Best Food Dehydrators in 2021

Najlepsze odwadniacze żywności w 2021

Co musisz wiedzieć o najlepszych odwadniaczach żywności w 2021 roku?

Najlepsze odwadniacze żywności w 2021

Czy warto zainwestować w odwadniacz żywności?

Odwodniki to fantastyczne narzędzie do zachowania jedzenia. Konsekwentne ciepło wytwarzane przez odwadniacze pokarmowe powoduje pokarm, który jest odżywczy lepszy niż żywność w puszkach. Po prawidłowym przechowywaniu suszone pokarmy mogą trwać przez wiele tygodni lub miesięcy w temperaturze otoczenia, a w większości przypadków przez ponad rok, gdy przechowywano w lodówce lub zamrażarce.

Czy odwodnione jedzenie jest dla Ciebie dobre?

Wiele przekąsek, w tym sałatki, owies, wypieki i koktajle, może być zdrowsze dzięki odwodnieniu żywności. Możesz także użyć odwodnionej żywności do produkcji koktajli i wypieków. Ponadto, ponieważ nawodają w płynie, są łatwe do włączenia do naczyń. Żywność, która została odwodniona, zachowują swoją wartość odżywczą.

Sous videtools 6 taca ze stali nierdzewnej dehydrator żywności Hendi

Sous videtools 6 taca ze stali nierdzewnej dehydrator żywności Hendi

Dwodnik żywności SousvideTools sprawia, że ​​odwodnienie pożywne, gęste składniki odżywcze są proste dla każdego, niezależnie od tego, czy jest w domu, czy prowadzą działalność. Niższe ustawienia ciepła odwadniacza utrzymują nienaruszone wszystkie składniki odżywcze i enzymy, umożliwiając tworzenie zachwycających słodkich lub słonych przekąsek. W przeciwieństwie do innych odwadniaczy, które nie są w stanie całkowicie wysuszyć wnętrza żywności, odwadniacz wykorzystuje ciche wentylatory do krążenia ciepłego powietrza, co powoduje jednolicie wysuszony produkt, który nie wymaga obracania tac.

 • Niższe ustawienia ciepła dehydatora żywności zachowują wszystkie składniki odżywcze i enzymy wymagane do tworzenia zachwycających słodkich lub słonych przekąsek.
 • Nie trzeba obracać tac, ponieważ odwadniacz zapobiega rozwojowi bakterii, drożdży i pleśni.
 • Oszczędzaj pieniądze i zdrowe - zrób własne suszone przekąski, takie jak jędrne wołowiny, suszone plastry owocowe, muesli lub wypróbuj nowe przepisy, takie jak chipsy jarmuż i skóry owocowe. Nowoczesny design - odwadniacz żywności Sousvidetaols jest złożony, ale łatwy; Kontroluj czas suszenia do 24 godzin na 30 minutowe odstępy i temperaturę od 35 ° C do 75 ° C o przyrosty 5 °.
 • Łatwy do czyszczenia - struktura ze stali nierdzewnej jest zbudowana do wykorzystania w komercyjnej kuchni lub sklepu. Twoi operatorzy docenią cię za wybór stali nierdzewnej na inne materiały.

Andrew James 6 Tray Digital Food Dehydrator Machine

Andrew James 6 Tray Digital Food Dehydrator Machine

Andrew James Digital Food Dehydrator to wygodna i szybka metoda przygotowania pysznych, pożywnych i naturalnych przekąsek w podróży. Zastosowanie maszyny odwodnienia zapewnia, że ​​pokarm zachowuje pełny smak i wartość odżywczą. Mechanizm układania tacy zmiennej pozwala układać warstwy na różnych wysokościach, umożliwiając odwadnicę radzenia sobie z żywnością o wszystkich rozmiarach i grubości, dzięki jego regulowanej wysokości.

 • Odtłuszczający cyfrowy odwadniacz żywności - Andrew James Digital Food Dedhydrator tworzy pożywne i naturalne przekąski, takie jak chipsy bananowe, skóry owocowe, biltong i wołowiny.
 • Za pomocą odwadniacza zachowuje smak żywności i minerały.
 • 6 TACJE STOKOWANE - Andrew James Digital Food Dehydrator ma 6 dużych poziomów suszenia, które mogą z łatwością przechowywać ogromne ilości jedzenia.
 • Mechanizm układania tacy zmiennej pozwala budować warstwy na różnych wysokościach, dostosowując pokarm o różnych rozmiarach i grubości.
 • Kompaktowy termostat cyfrowy-kontrolowany termostat o zakresie temperatur 40-70 ° C umożliwia prawidłowe wyschnięcie różnych elementów.
 • Korzystanie z tego urządzenia odwadniającego zapewnia, że ​​jedzenie jest suszone równomiernie bez potrzeby zmiany tac w połowie.
 • Skomputeryzowany timer odwadniacza może być ustawiony na 48 godzin. Niskie zużycie energii i łatwe do czyszczenia - odwadniacz zużywa zaledwie 3p na godzinę przez do 48 godzin, co czyni go niską alternatywą energii dla pożywnych przekąsek.
 • Niektóre osoby wolą prześcieradła odwadniające, ale nasz produkt ma stosowanie tace, które można łatwo usunąć do czyszczenia.
 • Gwarancja 2 lata - Z pewnością zakupy.
 • Andrew James 3.5L Gwarancja powolnej kuchenki: 2 lata

SOUSVIDETOOLS 6 TRAY FOOD DEHydrator

SOUSVIDETOOLS 6 TRAY FOOD DEHydrator

Każde działalność gospodarstwa domowego lub biznesowego może skorzystać z odwadniacza żywności SousvideTools, który uprawia przygotowanie pożywnego, gęstej żywności odżywczej. Ze względu na niższe poziomy ciepła stosowane przez odwadniacze wszystkie niezbędne składniki odżywcze i enzymy są zachowane, co pozwala tworzyć zachwycające słodkie lub słone przekąski. Zmniejsz marnotrawstwo żywności i zaoszczędź pieniądze, przedłużając okres przydatności do letnich owoców i przekąsek na zimę. Żywność, która została odwodniona przez użytkownika, nie obejmuje żadnej chemikaliów i trucizn, które często znajdują się w kupowanej suchej żywności.

 • Dehydrator żywności wytwarza pożywne, gęste składniki odżywcze dla każdego gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa.
 • Włókno dietetyczne i enzymy są zachowane przez niższe poziomy ciepła odwadniacza.
 • Jednolite suszenie wewnątrz i na zewnątrz - w przeciwieństwie do innych odwadniaczy, odwadniacz żywności Sousvidetaols popycha gorące powietrze w poziomie nad każdą tacą do równego suszenia.
 • Odwodniowiec zapobiega rozwojowi bakterii, drożdży i pleśni, więc nie ma potrzeby obracania się.
 • Pozostańcie w formie i zaoszczędź pieniądze, tworząc własne suszone przekąski, takie jak jędrne wołowiny, suszone plastry owocowe, muesli lub nowy przepis na jarmonk i owoce
 • Zaoszczędź pieniądze, przechowując letnie owoce i przekąski na zimę.
 • Ponadto domowe suszone jedzenie jest pozbawione chemikaliów i trucizn znalezionych w kupowanej suchej żywności.
 • Projekt - odwadniacz żywności SousvideTools jest elegancki i nowoczesny.
 • Ustaw termostat między 35 ° C a 65 ° C i obserwuj, jak jedzenie jest wyschnięte przez przezroczyste drzwi wejściowe.
 • Odwodnik ma również sześć stali ze stali nierdzewnej.
 • Struktura ze stali nierdzewnej jest zdrowsza i trwa znacznie dłużej niż plastikowe tace.
 • Atrakcyjny i trwały, wysokiej jakości poliwęglan jest zbudowany, aby znosić pracowity dzień i dobrze mieszać z innym sprzętem kuchennym.
 • Sześć tac jest odłączane i łatwe do czyszczenia!
 • Twoi operatorzy to docenią.

Odwodnik żywności ze stali nierdzewnej Kwasyo z bezpłatną książką z przepisami

Odwodnik żywności ze stali nierdzewnej Kwasyo z bezpłatną książką z przepisami

Odwodnik ze stali nierdzewnej jest zbudowany w całości ze stali nierdzewnej, w tym półek, zapewniając, że jedzenie nie zetknie się z plastikiem i że otrzymasz pożywne i bezpieczne jedzenie. Nasza suszona maszyna jest bardziej wydajna, ponieważ ma 1000 watów mocy grzewczej i 7-calowy poziomy system wentylatora przepływu powietrza umieszczonego z tyłu. Bezpłatne przepisy, które dadzą Ci 67 różnych rodzajów składników, abyś mógł doświadczyć przyjemności z robienia rzeczy samodzielnie.

 • Jest zbudowany ze stali nierdzewnej, w tym półek, dzięki czemu jedzenie nie kontaktuje się z plastikiem i jest pożywne i bezpieczne.
 • Ma 10 tac i 1 tacę kroplową do suchych warzyw, owoców, ziół, mięsa, ryb, krewetek, chleba i grzybów.
 • Może zatrzymać minerały i witaminy w posiłku. 7-calowa technologia wentylatora poziomego poziomego przepływu powietrza sprawia, że ​​nasza suszona maszyna jest bardziej wydajna.
 • Inteligentny panel sterowania LED - możesz ustawić czas naszej suszarki od 0 do 24 godzin i zmodyfikować 30 minut/razy.
 • Regulacja temperatury od 30 ° C do 90 ° C, 5 ° C Zmiana temperatury, lepsza temperatura suszenia.
 • Bezpieczne zmywarki do zmywarki, odłączane komponenty utrzymują zautomatyzowane odwadnianie higienicznie czyste.

Dehydrator żywności Vonshef 5

Dehydrator żywności Vonshef 5

Naturalne, zdrowe i pyszne przekąski można wykonać poprzez odwodnienie i zachowanie różnych produktów spożywczych szybko i po prostu. Wołowina Jukanie, chipsy bananowe, suszone owoce, zwijania owoców i inne przekąski są możliwe z tym produktem. Dzięki dużej, 5-poziomowej technologii i suszonej przez przepływu technologii delikatnie usuwa wilgoć z żywności i zachowuje ją jednocześnie zachowując składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i smak. Temperaturę można regulować między 40 a 70 stopni Celsjusza, aby pomieścić różne rodzaje jedzenia, a tace są całkowicie odłączane do prostego ładowania i rozładunku.

 • Odwodnij się i zachowaj różnorodne pokarmy dla zdrowych, pysznych przekąsek.
 • Duża 5-warstwowa konstrukcja z technologią suszącej przepływem delikatnie usuwa wilgoć i zachowuje żywność, jednocześnie zachowując witaminy, minerały i smak.
 • Wyposażony w silny silnik 250 W, górny wentylator i funkcję wentylacyjną.
 • W tym 2 -letnia gwarancja producenta

Jakie są największe posiłki do spożycia podczas odwodnienia?

Dzięki odwodnionym monetom bananowym możesz zrobić suche bananowe cois, zdrową przekąskę, którą dzieci będą cieszyć. Suszone truskawki dobrze pasują do muesli, a słodycz suszonych truskawek czyni je pyszną przekąską dla dorosłych.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy zakupie odwadniacza żywności?

Wybierz model, który oferuje największy stopień kontroli w zakresie temperatury i temperatury. Chcesz odwadniacza, który może przejść od temperatur poniżej 90 ° F do temperatur powyżej 160 ° F. Większość doskonałych odwadniaczy zapewni zakres temperatur z odstępami około 5 ° F. Rozmiar: Chcesz odwadniacza, który zmaksymalizuje ilość obszaru suszenia dostępnego dla Ciebie.

Czy odwadniacze żywności wykorzystują znaczną ilość energii elektrycznej?

Więc jakie jest zużycie energii odwadniacza? Według średniej stawki KWH w Stanach Zjednoczonych wynoszący 13,19 centów za kWh, prowadzenie odwadniacza może kosztować gdziekolwiek od 0,04 USD do 0,13 USD za godzinę. Odwodniki mogą działać nawet 30 godzin lub dłużej, kosztem nie więcej niż 2-4 dolarów za godzinę pracy.

Czy zakup odwadniacza żywności jest mądrą decyzją inwestycyjną?

Na dłuższą metę odwadniacz żywności jest opłacalną inwestycją. Może również zaoszczędzić pieniądze, eliminując potrzebę zakupu przetworzonej suchej żywności. Ponadto większość odwadniaczy dostępnych na rynku jest rozszerzona. Kupując więcej tacek odwadniających, będziesz mógł wysuszyć jeszcze więcej owoców i warzyw.

Jak długo trwa działanie odwadniacza żywności?

Odwodniki mogą wynosić cenę od 30 do kilkuset dolarów, w zależności od ilości pojemności tracy i liczby funkcji zawartych w pakiecie. Jeśli próbujesz wyprodukować dużą ilość żywności, warto zainwestować w odwadniacz o większej powierzchni ze względu na czas potrzebny na odwodnienie żywności (od 5 do 14 godzin)

Jakiej temperatury używasz do odwadniania żywności?

Pokarmy można suszone w słońcu, w piekarniku lub w odwadniaczu żywności, jeśli odpowiednia mieszanka ciepłych temperatur, niskiej wilgotności i prądu powietrza jest stosowana w połączeniu z metodą suszenia. Idealna temperatura do suszącej żywności wynosi 140 stopni Fahrenheita. Aby jedzenie mogło gotować, a nie sucha, należy zastosować większe temperatury.

Czy można nadmiernie podrażać jedzenie?

Czy można przesadzić proces odwodnienia? Niektóre pokarmy, takie jak fasola i groszek, mogą być nadmiernie odwodnione do tego stopnia, że ​​nie są już jadalne, nawet po wielokrotnym rezygnacji. Po wystawieniu na wysokie temperatury przez dłuższy czas, każde jedzenie zacznie zmieniać skład i nie będzie już odpowiednie do spożycia.

Jakie kroki należy podjąć, aby przygotować jedzenie przed jej odwodnieniem?

Podczas odwadniania powszechną zasadą jest to, że jeśli chcesz spożywać żywność na surowo, nie ma potrzeby przygotowania jedzenia przed wysuszeniem. Warzywa, takie jak kukurydza, brokuły i seler, muszą być blanszowane przed odwodnieniem, aby uniknąć przebarwienia. Zasadniczo blanszowanie jest procesem podgrzewania produktu spożywczego we wrzącej wodzie, a następnie umieszczaniu go w zimnej wodzie.

Czy to prawda, że ​​odwodnienie mięsa zabija bakterie?

Temperatury osiągnięte przez odwadniacze i odwadniacze piekarnika nie są wystarczająco wysokie, aby całkowicie zabić niebezpieczne bakterie, które zwykle występują w surowym mięsie, a zatem nie są zalecane. Nie jest bezpieczne spożywanie całkowicie suszonego jadącego, chyba że miał dodatkowe obróbkę cieplną po tym, jak został w pełni wysuszony przez wiele miesięcy. Można to zrobić przed lub po wyleczeniu mięsa.

Czy bardziej opłacalne jest odwodnienie własnych owoców?

Niektóre z zalet suszenia własnych owoców i warzyw jesteś w pełni świadomy tego, co spożywasz ... Suszenie własnych owoców i warzyw w domu jest prawie zawsze tańsze, szczególnie w porównaniu z zakupem produktów ekologicznych. Jeśli chodzi o owoce i warzywa, masz pełną kontrolę nad tym, jak zostaną ugotowane. Czas gotowania, podwójność i technika to ważne rozważania.

Czy można odwodnić jedzenie w mojej fryowce?

Do użycia z piekarnikiem powietrza frytkownicy ustaw ustawienie odwadniania na 130 ° F na 4 godziny i odwadnij w tej temperaturze. Cudowną alternatywną przekąską do żetonów lub dowolnego innego śmieciowego jedzenia jest suszona wołowina… Potrzeba krojenia wołowiny w jednolitych rozmiarach ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia prawidłowego gotowania kawałków.

Czy korzystne jest stosowanie odwadniacza, a nie piekarnika?

Najważniejszą zaletą stosowania odwadniacza żywności jest to, że umożliwia suche jedzenie bez konieczności używania piekarnika przez długi czas. Ponadto wykorzystanie odwadniacza zamiast piekarnika z tego samego powodu oszczędza koszty energii. Upewnij się, że jedzenie jest równomiernie rozłożone na tace do suszenia, zanim włączy piekarnik do 140 stopni Fahrenheita, aby zakończyć wysuszenie.

Jak możesz odwodnić pomarańcze, aby je zjeść?

Umieść pomarańczowe plastry na taceach odwadniających, pozwalając na wystarczającą ilość miejsca między każdym plasterem, aby umożliwić cyrkulację powietrza. Odwodnik powinien być ustawiony na 135 stopni Fahrenheita (ustawienie owoców/warzyw). Po 2 do 3 godzinach zacznij badać pomarańczowe plastry pod kątem dojrzałości. Ze względu na różnicę w grubości plasterków może zająć od 3 do 7 godzin, aby wszystkie były w pełni wysuszone.

Czy odwodniona żywność powoduje szybciej czujesz się pełniejszy?

Nawet podczas komercyjnie przygotowanej odwodnionych posiłków rozszerzających się w połączeniu z wodą, spożywanie ich przed ich nawodnieniem spowoduje, że rosną w żołądku, a jedzenie więcej niż jednego posiłku może zapewnić dyskomfort jelitowy w miarę rozszerzenia się jedzenia.

Czy ananas jest odwodniony pożywny?

Owoce, które zostały odwodnione, mają pyszny smak i mają niski kalorie, a jednocześnie jest wysoko w witaminach i minerałach. Zawartość odżywcza ananasa nie jest zmniejszona w wyniku procedury odwodnienia. Odwodniony ananas jest pożywnym suplementem dla dowolnej diety, o ile jest spożywana w umiarkowanych ilościach.

Czy utrzymanie odwadniacza jest bezpieczne w noc?

Dobrą wiadomością jest to, że elektryczne odwadniacze żywności można pozostawić z dnia na dzień i bez opieki, nie powodując szkody. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że są w dobrze wentylowanym miejscu, nie wykazywać żadnych oznak szkód i nie są objęte żadnymi ręcznikami herbacianymi ani innymi przedmiotami. Obejmuje to potrzeba użycia ich na stabilnej powierzchni i z dala od wszystkiego, co mogłoby się zapalić, takie jak ręczniki i woda.

Jaki jest koszt odwadniającej żywności w dolarach?

Przewodnienie jedzenia jest doskonałą metodą przedłużenia okresu trwałości żywności, co jest szczególnie korzystne, jeśli chodzi o owoce i warzywa. Z drugiej strony oszczędności przewyższają koszt prowadzenia odwadniacza? Większość odwadniaczy żywności będzie kosztować od 0,29 do 1,20 USD, aby działać przez dziesięciogodzinny okres standardowego zasilania elektrycznego.

Czy można spalić jedzenie w odwadniaczu?

Zastosowanie odwadniacza żywności może powodować spalenie żywności, a znajomość prawidłowych metod gotowania podczas stosowania odwadniacza żywności jest najlepszym sposobem zapobiegania temu. Niektóre z najskuteczniejszych metod i sztuczek zapobiegania sobie nadmiernej suszenia jedzenia są zawarte poniżej.

Czy można obsługiwać odwadniacz bez pokrywki?

Aby zapewnić wystarczającą krążenie podczas odwadniania, odwadniacz pokarmowy obejmuje dwa otwory wentylacyjne (regulowane otwory wentylacyjne i otwory wentylacyjne) na górze i na dole urządzenia. Nie zaleca się biegu z blokowanymi lub zamkniętymi wentylacjami dolną w dowolnym momencie, ponieważ zapobiegnie to występowaniu odpowiedniego przepływu powietrza. Sprawdź, czy żywność była regularnie odwodniona.

 

Scenariusz
BrookPad Zespół

 

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.