Najlepsze suszarki do żywności w 2021 roku

cooking dehydrators food guide home appliance smart home

Co musisz wiedzieć o najlepszych suszarniach żywności na rok 2021?

Best Food Dehydrators in 2021

Czy warto zainwestować w suszarkę do żywności?

Suszarki to fantastyczne narzędzie do przechowywania żywności. Stałe ciepło wytwarzane przez urządzenie do suszenia żywności powoduje, że żywność jest lepsza pod względem odżywczym niż żywność w puszkach. Przy prawidłowym przechowywaniu suszona żywność może przetrwać wiele tygodni lub miesięcy w temperaturze otoczenia, a w większości przypadków dłużej niż rok, gdy jest przechowywana w lodówce lub zamrażarce.

Czy odwodnione jedzenie jest dla Ciebie dobre?

Wiele przekąsek, w tym sałatki, płatki owsiane, wypieki i koktajle, można uczynić zdrowszymi, używając pokarmów suszonych. Możesz również użyć suszonej żywności do przygotowania koktajli i wypieków. Ponadto, ponieważ nawadniają się w płynie, łatwo je dodać do potraw. Pokarmy, które zostały odwodnione, zachowują swoją wartość odżywczą.

Sous VideTools 6-tacowa suszarka do żywności Hendi ze stali nierdzewnej

Sous VideTools 6 Tray Stainless Steel Hendi Food Dehydrator

Suszarka do żywności SousVideTools sprawia, że ​​odwadnianie pożywnej i bogatej w składniki odżywcze żywności jest proste dla każdego, niezależnie od tego, czy jest w domu, czy prowadzi firmę. Niższe ustawienia podgrzewania suszarki utrzymują wszystkie składniki odżywcze i enzymy w stanie nienaruszonym, co pozwala na tworzenie pysznych słodkich lub słonych przekąsek. W przeciwieństwie do innych suszarek, które nie są w stanie całkowicie wysuszyć wnętrza żywności, suszarka wykorzystuje ciche wentylatory do cyrkulacji ciepłego powietrza, co zapewnia równomiernie wysuszony produkt, który nie wymaga obracania tac.

 • Niższe ustawienia temperatury w suszarce do żywności zachowują wszystkie składniki odżywcze i enzymy wymagane do tworzenia wspaniałych słodkich lub słonych przekąsek.
 • Nie ma potrzeby obracania tac, ponieważ suszarka zapobiega rozwojowi bakterii, drożdży i pleśni.
 • OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE I JEDZ ZDROWE — Twórz własne przekąski z suszonej żywności, takie jak suszona wołowina, plasterki suszonych owoców, muesli lub wypróbuj nowe przepisy, takie jak chipsy z jarmużu i skórki owocowe. NOWOCZESNY DESIGN — Suszarka do żywności SousVideTools jest złożona, ale łatwa; kontrolować czas suszenia do 24 godzin w odstępach 30-minutowych i temperaturę od 35°C do 75°C w krokach co 5°.
 • ŁATWE DO CZYSZCZENIA — Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest przeznaczona do użytku w komercyjnej kuchni lub sklepie. Twoi operatorzy docenią Cię za wybór stali nierdzewnej zamiast innych materiałów.

Andrew James 6 Tray Cyfrowa Suszarka do Żywności

Andrew James 6 Tray Digital Food Dehydrator Machine

Suszarka do żywności Andrew James Digital to wygodna i szybka metoda przygotowania pysznych, pożywnych i naturalnych przekąsek w podróży. Zastosowanie suszarki zapewnia, że ​​żywność zachowuje pełnię smaku i wartości odżywczych. Zmienny mechanizm układania tacek umożliwia układanie warstw na różnych wysokościach, umożliwiając suszarce obsługę żywności wszystkich rozmiarów i grubości dzięki regulowanej wysokości.

 • RETANGULARNY CYFROWY SUSZACZ DO ŻYWNOŚCI — Cyfrowy odwadniacz żywności Andrew James zapewnia pożywne i naturalne przekąski, takie jak chipsy bananowe, skórki owocowe, biltong i suszone mięso wołowe.
 • Stosowanie odwadniacza pozwala zachować smak i składniki mineralne żywności.
 • 6 TACKI DO PIĘKOWANIA — Cyfrowa Suszarka do Żywności Andrew James ma 6 dużych poziomów suszenia, które mogą z łatwością przechowywać ogromne ilości żywności.
 • Zmienny mechanizm układania tacek umożliwia budowanie warstw na różnych wysokościach, mieszczących żywność o różnych rozmiarach i grubościach.
 • KOMPAKTOWY TERMOSTAT CYFROWY — Kontrolowany termostat o zakresie temperatur 40-70°C umożliwia prawidłowe suszenie różnych przedmiotów.
 • Korzystanie z tej suszarki zapewnia równomierne suszenie żywności bez konieczności zmiany tac w połowie.
 • Skomputeryzowany zegar suszarki można ustawić na maksymalnie 48 godzin. NISKIE ZUŻYCIE ENERGII I ŁATWE DO CZYSZCZENIA — Suszarka zużywa tylko 3 pensy na godzinę przez maksymalnie 48 godzin, co czyni ją niskoenergetyczną alternatywą dla pożywnych przekąsek.
 • Niektórzy wolą arkusze do suszenia, ale nasz produkt ma tace, które można układać w stosy, które można łatwo wyjąć do czyszczenia.
 • GWARANCJA 2 LATA — Pewnie kupuj
 • Andrew James 3,5-litrowa gwarancja na wolnowar: 2 lata

SousVideTools 6-tacowa suszarka do żywności

SousVideTools 6 Tray Food Dehydrator

Suszarka do żywności SousVideTools może skorzystać z suszarki do żywności SousVideTools, która sprawia, że ​​przygotowywanie pożywnej i bogatej w składniki odżywcze żywności jest proste. Dzięki niższemu poziomowi ciepła stosowanego przez odwadniacz, wszystkie niezbędne składniki odżywcze i enzymy są zachowane, co pozwala na tworzenie wspaniałych słodkich lub słonych przekąsek. Zmniejsz marnowanie żywności i oszczędzaj pieniądze, przedłużając okres przechowywania letnich owoców i przekąsek na zimę. Żywność, która została odwodniona przez użytkownika, nie zawiera żadnych chemikaliów i trucizn, które często znajdują się w suchej żywności kupowanej w sklepie.

 • Suszarka do żywności tworzy pożywne, bogate w składniki odżywcze jedzenie dla każdego gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa.
 • Błonnik pokarmowy i enzymy są zachowane dzięki niższemu poziomowi ciepła suszarki.
 • Jednolite SUSZENIE OD WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ – W przeciwieństwie do innych suszarek, SousVideTools przepycha gorące powietrze poziomo nad każdą tacą, zapewniając równomierne suszenie.
 • Suszarka zapobiega rozwojowi bakterii, drożdży i pleśni, więc nie ma potrzeby obracania.
 • ZACHOWAJ SPRAWNOŚĆ I OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE, TWORZĄC WŁASNE suszone przekąski, takie jak suszona wołowina, suszone plasterki owoców, granola lub NOWY PRZEPIS Chipsy i owoce z jarmużu
 • Oszczędzaj pieniądze, przechowując letnie owoce i przekąski na zimę.
 • Dodatkowo, domowa suszona żywność jest pozbawiona chemikaliów i trucizn, które można znaleźć w suchej żywności kupowanej w sklepie.
 • DESIGN – Suszarka do żywności SousVideTools jest elegancka i nowoczesna.
 • Ustaw termostat między 35 ° C a 65 ° C i obserwuj, jak jedzenie wysycha przez przezroczyste drzwi przednie.
 • Suszarka ma również sześć stojaków ze stali nierdzewnej.
 • Konstrukcja ze stali nierdzewnej jest zdrowsza i trwa znacznie dłużej niż tace plastikowe.
 • Atrakcyjny i trwały, wysokiej jakości poliwęglan jest zbudowany tak, aby wytrzymać pracowity dzień i dobrze komponować się z pozostałym sprzętem kuchennym.
 • Sześć tac jest zdejmowanych i łatwych do czyszczenia!
 • Twoi operatorzy to docenią.

Suszarka do żywności Kwasyo ze stali nierdzewnej z bezpłatną książką z przepisami

Kwasyo Stainless Steel Food Dehydrator with Free Recipe Book

Suszarka ze stali nierdzewnej jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej, łącznie z półkami, dzięki czemu żywność nie ma kontaktu z plastikiem i otrzymujesz pożywną i bezpieczną żywność. Nasza maszyna do suszenia owoców jest bardziej wydajna, ponieważ ma 1000 watów mocy grzewczej i 7-calowy poziomy wentylator z wentylatorem umieszczonym z tyłu. Darmowe przepisy, które dadzą Ci 67 różnych rodzajów składników, abyś mógł doświadczyć przyjemności samodzielnego robienia rzeczy.

 • Jest zbudowany ze stali nierdzewnej, w tym półek, dzięki czemu żywność nie ma kontaktu z plastikiem i jest pożywna i bezpieczna.
 • Ma 10 tac i 1 tackę ociekową do szybkiego i wydajnego suszenia warzyw, owoców, ziół, mięsa, ryb, krewetek, chleba i grzybów.
 • Może zachować minerały i witaminy w posiłku. 7-calowa, zamontowana z tyłu technologia wentylatora odwadniającego z poziomym przepływem powietrza sprawia, że ​​nasza maszyna do suszenia owoców jest bardziej wydajna.
 • INTELIGENTNY PANEL STEROWANIA LED - Możesz ustawić czas naszej suszarki żywności od 0 do 24 godzin i zmodyfikować 30 minut/czasy.
 • Regulacja temperatury od 30°C do 90°C, zmienność temperatury 5°C, lepsza temperatura suszenia.
 • Odłączane elementy, które można myć w zmywarce, zapewniają higieniczną czystość automatycznej suszarki.

Suszarka do żywności VonShef 5-poziomowa

VonShef 5 Tier Food Dehydrator

Naturalne, zdrowe i smaczne przekąski można przygotować poprzez szybkie i proste suszenie i konserwowanie różnorodnych produktów spożywczych. Suszona wołowina, chipsy bananowe, suszone owoce, roladki owocowe i inne przekąski są możliwe dzięki temu produktowi.Dzięki dużej 5-warstwowej konstrukcji i technologii suszenia przepływowego delikatnie usuwa wilgoć z żywności i konserwuje ją, jednocześnie zachowując składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i smak. Temperaturę można regulować w zakresie od 40 do 70 stopni Celsjusza, aby pomieścić różne rodzaje żywności, a tace są całkowicie odłączane, co ułatwia załadunek i rozładunek.

 • Odwadniaj i przechowuj różnorodne produkty spożywcze na zdrowe, pyszne przekąski.
 • Duża 5-warstwowa konstrukcja z technologią suszenia przepływowego delikatnie usuwa wilgoć i konserwuje żywność, zachowując jednocześnie witaminy, minerały i smak.
 • Wyposażony w mocny silnik 250 W, wentylator montowany u góry i funkcję wentylacji.
 • Zawarta 2-letnia gwarancja producenta

Jakie posiłki najlepiej spożywać podczas odwadniania?

Dzięki odwodnionym monetom bananowym możesz przygotować suche bananowe cois, zdrową przekąskę, która spodoba się dzieciom. Suszone truskawki dobrze komponują się z muesli, a słodycz suszonych truskawek sprawia, że ​​są wyśmienitą przekąską dla dorosłych.

Jakie czynniki powinienem wziąć pod uwagę przy zakupie suszarki do żywności?

Wybierz model, który zapewnia największą kontrolę nad temperaturą i zakresem temperatur. Potrzebujesz suszarki, która może przejść od temperatury poniżej 90 ° F do temperatury powyżej 160 ° F. Większość doskonałych suszarek zapewnia zakres temperatur w odstępach około 5°F. Rozmiar: potrzebujesz suszarki, która zmaksymalizuje dostępną dla ciebie powierzchnię suszenia.

Czy suszarki do żywności zużywają znaczną ilość energii elektrycznej?

Jakie jest więc zużycie energii przez odwadniacz? Według średniej stawki kWh w Stanach Zjednoczonych wynoszącej 13,19 centa za kWh, uruchomienie suszarki może kosztować od 0,04 do 0,13 USD za godzinę. Suszarki mogą działać tak długo, jak 30 godzin lub dłużej, przy koszcie nie większym niż 2-4 dolarów za godzinę pracy.

Czy zakup suszarki do żywności to mądra decyzja inwestycyjna?

W dłuższej perspektywie suszarka do żywności jest opłacalną inwestycją. Może również zaoszczędzić pieniądze, eliminując potrzebę zakupu przetworzonej suchej żywności. Co więcej, większość suszarek dostępnych na rynku ma możliwość rozbudowy. Kupując więcej tac do odwadniania, będziesz w stanie wysuszyć jeszcze więcej owoców i warzyw.

Ile czasu zajmuje odwadnianie żywności?

Suszarki mogą mieć cenę od 30 USD do kilkuset dolarów, w zależności od pojemności tacki i liczby funkcji zawartych w pakiecie. Jeśli próbujesz wyprodukować dużą ilość żywności, warto zainwestować w suszarkę o większej powierzchni ze względu na czas potrzebny do odwodnienia żywności (od 5 do 14 godzin)

Jakiej temperatury używasz do odwadniania żywności?

Żywność można suszyć na słońcu, w piekarniku lub w suszarce do żywności, jeśli w połączeniu z metodą suszenia stosuje się odpowiednią mieszankę ciepłych temperatur, niskiej wilgotności i przepływu powietrza. Idealna temperatura do suszenia żywności to 140 stopni Fahrenheita. Aby żywność gotowała się, a nie suszyła, należy stosować wyższe temperatury.

Czy możliwe jest nadmierne odwodnienie żywności?

Czy można przesadzić z procesem odwadniania? Niektóre pokarmy, takie jak fasola i groszek, mogą być nadmiernie odwodnione do tego stopnia, że ​​nie nadają się do spożycia, nawet po wielokrotnym nawadnianiu. Po wystawieniu na działanie wysokich temperatur przez dłuższy czas, każda żywność zacznie się zmieniać w składzie i nie będzie już nadawać się do spożycia.

Jakie kroki należy podjąć, aby przygotować jedzenie przed odwodnieniem?

Podczas odwadniania, powszechną zasadą jest to, że jeśli chcesz spożywać surowe jedzenie, nie ma potrzeby wstępnego gotowania jedzenia przed suszeniem. Warzywa takie jak kukurydza, brokuły i seler należy zblanszować przed suszeniem, aby uniknąć przebarwień. Zasadniczo blanszowanie to proces podgrzewania produktu spożywczego we wrzącej wodzie, a następnie umieszczania go w zimnej wodzie.

Czy to prawda, że ​​odwodnienie mięsa zabija bakterie?

Temperatury osiągane przez suszarki i suszarki do piekarników nie są wystarczająco wysokie, aby całkowicie zabić niebezpieczne bakterie, które zwykle znajdują się w surowym mięsie i dlatego nie są zalecane. zabieg po całkowitym wysuszeniu przez wiele miesięcy. Można to zrobić przed lub po peklowaniu mięsa.

Czy bardziej opłacalne jest odwodnienie własnych owoców?

Niektóre zalety suszenia własnych owoców i warzyw Jesteś w pełni świadomy tego, co spożywasz... Suszenie własnych owoców i warzyw w domu jest prawie zawsze tańsze, szczególnie w porównaniu z zakupem produktów ekologicznych. Jeśli chodzi o owoce i warzywa, masz pełną kontrolę nad tym, jak zostaną ugotowane. Ważnymi czynnikami są czas gotowania, stopień przygotowania i technika.

Czy w mojej frytownicy można suszyć żywność?

W przypadku korzystania z piekarnika z frytownicą powietrzną ustaw odwadnianie na 130°F przez 4 godziny i susz w tej temperaturze. Wspaniała alternatywa dla chipsów lub innych fast foodów to suszona wołowina.... Konieczność pokrojenia wołowiny na kawałki o jednakowych rozmiarach ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia prawidłowego ugotowania kawałków.

Czy lepiej jest używać suszarki niż piekarnika?

Najważniejszą zaletą korzystania z suszarki do żywności jest to, że umożliwia ona suszenie żywności bez konieczności używania piekarnika przez długi czas. Ponadto użycie suszarki zamiast piekarnika z tego samego powodu pozwala zaoszczędzić na kosztach energii. Upewnij się, że żywność jest równomiernie rozłożona na tackach do suszenia, zanim włączysz piekarnik do temperatury 140 stopni Fahrenheita, aby zakończyć suszenie.

Jak odwodnić pomarańcze, aby móc je zjeść?

Połóż plastry pomarańczy na tackach do odwadniania, pozostawiając między nimi wystarczająco dużo miejsca, aby umożliwić cyrkulację powietrza. Suszarka powinna być ustawiona na 135 stopni Fahrenheita (ustawienie owoców/warzyw). Po 2-3 godzinach zacznij badać plastry pomarańczy pod kątem dojrzałości. Ze względu na różnicę w grubości plastrów całkowite wyschnięcie może zająć od 3 do 7 godzin.

Czy odwodnione jedzenie powoduje szybsze uczucie sytości?

Nawet jeśli komercyjnie przygotowane odwodnione posiłki rozszerzają się po połączeniu z wodą, spożywanie ich przed nawodnieniem spowoduje ich wzrost w żołądku, a zjedzenie więcej niż jednego posiłku w opakowaniu może powodować dyskomfort w jelitach, gdy jedzenie się rozszerza.

Czy odwodniony ananas jest pożywny?

Owoce, które zostały odwodnione, mają pyszny smak i są niskokaloryczne, a jednocześnie bogate w witaminy i minerały. Zawartość odżywcza ananasa nie zmniejsza się w wyniku zabiegu odwodnienia. Odwodniony ananas jest odżywczym suplementem diety każdego człowieka, o ile jest spożywany w umiarkowanych ilościach.

Czy trzymanie suszarki na noc jest bezpieczne?

Dobrą wiadomością jest to, że elektryczne suszarki do żywności można pozostawić włączone na noc bez nadzoru, nie powodując szkód. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że znajdują się w dobrze wentylowanym miejscu, nie noszą śladów uszkodzeń i nie są przykryte ściereczkami ani innymi przedmiotami. Obejmuje to konieczność używania ich na stabilnej powierzchni i z dala od wszystkiego, co może się zapalić, na przykład ręczników i wody.

Ile kosztuje odwodnienie żywności w dolarach?

Suszenie żywności to doskonały sposób na wydłużenie okresu przydatności do spożycia żywności, co jest szczególnie korzystne w przypadku owoców i warzyw. Z drugiej strony czy oszczędności przewyższają koszty eksploatacji suszarki? Większość suszarek do żywności kosztuje od 0,29 do 1,20 USD za działanie przez dziesięć godzin na standardowym zasilaniu elektrycznym.

Czy można spalić jedzenie w suszarce?

Korzystanie z suszarki do żywności może spowodować przypalenie żywności, a znajomość prawidłowych metod gotowania podczas korzystania z suszarki do żywności jest najlepszym sposobem, aby temu zapobiec Niektóre z najskuteczniejszych metod i sztuczek zapobiegających nadmiernemu wysuszeniu żywności to: zawarte poniżej.

Czy można obsługiwać suszarkę bez pokrywy?

Aby zapewnić wystarczającą cyrkulację podczas odwadniania, suszarka do żywności zawiera dwa otwory wentylacyjne (regulowane otwory wentylacyjne pokrywy i otwory wentylacyjne podstawy) na górze i na dole urządzenia. Nie zaleca się pracy z zablokowaną lub zamkniętą pokrywą lub dolnym otworem wentylacyjnym, ponieważ zapobiegnie to wystąpieniu odpowiedniego przepływu powietrza. Sprawdź, czy Twoje jedzenie było regularnie odwadniane.

 

Napisane przez
BrookPad Team

 

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals