuszczu i kalorii
 • Cztery funkcje gotowania: smażenie na powietrzu, pieczenie, podgrzewanie i suszenie
 • Smażenie na powietrzu to aż 75% mniej tłuszczu niż tradycyjne smażenie
 • Elementy można myć w zmywarce.
 • Kosz o pojemności 8 litrów z nieprzywierającym talerzem

COSORI frytownica powietrzna z książką kucharską 100 przepisów, beztłuszczowa XXL 5,5 l

COSORI Air Fryer with 100 Recipes Cookbook, XXL 5.5L Oil Free

W przeciwieństwie do konwencjonalnych potraw smażonych w głębokim tłuszczu, frytownice COSORI zużywają do 85 procent mniej tłuszczu, zachowując ten sam wspaniały smak, co czyni je idealnym prezentem dla rodziny i przyjaciół. Jego pojemność 5,5 l XL wystarcza na cztero-sześcioosobową rodzinę. Jego prostokątny kształt zapewnia 15 procent więcej miejsca do gotowania w porównaniu do okrągłego odpowiednika. Kosz jest wyjmowany i pokryty powłoką zapobiegającą przywieraniu, dzięki czemu sprzątanie jest dziecinnie proste. Można go również myć w zmywarce. Ta książka kucharska zawiera 100 unikalnych, smacznych i prostych przepisów na każdy posiłek dnia.

 • Zdobywca nagrody Red Dot Award za projekt
 • Jednym prostym dotknięciem ekranu możesz wybrać swoje ustawienie wstępne, podczas gdy dotyk cyklu musi być cyklicznie.
 • Rozmiar XL 5L: dla rodzin 4-6 członków Kwadratowy kształt zapewnia o 15% więcej miejsca do gotowania niż okrągłe. Kompaktowy kosz mieści tylko około 2000 g kurczaka.
 • darmowe plany posiłków do każdego posiłku; Dowiedz się, jak wielu naszych wpływowych osób gotuje z frytownicą COSORI, a także ciągłe przepisy i lekcje wideo od naszej społeczności
 • Całkowicie bezolejowa Frytownica powietrzna zużywa o 85% mniej tłuszczu i jest tak smaczna jak konwencjonalne potrawy smażone w głębokim tłuszczu, co czyni ją doskonałym prezentem dla rodziny lub przyjaciół.
 • Kosz do frytownicy z powłoką zapobiegającą przywieraniu do łatwego czyszczenia i można go myć w zmywarce
 • Funkcja podgrzewania i utrzymywania ciepła Wstępne podgrzewanie oszczędza czas dzięki podgrzewaniu, zachowując naturalny smak żywności i jednocześnie zapewniając chrupiące rezultaty. Przycisk utrzymywania ciepła: spróbuj gorących posiłków w dowolnym momencie
 • Satysfakcja gwarantowana 3-pinowa wtyczka brytyjska z pewnością wykona zadanie.
 • Jeśli wystąpią problemy, skontaktuj się z obsługą klienta COSORI.
 • Jednostka temperatury ℃ nie może być przekonwertowana na ℉

Tower T17021 Ręczna frytownica powietrzna z szybką cyrkulacją powietrza

Tower T17021 Manual Air Fryer Oven with Rapid Air Circulation

Gotowanie w piekarniku z frytownicą na powietrze jest szybkie i łatwe. Możesz smażyć, grillować, piec i upiec jedzenie w kilka minut. W tym przepisie jest o 99 procent mniej tłuszczu, ponieważ wymaga on niewielkiej ilości oleju lub nie wymaga go wcale, przy zachowaniu tego samego doskonałego smaku, więc tracisz tłuszcz, ale nie smak. W szerokiej gamie produktów spożywczych, w tym warzyw, drobiu, frytek i ciast, technologia Vortx zapewnia bardziej chrupiącą teksturę niż tradycyjne metody.60-minutowy timer umożliwia łatwe zaplanowanie cyklu gotowania frytownicy, dzięki czemu po ciężkim dniu w pracy posiłek będzie gotowy dla rodziny w mgnieniu oka Sterowanie ręczne — dwa pokrętła umożliwiają szybkie ustawienie czasu i temperatury między 80 i 200 stopni Celsjusza. Oprócz normalnej rocznej gwarancji, jeśli zarejestrujesz urządzenie online w ciągu 28 dni od zakupu, otrzymasz dodatkowo dwa lata ochrony.

 • 99% mniej tłuszczu – zachowując ten sam doskonały smak, olej nie jest potrzebny
 • Szybka cyrkulacja powietrza dzięki technologii Vortx zapewnia bardziej wyraziste tekstury w szerokiej gamie produktów spożywczych, w tym warzyw, drobiu i frytek.
 • Aby rozpocząć gotowanie we frytownicy, użyj 60-minutowego timera, aby szybko skonfigurować cykl gotowania.
 • dwa pokrętła, które pozwalają po prostu zmienić czas i temperaturę
 • Ten piekarnik z frytkownicą powietrzną umożliwia smażenie, grillowanie, pieczenie i pieczenie, co jest idealnym partnerem do gotowania.
 • 3 lata gwarancji: jeśli zarejestrujesz urządzenie online w ciągu 28 dni od zakupu, otrzymasz dodatkowe 2 lata.

Tefal ActiFry Advance Snacking FZ729840 Health Air Fryer

Tefal ActiFry Advance Snacking FZ729840 Health Air Fryer

ActiFry to oprogramowanie, które zawiera ponad 400 przepisów, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Acti Fry. Taca do przekąsek pozwala zachować delikatne potrawy w nieskazitelnym kształcie, dzięki czemu możesz skończyć obiad w kilka minut zamiast godzin. W każdym pojemniku jest sześć porcji, więc zawsze jest dużo do zrobienia. Wszystko, od skwierczącego stir-fry po doskonale ugotowaną paellę, można zrobić w kilka minut!

 • Chrupiące, jednolite smażenie dzięki zmotoryzowanemu wiosłowi, które miesza posiłek
 • Rozmiar 6 części zapewnia, że ​​każdy ma dużo.
 • wzbogacony przepisami Przepis ActiFry został stworzony specjalnie dla ActiFry, aby urozmaicić posiłki.
 • Zrób więcej Możesz też zrobić curry lub zapiekankę.
 • W celu ochrony delikatnych posiłków pomocna jest taca z przekąskami.
 • Skrzący stir-fry, a znakomita kolacja z paellą jest sortowana w kilka minut

Prosceniczna frytkownica powietrzna T21, z setkami przepisów, XXL 5,5 l

Proscenic T21 Air Fryer, with Hundres of Recipes, XXL 5.5L

Aplikacja proscenichome oferuje setki wyjątkowych i smacznych przepisów; wystarczy przygotować jedzenie zgodnie z instrukcją, a frytownica powietrzna zajmie się resztą. Choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca i otyłość należą do schorzeń, w których T21 jest idealny do leczenia. Zawiera o 85 procent mniej tłuszczu niż konwencjonalna frytkownica, a mimo to jedzenie jest nadal tak smaczne, jak gdyby używano smażenia na głębokim tłuszczu. Proscenichome oferuje następujące funkcje frytownicy: Zarządzaj, planuj, zmieniaj, monitoruj i twórz własne przepisy za pomocą poleceń głosowych za pomocą Alexy lub Asystenta Google.

 • Świetny pomocnik dla osoby, która nie wie, jak zrobić posiłek, wystarczy postępować zgodnie z przepisem, a frytownica powietrzna przygotuje dla Ciebie.
 • Dostosuj swoje przepisy i zapisz je w aplikacji.
 • Ma trzy różne funkcje. Planowanie, menu i prowadzenie Wszystko zależy od Twoich wymagań.
 • Inne frytownice nie mają unikalnych cech tej frytownicy.
 • Dwie warstwy powłoki teflonowej sprawiają, że kosz nie przywiera i jest łatwy do czyszczenia.
 • Wymienne elementy można myć w zmywarce
 • Szybko gotowane: przy użyciu wysokiej intensywności ciepła, metoda szybkiego gorącego powietrza szybko gotuje jedzenie z przenikliwym ciepłem, które jest nakładane na jedzenie ze wszystkich stron.
 • Możesz wybrać maszynę z jednodotykowymi ekranami LED lub z aplikacją.
 • Ma osiem wstępnie ustawionych procedur gotowania, dzięki czemu można przygotować prawie każde danie.
 • Ta frytownica powietrzna ma o 85% mniej tłuszczu niż tradycyjna frytkownica, ale zachowuje smak potraw.Jaka jest procedura korzystania z frytownicy powietrznej?
 • Frytownice pneumatyczne gotują potrawy, które normalnie byłyby zanurzone w oleju dzięki cyrkulacji gorącego powietrza.Używając małej warstwy oleju do pokrycia pożądanej żywności, frytownica powietrzna gotuje ją, cyrkulując gorące powietrze, które może osiągnąć 200 stopni Celsjusza (392 stopnie Fahrenheita), aby zastosować ciepło i rozpocząć reakcję

Czy konieczne jest używanie oleju we frytownicy?

Gdy smażysz we frytownicy, nie musisz używać żadnego oleju. Pomimo faktu, że wiele osób woli nie używać oleju podczas korzystania z frytownicy powietrznej, nadal możesz to robić za pomocą frytownicy. Nie wolno używać oleju na patelni. Dodanie oleju spożywczego do posiłku przed smażeniem na powietrzu nada mu dodatkową chrupiącą warstwę smaku.

Czy frytownice zapewniają smak podobny do potraw smażonych w głębokim tłuszczu?

To prawda, że ​​produkty smażone na powietrzu nie mają smaku smażonego w głębokim tłuszczu, mimo że bardzo, głęboko, desperacko bym tego chciał. Ma konsystencję i smak wyjątkowo chrupiących potraw z piekarnika. Powód tego jest następujący: frytownice to w zasadzie małe piece konwekcyjne, które gotują żywność przez ciągłą cyrkulację gorącego powietrza podczas procesu gotowania.

Czy można używać frytkownicy powietrznej zamiast frytkownicy?

Krótko mówiąc, frytownica powietrzna nie może całkowicie zastąpić frytkownicy. Jeśli chodzi o smak, większość potraw przyrządzonych we frytownicy smakuje tak samo dobrze, jeśli nie lepiej, niż te wypiekane w tradycyjnym piekarniku. Frytownica powietrzna może być również użyta do przygotowania dowolnego produktu, który zwykle byłby smażony we frytkownicy, takich jak skrzydełka z kurczaka.

Czy frytownice to dobra inwestycja?

Tak, do pewnego stopnia. Ponadto frytownica powietrzna, podobna do Instant Pot, znacznie przyspiesza (i ułatwia) gotowanie. Wynika to z faktu, że frytownice powietrzne osiągają wysokie temperatury w ciągu kilku minut (w przeciwieństwie do wielu piekarników, których rozgrzanie może zająć 10-15 minut), a następnie gorące powietrze krąży po całym urządzeniu, co powoduje szybsze gotowanie przez cały czas.

Czy frytki smażone na powietrzu mają przyjemny smak?

Tak, frytownice na powietrze doskonale nadają się do robienia frytek. Większość osób, które posiadają frytownice na powietrze twierdzi, że ich frytki smakują podobnie jak tradycyjne smażone w głębokim tłuszczu, chociaż są mniej tłuste niż tradycyjna odmiana. W rezultacie nie będziesz czuć się winny z powodu ich spożywania (co zwykle sprawia, że ​​rzeczy same w sobie smakują lepiej).

Czy można gotować posmarowane jedzenie we frytownicy?

Jeśli spróbujesz „ugotować” jakiekolwiek posmarowane przedmioty we frytownicy, takie jak corn dogi, ryby w cieście piwnym lub cokolwiek w tempurze, skończysz z nieuporządkowanym bałaganem, ponieważ ciasto spadnie na dno powietrza frytownica. Możesz również użyć frytownicy powietrznej do gotowania rzeczy, które zwykle byłyby pieczone w piekarniku, takich jak warzywa.

Czy to prawda, że ​​frytownice na powietrze sprawiają, że jedzenie jest chrupiące?

Zamiast oleju, frytownice wykorzystują cyrkulację gorącego powietrza do gotowania potraw i uzyskania chrupiących rezultatów. Używają trochę oleju (tylko łyżka lub dwie), ale nie na tyle, aby uzyskać idealny kolor i chrupkość, której szukasz. Spritz nada Twojemu smażonemu jajku piękny złoty kolor i chrupiącą konsystencję, której szukałeś. „To wszystko!

Jakie są zalety i wady korzystania z frytownicy powietrznej?

Biorąc pod uwagę, że wymuszone ciepło generowane przez frytownicę powietrzną szybko przemieszcza powietrze, każda żywność, która mogłaby zostać wchłonięta przez to powietrze, może trafić w element grzewczy. Fakt, że frytownice powietrzne gotują żywność w wysokich temperaturach, oznacza, że ​​żywność, która nie gotuje się równomiernie lub nie zachowuje swojego kształtu, jest bardzo podatna na przypalenie.

Czy możesz mi powiedzieć, czy frytkownice są niebezpieczne dla zdrowia?

Smażenie na powietrzu jest często uważane za zdrowsze niż smażenie w oleju. Zmniejsza spożycie kalorii o 70 do 80 procent i ma znacznie mniej tłuszczu. Ta technika gotowania może również pomóc w zmniejszeniu niektórych innych negatywnych konsekwencji smażenia w głębokim tłuszczu, takich jak gromadzenie się cholesterolu.

Do czego dokładnie służy frytownica?

Używanie frytkownicy do smażenia zamiast frytownicy może pomóc w zmniejszeniu ilości akryloamidu obecnego w smażonych potrawach. W rzeczywistości, zgodnie z ostatnimi badaniami, smażenie na powietrzu może obniżyć poziom akryloamidu nawet o 90 procent, gdy w porównaniu do konwencjonalnych metod smażenia na głębokim tłuszczu.

Czy frytownice powietrzne zużywają znaczną ilość energii elektrycznej?

Ponieważ moc frytownic powietrznych jest stosunkowo skromna, wątpliwe jest, czy poniesiesz znaczny wzrost rachunków za energię w wyniku swoich wysiłków związanych z gotowaniem. W podanym powyżej przykładzie frytownicy powietrznej zastosowano zasilacz o mocy 1500 W. Ze względu na fakt, że frytownice powietrzne są mniejsze w porównaniu do konwencjonalnych piekarników, w pierwszej kolejności jest mniejsza powierzchnia do utrzymywania ciepła i nagrzewania, jak w przypadku tradycyjnych piekarników.

Jakie potrawy najlepiej nadają się do gotowania we frytownicy?

Według ekspertów poniżej znajdują się jedne z najlepszych potraw do przygotowania we frytownicy. Gotowanie boczku we frytownicy to bardzo prosty proces. Gotowanie bananów to szybka i łatwa przysmak. We frytownicy można ugotować soczysty stek, który jest pełen smaku. Ciecierzycę można smażyć, tworząc chrupiącą, pyszną przekąskę. Smażone na powietrzu pączki są zazwyczaj lekkie i puszyste.

Czy można gotować kiełbaski we frytownicy?

We frytkownicy powietrznej możesz przygotować dowolny rodzaj kiełbasy. Kosz frytownicy może pomieścić do 6 sztuk na raz, gdy zostanie umieszczony w jednej warstwie we frytownicy. Gotuj je przez 9-12 minut w temperaturze 400 ° F lub do momentu, gdy zewnętrzna strona będzie dobrze zarumieniona, a wnętrze nie będzie już różowe. Podobnie jak kiełbasa i świeża (nie peklowana) kiełbasa, dostępne są również inne grube świeże kiełbasy, takie jak chorizo.

Czy można gotować zamrożone mięso we frytownicy?

Gdy się spieszysz, gotowanie zamrożonego mięsa może zająć dużo czasu, więc planuj z wyprzedzeniem. Gotowanie różnych mrożonych produktów mięsnych nigdy nie było łatwiejsze niż obecnie, dzięki postępowi w technologii frytkownic powietrznych. Korzystanie z frytownicy powietrznej umożliwia gotowanie przy znacznie mniejszej ilości oleju niż przy konwencjonalnych metodach, a jednocześnie zapewnia pyszny obiad, który każdemu przypadnie do gustu.

Co jest najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć o frytownicach powietrznych?

 • Obniża zużycie kalorii o 70% do 80%, przy znacznie mniejszej zawartości tłuszczu.
 • Smażenie w głębokim tłuszczu może również pomóc zminimalizować inne efekty smażenia, takie jak gromadzenie się cholesterolu.
 • Olej spożywczy penetruje żywność, powodując grubszą, bardziej chrupiącą skórkę na zewnętrznej stronie naczynia.
 • Podczas korzystania z frytownicy czyszczenie jest znacznie łatwiejsze, ponieważ zużywa się niewiele oleju lub nie zużywa go wcale.
 • Frytownice powietrzne gotują potrawy, cyrkulując gorące powietrze zamiast używania oleju.
 • Z tego powodu frytownice nagrzewają się w ciągu kilku minut, cyrkulują gorące powietrze w urządzeniu, a tym samym szybciej gotują potrawy.
 • Frytownice na powietrze robią świetne frytki.
 • Większość właścicieli frytownic powietrznych twierdzi, że ich frytki mają znacznie łagodniejszy smak niż typowe frytki smażone w głębokim tłuszczu, ale są mniej tłuste.
 • W związku z tym nie będziesz czuł się tak źle, jedząc je (co zwykle sprawia, że ​​rzeczy same w sobie smakują lepiej).
 • Zużyje się tylko trochę oleju, ale nie wystarczy, aby uzyskać dokładnie taki kolor i teksturę, jakiej szukasz.
 • Niezależne badanie wykazało, że smażenie na powietrzu zmniejsza poziom akryloamidu o 90% w porównaniu z tradycyjnymi technikami smażenia w głębokim tłuszczu.
 • Ile energii zużywa frytownica powietrzna?
 • W tym konkretnym przypadku potrzebne było 1500-watowe źródło zasilania.
 • Ze względu na to, że frytownice na powietrze są mniejsze w porównaniu z konwencjonalnymi piekarnikami, w pierwszej kolejności jest mniejsza powierzchnia do nagrzania.
 • Które potrawy najlepiej przyrządzić we frytownicy?
 • Łatwo jest ugotować boczek we frytownicy.

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals