Najlepsze grille elektryczne w 2021 r.

cooking electric grills food guide home home appliance how to

Jakie są najlepsze grille elektryczne na rok 2021?

Best Electric Grills in 2021

Czym dokładnie jest grill elektryczny?

Latem grille elektryczne są najlepszym sposobem gotowania na świeżym powietrzu, ale czy mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia? Folia aluminiowa może być używana na grillu elektrycznym bez powodowania oparzeń. Chociaż grill elektryczny jest dobrze zaprojektowanym gadżetem, obawiałem się, że może wypalić moją rodzinę z domu. Jeśli nie masz dostępu do grilla lub grilla na węgiel drzewny, lub jeśli jest zbyt chłodno, aby gotować na zewnątrz, idealnym rozwiązaniem jest grill elektryczny. Kiedy griller jest zmuszony podróżować w miejsce, gdzie gaz lub węgiel są zakazane, grill elektryczny jest najbardziej praktyczną opcją przenośną.

Grill elektryczny zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni lub pobliskiej spiżarni, ale będzie się zwracał, jeśli chodzi o wyniki grillowania. Chociaż grille elektryczne są zwykle bezpieczniejsze niż grille węglowe lub gazowe, użycie przedłużacza, który nie jest przeznaczony do użytku na zewnątrz, może spowodować pożar. Podczas korzystania z grilla elektrycznego wymagany jest olej, dlatego lekko – bardzo lekko – spryskaj grill olejem. Jeśli nie masz dużo miejsca, wewnętrzny grill może wystarczyć, jeśli tylko gotujesz przez krótki czas.

George Foreman 25800 Small Fit Grill — uniwersalny grill

George Foreman 25800 Small Fit Grill - Versatile Griddle

Grill Large Fit firmy George Foreman jest dostępny w błyszczącym czarnym wykończeniu z matowymi wykończeniami i fazowaną górną obudową. Możesz przygotować swoje ulubione posiłki w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej. W porównaniu do typowego grilla elektrycznego ustawionego na 230 stopni, przejście od włączenia do potrawy zajmuje mniej niż 6 minut. 30 procent oszczędności miejsca i pionowe rozwiązanie do przechowywania — opływowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zaoszczędzić miejsce w porównaniu z całkowitą wysokością naszego modelu 23400. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta plus dodatkowy rok, jeśli zarejestrujesz urządzenie online.

 • Zaktualizowany wygląd i styl Premium — grill Large Fit jest teraz dostępny w kolorze błyszczącej czerni z matowymi wykończeniami.
 • Ukosowana górna obudowa Twojej kuchni będzie się wyróżniać.
 • Szybkie nagrzewanie – gotuj ulubione posiłki w rekordowym czasie.
 • W porównaniu z elektrycznym grillem w piekarniku 230° zajmuje to mniej niż 6 minut.
 • Czyści za pomocą 1 przetarcia ręcznikiem papierowym, gdy naczynia są jeszcze gorące.
 • Możesz się zrelaksować, wiedząc, że wpinana tacka ociekowa George'a Foremana zbierze nadmiar tłuszczu i inne zanieczyszczenia w jednym, łatwym do czyszczenia miejscu.
 • Opływowa konstrukcja oszczędza 30% miejsca w porównaniu z całkowitą wysokością naszych modeli 23400.
 • 2 lata gwarancji producenta + 1 rok dodatkowego przy rejestracji online.
 • Urządzenia konsumenckie 2019, kategoria grille elektryczne.

Ninja Foodi Health Grill i frytkownica

Ninja Foodi Health Grill and Air Fryer

Garnek do gotowania 5,7 l, kosz na Crisper 3,8 l, płyta grillowa, szczotka do czyszczenia i elementy nadające się do mycia w zmywarce są zawarte w opakowaniu. Aby zapewnić równomierne smażenie i przypalanie podczas całego posiłku, technologia Cyclonic Air zapewnia cyrkulację temperatury do 260°C wokół potrawy. Dzięki pięciu konfigurowalnym trybom gotowania – smażeniu na powietrzu, pieczeniu, pieczeniu, suszeniu i grillowaniu – możliwości są prawie nieograniczone.

 • Grillowanie w pomieszczeniu dla prawdziwych smaków grillowanych na węglu drzewnym
 • Ugotuj swoje ulubione świeże lub mrożone posiłki
 • Grill, smażenie na powietrzu, pieczenie, pieczenie, suszenie
 • Dodaje mało oleju lub nie dodaje go wcale. Smażenie na powietrzu – do 75% mniej tłuszczu niż smażenie*
 • Garnek 5,7 l, kosz na Crisper 3,8 l, płyta grillowa, szczotka do czyszczenia Elementy łatwe do czyszczenia.

Inteligentny grill zdrowotny Tefal OptiGrill Elite GC750D40

Tefal OptiGrill Elite GC750D40 Intelligent Health Grill

Optigrill Elite to skomputeryzowane urządzenie do grillowania, które odlicza minuty, aż mięso zostanie upieczone zgodnie z Twoimi upodobaniami: krwiste, średnie lub dobrze wysmażone. Przejmij kontrolę nad swoimi osobistymi doznaniami kulinarnymi jednym dotknięciem palca na pięknym ekranie dotykowym i intuicyjnie wybierz program gotowania, którego potrzebujesz.Dostępnych jest 12 automatycznych programów gotowania, przeznaczonych zarówno dla miłośników mięsa, jak i warzyw: Red Meat; Burger; Kiełbasa; Panini; Ryba; Pierś z kurczaka; Owoce morza; Boczek; Ziemniaki; Bakłażan; Pieprz; Pomidory; i Red Meat and Burger Funkcja Refill umożliwia gotowanie tego samego posiłku w kółko, podczas gdy tryb Searing Boost zapewnia bardziej intensywne przypiekanie, a opcja mrożonej żywności rozmraża je przed gotowaniem.

 • Gotowanie z czujnikiem, które dostosowuje temperaturę i czas trwania do grubości mięsa
 • 12 automatycznych programów dla wegetarian i mięsożerców
 • Cyfrowy ekran odliczania informuje, kiedy mięso jest krwiste, średnie lub dobrze wysmażone
 • Tryb ręczny dla kontrowersji
 • Opcja Searing Boost do szybszego smażenia i rozmrażania mrożonek

George Foreman Mały szary stalowy grill 25031

George Foreman Small Grey Steel Grill 25031

Kompaktowy 3-porcjowy grill kontaktowy, toster do panini i kanapek z nieprzywierającymi płytami i pionowym schowkiem, elektryczny grill zdrowotny George Foreman jest idealny dla domowego szefa kuchni. Kompaktowy stalowy grill George Foreman umożliwia gotowanie na małej przestrzeni, a jednocześnie zapewnia optymalną wydajność. Możliwe jest usunięcie do 42 procent tłuszczu* z posiłku za pomocą idealnie dopasowanej tacy ociekowej i tylnej regulowanej nóżki do gotowania pod kątem.

 • Ten grill George Foreman jest idealny do małych kuchni i zapewnia maksymalną wydajność.
 • Dokładne dopasowanie, klips w tacce ociekowej i tylna regulowana nóżka do gotowania pod kątem pozwalają usunąć do 42% tłuszczu* z posiłku, jednocześnie utrzymując kuchnię w czystości.
 • Nieprzywierające płyty, które są połączone, nagrzewają się szybciej niż płyty zdejmowane i są łatwe do czyszczenia.
 • Pionowe przechowywanie grilla i tacki ociekowej z przechowywaniem kabli 2 – plus 1 dodatkowy rok po zarejestrowaniu online.

George Foreman Duży grill i patelnia o zmiennej temperaturze

George Foreman Large Variable Temperature Grill & Griddle

Chociaż minęło już prawie 15 lat od wprowadzenia na rynek, grill George Foreman 23450 Grill & Griddle pozostaje numerem 1 na świecie wśród zdrowych grillów. Jest szybki i prosty w obsłudze, grilluje szeroką gamę produktów spożywczych i może pomóc w przygotowaniu zdrowego obiadu lub przekąski w krótkim czasie. Powierzchnia grilla 439 cm2 może pomieścić 4 części, a powierzchnia grilla 613 cm2 może pomieścić 6 sekcji na tej samej powierzchni. George Foreman zmodernizował również swoje nieprzywierające płyty grillowe, które mają teraz trzykrotnie dłuższą żywotność niż poprzednie modele. Minęło 15 lat, odkąd George Foreman stał się jedną z najlepszych marek grillów zdrowotnych w Wielkiej Brytanii. Wolnostojące grille, ulubione urządzenie w milionach domów, to szybki, prosty, poręczny i pożywny sposób na przygotowanie ulubionych posiłków i przekąsek. Od burgerów po tosty i od ryb po pizzę, George Foreman ma wszystkie smaki, których szukasz.

 • 10-częściowy grill i patelnia (cztery grille i sześć patelni) — grilluj i grilluj jednocześnie
 • Ulepszone płytki zapobiegające przywieraniu wytrzymują 3 razy dłużej
 • Podwójne regulatory temperatury
 • Pionowo przechowuje tackę ociekową i schowek na kable
 • Idealnie dopasowane gniazda tacki ociekowej. Pamiętaj, że grill nie może być używany w stanie otwartym.

Czy grille elektryczne to inteligentna inwestycja?

Grille elektryczne to najlepsza metoda przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu latem. Ich działalność nie obejmuje produkcji czynników rakotwórczych ani wykorzystywania niezrównoważonych paliw gazowych, które są szkodliwe dla środowiska. Jeśli Twoje zdrowie jest Twoim głównym problemem, grill elektryczny może być najlepszym wyborem w porównaniu z grillem węglowym lub gazowym.

Czy można zastosować folię aluminiową na grillu elektrycznym?

Tak, możesz używać folii aluminiowej na grillu elektrycznym bez ryzyka poparzenia. Grille elektryczne, podobnie jak tradycyjne grille, wykorzystują podgrzewane powierzchnie do gotowania potraw i można na nich używać folii aluminiowej w taki sam sposób, jak na każdym innym grillu.Zastosowanie folii aluminiowej może również pomóc w utrzymaniu płynów, co znacznie ułatwia czyszczenie

Czy grill elektryczny może się zamoczyć?

Podczas korzystania z tego lub innego urządzenia elektrycznego ważne jest przestrzeganie podstawowych środków bezpieczeństwa. Nigdy nie należy zanurzać ani wystawiać kabli elektrycznych, wtyczek elektrycznych lub elementów grzejnych w wodzie lub innej cieczy. Kiedy pada deszcz, nie używaj grilla elektrycznego.

Czy grille elektryczne są w stanie wytworzyć wystarczającą ilość ciepła?

Jaka jest maksymalna temperatura grilla elektrycznego? W większości przypadków grille elektryczne mają ustawienie wysokiej temperatury w zakresie od 500 do 650 stopni Fahrenheita. Ciepło można jednak regulować, a niektóre grille są sterowane za pomocą panelu dotykowego, który umożliwia wcześniejsze ustawienie okresu gotowania.

Czy grille elektryczne działają prawidłowo?

Gdy mieszkasz w miejscu, w którym nie możesz korzystać z grilla lub węgla drzewnego lub gdy jest zbyt zimno, aby gotować na świeżym powietrzu, grill elektryczny jest idealnym rozwiązaniem. Grill elektryczny, w przeciwieństwie do grilla gazowego, nie będzie wytwarzał dużych ilości dymu i może być podłączony bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, a nie do źródła paliwa.

Czy grill Ninja wytwarza dym?

Pomimo tego, że Ninja Foodi jest oczywiście dobrze przemyślanym urządzeniem, obawiałem się, że wykurzy moją rodzinę z domu. To nie miało miejsca. Dym ulatniał się przez system wentylacji grilla i osłonę przed tłuszczem, więc nie było problemu, nawet gdy ułożyłem mięso na rusztach grilla.

Czy warto inwestować w grille bezdymne?

Pokrótce odpowiedź brzmi nie, nie do końca. Jednak w większości są prawie bezdymne! Większość grilli elektrycznych wykorzystuje ciepło podczerwone zamiast bezpośredniego, otwartego ognia, aby zapewnić bezdymne wrażenia, które są idealne dla każdego scenariusza grillowania w pomieszczeniach, zwłaszcza w małych, ograniczonych obszarach, takich jak mieszkanie w mieście lub kondominium.

Czy grill Ninja Foodi jest opłacalną inwestycją?

Chociaż ma inne możliwości, takie jak pieczenie, pieczenie i suszenie, nie kupilibyśmy go tylko dla tych funkcji. Pamiętaj, że ten Foodi zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni lub sąsiedniej spiżarni, ale warto zainwestować w przestrzeń, aby uzyskać doskonałe wyniki grillowania.

Czy grill elektryczny Weber to przyzwoity wybór?

Pomimo tego, że ma ograniczony górny zakres temperatur, klienci stwierdzili, że ten grill dość dobrze przypieka mięso. Ogólnie rzecz biorąc, gdy griller jest zmuszony udać się do miejsca, w którym gaz lub węgiel są zabronione, Weber Electric Grill 1400 jest najwygodniejszym przenośnym wyborem do wykorzystania.

Czy mogę używać grilla elektrycznego na moim balkonie?

Kratki dachowe muszą znajdować się co najmniej 30 cali od zewnętrznej strony budynku. Grille, w tym gaz i węgiel, muszą być trzymane w odległości co najmniej 15 stóp od wszelkich konstrukcji. Jeśli chodzi o grillowanie na balkonie, zazwyczaj odpowiednie są grille elektryczne.

Czy jedzenie smakuje dobrze, gdy jest przyrządzane na grillu elektrycznym?

Wszystkie nasze grille gazowe i węglowe wytwarzają żywność o podobnym smaku do tej wytwarzanej przez Electric Q. Ponieważ olej i tłuszcz z przygotowywanych potraw wpadną bezpośrednio do elementu grzejnego, jest to konieczne . Spowoduje to wytwarzanie dymu, a także tradycyjnego smaku grilla.

Czy podczas grillowania żeberek należy je przykrywać folią aluminiową?

Owijanie mięsa folią aluminiową zmniejszy ilość dymu, który gromadzi się na powierzchni mięsa, co w rezultacie zapewni lepszy kolor i smak produktu końcowego. Dodaje również wilgoci do potrawy i skraca czas gotowania. Najlepiej owinąć mięso mniej więcej w połowie okresu gotowania lub gdy wewnętrzna temperatura mięsa wynosi 150-160 stopni.

Czy można trzymać grill elektryczny na zewnątrz?

Po deszczu grill elektryczny lub wędzarnia powinny być używane jak zwykle w zdecydowanej większości przypadków. Należy to jednak robić tylko w rzadkich przypadkach. Jeśli regularnie zostawiasz elektryczną wędzarnię lub grill na zewnątrz na deszczu, ryzykujesz uszkodzeniem sprzętu.

Czy grill elektryczny może się zapalić?

Pomimo tego, że grille elektryczne są ogólnie bezpieczniejsze niż grille węglowe lub gazowe, użycie przedłużacza, który nie jest przeznaczony do użytku na zewnątrz, może spowodować pożar. Chociaż istnieje niebezpieczeństwo pożaru w przypadku wszystkich rodzajów grilli, ryzyko to znacznie wzrasta, gdy są one używane na balkonie lub tarasie.

Czy można upiec stek na grillu elektrycznym?

Jeśli weźmiesz pod uwagę czas potrzebny na grillowanie elektryczne, możesz z łatwością ugotować stek. Przede wszystkim upewnij się, że grill jest gorący przed umieszczeniem na nim mięsa. Warto również zauważyć, że grille elektryczne są dostępne w dwóch konfiguracjach: te z powierzchniami grillowymi po obu stronach i te z tylko jedną powierzchnią do gotowania.

Jaka jest maksymalna temperatura, jaką może osiągnąć grill elektryczny?

330 stopni Fahrenheita to średnio-niska temperatura. 350 stopni Fahrenheita to średnie ustawienie temperatury. Średnia temperatura wynosi od 400 do 450 stopni Fahrenheita. Przy wysokim ustawieniu można osiągnąć temperatury od 500 do 650 stopni Fahrenheita.

Czy konieczne jest używanie oleju na grillach elektrycznych?

Gdy używasz grilla elektrycznego, należy używać oleju, więc delikatnie – bardzo delikatnie – spryskaj grill olejem. Olej z awokado i oliwa z oliwek to dwa zdrowe tłuszcze, które zaleca się stosować w postaci sprayu. Olej rzepakowy jest mniej pożywny niż oliwa z oliwek, ale jest lubiany przez tradycyjnych szefów kuchni. Następnie nadszedł czas, aby rozpocząć wstępne podgrzewanie grilla.

Czy można używać węgla drzewnego z grillem elektrycznym?

Tak, to prawda. Zrębki drewna, oprócz energii elektrycznej, mogą być używane jako paliwo do grilla elektrycznego do gotowania. W wielu grillach elektrycznych jest wyznaczone miejsce na frytki, które zwykle znajduje się pod źródłem ciepła. W rezultacie możesz używać węgli drzewnych, nawet jeśli grill elektryczny nie był pierwotnie przeznaczony do użytku z nimi.

Czy grillowanie jest lepszą opcją niż gotowanie w kuchni?

Jaki jest wynik końcowy? Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, grille zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne doskonale nadają się do przygotowywania pysznych potraw. Tańszą i elastyczną alternatywą, jeśli masz mało miejsca, może być grill w pomieszczeniu. Dodatkowo sprawdzi się świetnie, jeśli gotujesz dla małej grupy osób.

Napisane przez
zespół BrookPad

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals