Najlepsze pralki elektryczne w 2021 r.

bosch guide hisense how to midea review samsung washing machines

W tym poście znajdziesz więcej informacji na temat pralek w 2021 r.

Co dokładnie robią pralki?

Pralka działa na bardzo podstawowej zasadzie: miesza ubrania w mydlinach i wodzie, aby usunąć brud i plamy przed wirowaniem, aby spuścić wodę pod koniec cyklu, co jest całkiem proste.

Jakich cech powinienem szukać przy zakupie pralki?

Przed podjęciem decyzji, którą myjkę kupić, oto kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jeśli chodzi o kupowaną maszynę. Czy jest to maszyna półautomatyczna czy w pełni automatyczna i co to za maszyna? ...

Ustawienia pralki. Cykl wirowania. Efektywność. Rozmiar. Pojemność na ładunek. Czy w pokoju jest suszarka? Materiał konstrukcyjny bębna.

Pralka wolnostojąca Bosch WAU28T64GB Serie 6 z AllergyPlus

Bosch WAU28T64GB Serie 6 Freestanding Washing Machine with AllergyPlus

Pralka wolnostojąca Bosch WAU28T64GB Serie 6, 9 kg, 1400 obrotów. EcoSilence Drive, SpeedPerfect i AllergyPlus zapewniają energooszczędne i ciche czyszczenie. Funkcja usuwania umożliwia dodawanie rzeczy do bębna nawet po zakończeniu cyklu prania. Automatyczny system regulacji obciążenia oznacza, że ​​nigdy nie musisz się martwić o brakujące przedmioty. Energooszczędne zarządzanie wodą sprawia, że ​​pralki Bosch są bardziej przyjazne dla środowiska.

10 lat gwarancji na pralkę. Ustawienie Allergy+ firmy Bosch pierze ubrania w wyższej temperaturze i ma dłuższy cykl płukania, aby usunąć jak najwięcej alergenów. Struktura systemu VarioDrum wykorzystuje równomierne rozprowadzanie wody, aby delikatnie i skutecznie prać wszystkie rodzaje odzieży - bez rozciągania, marszczenia i uszkadzania ich. Program Easy Care 40°C to najszybszy sposób na pranie najbardziej ukochanych rzeczy.

 • EcoSilence Drive: silny i cichy cykl prania z 10-letnią gwarancją.
 • Wybierz pranie, które oszczędza wodę i zapewnia spokój w domu.
 • Różnica między programem Easy Care 40°C a programem Easy Care 40°C z opcją SpeedPerfect.
 • Ulepszona izolacja zmniejsza poziom hałasu, nawet podczas cyklu wirowania.
 • AllergyPlus eliminuje alergeny z ubrań.
 • Rewolucyjna technologia VarioDrum delikatnie i skutecznie pierze wszelkiego rodzaju ubrania bez rozciągania, zagnieceń i uszkodzeń.

Pralka wolnostojąca Midea MF200W70B/E, BLDC i wyświetlacz LED

Midea MF200W70B/E Freestanding Washing Machine, BLDC and LED Display

Midea to jedna z największych na świecie marek sprzętu gospodarstwa domowego, oferująca najbardziej wszechstronny wybór produktów na świecie, które w pełni zaspokajają potrzeby codziennego życia w domu, pracy lub gdziekolwiek indziej. Każdego roku produkty Midea zdobywają ponad 40 nagród na pokazach wzornictwa na całym świecie, w tym nagrody Red Dot, iF i Good Design. Obietnicą marki jest oferowanie „zaskakująco przyjaznych rozwiązań”. Model MF200 oferuje 15-minutowe szybkie pranie odzieży letniej lub lekko zabrudzonej odzieży oraz 45-minutowe pranie z większymi plamami. Funkcja Auto-Clean wykorzystuje szybki przepływ wody, aby wyjątkowo dokładnie usunąć pozostałości brudu z wewnętrznego i zewnętrznego bębna. Regularne przeprowadzanie tego cyklu pomaga zachować wyjątkowo czyste ubrania i lśniącą maszynę.

 • Health Guard: skupiając się na Steam Care i Auto Clean, ta kombinacja pomaga utrzymać płynną pracę maszyny i jak najczystszą odzież (a także przy mniejszym prasowaniu)
 • Regularnie czyść wewnętrzny i zewnętrzny bęben wodą o temperaturze 90°C.
 • Czyści i dezynfekuje odzież, łóżka i ręczniki, pozostawiając je czyste i bezpieczne nawet dla najbardziej delikatnej skóry.
 • Ta funkcja umożliwia wstępny wybór początku cyklu prania, zapewniając większą swobodę. Wymiary (cm): W85,0 S49,5 D59,5 Midea jest jedną z największych na świecie firm zajmujących się sprzętem gospodarstwa domowego, oferującą szeroką gamę towarów spełniających wszelkie wymagania w domu, firmie lub gdziekolwiek indziej.
 • Nowa tarcza księżycowa Tarcza księżycowa łączy w sobie wyświetlanie na ekranie z operacjami wybierania, zapewniając płynne działanie.
 • Automatyczne czyszczenie w każdym cyklu W każdym cyklu automatyczne czyszczenie jest włączone
 • Automatyczne czyszczenie utrzymuje maszynę w czystości.
 • Bęben czyszczący odświeża maszynę Opcja czyszczenia bębna wykorzystuje wodę o temperaturze 95°C do całkowitego oczyszczenia zewnętrznego i wewnętrznego bębna.
 • 2 opcje szybkiego prania Model MF200 umożliwia 15-minutowe szybkie pranie odzieży letniej i 45-minutowe pranie ciężkich plam.

Samsung seria 5 WW80TA046AX/EU z wolnostojącą pralką ecobubble™

 

Samsung Series 5 WW80TA046AX/EU with ecobubble™ Freestanding Washing Machine

 

Samsung Drum Clean skutecznie eliminuje 99,9% drobnoustrojów powodujących nieprzyjemny zapach z bębna bez użycia jakichkolwiek detergentów lub innych środków chemicznych. Po 40 cyklach maszyna przypomni Ci o ponownym uruchomieniu, dzięki czemu uzyskasz jak najwięcej z każdego prania. Bęben do pielęgnacji tkanin podejmuje dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić ochronę całej odzieży. Powietrze, woda i detergent są mieszane razem w technologii ecobubble, tworząc bąbelki, które umożliwiają pranie odzieży w niższych temperaturach.

 • Ułatw pranie dzięki Ecobubble.
 • Technologia Ecobubble tworzy bąbelki przy użyciu powietrza, wody i detergentu.
 • Bęben do czyszczenia tkanin Nie musisz się już martwić o delikatne przedmioty, nasz bęben do pielęgnacji tkanin chroni całą Twoją odzież.
 • Czysty bęben = czysta odzież.
 • higiena Nie wszystkie pralki poradzą sobie z dokładnym czyszczeniem.
 • Miło więc wiedzieć, że Hygiene Steam w pralce Samsung zabija bakterie, pyłki, roztocza i nie tylko.
 • Czyszczenie szuflady Szuflada StayClean zapewnia swobodny przepływ detergentu i czyści odzież.
 • Dodaj 30-minutową kąpiel z bąbelkami do odzieży bawełnianej, syntetycznej lub dziecięcej.

Wolnostojąca pralka Hisense ładowana od przodu 1400 obr./min

 

Hisense Freestanding Front Loading 1400RPM Washing Machine

 

Ze względu na niewielkie rozmiary i pojemność bębna 6 kg, Hisense WFPV6012EM jest idealny do małych i oszczędnych domów. Jeśli masz wrażliwą skórę, zalecany jest cykl leczenia alergii, ponieważ usuwa wszelkie pozostałości detergentu, które mogły się nagromadzić i powodować podrażnienie i swędzenie. Zamiast używać głośnych szczotek, silnik inwerterowy wykorzystuje magnesy bez tarcia, co pozwala szybko zasnąć i spokojnie przespać noc.

 • Ta pralka Hisense sprawia, że ​​pranie jest proste.
 • Jego rozmiar bębna o wadze 6 kg jest idealny dla małych, oszczędnych domów.
 • Szybki program prania pomaga również szybko się przygotować.
 • Po zakończeniu cyklu leczenia alergii poczujesz się spokojny i bezpieczny.
 • Usuwa wszelkie pozostałości detergentu, które mogą podrażniać i swędzić.
 • Silnik falownika, który wykorzystuje magnesy bez tarcia zamiast głośnych szczotek, pozwala bez wysiłku zasnąć i cieszyć się spokojną nocą.
 • HisenseItem Waga 77,6 kg 6 kg Wydajność Cykl Efektywne zużycie energii (10 klas) A-G Wydajność wirowania B Wydajność 6 kg Maks. 1200 obr./min Pranie 58 dB 78 dB Wirowanie WFPV6012EM Zalety Wyświetlacz elektroniczny/LCD

Samsung WW80K5413UW Samsung WW80K5413UW AddWash Pralka z Ecobubble

 

Samsung WW80K5413UW Samsung WW80K5413UW AddWash Washing Machine with Ecobubble

 

Samsung WW80K5413UW AddWash pralka z Ecobubble (Samsung WW80K5413UW AddWash pralka). Przyjazna dla środowiska technologia łączy powietrze, wodę i detergent, aby wytwarzać bąbelki, które szybciej przenikają przez ubranie, co pozwala na pranie ubrań w niższych temperaturach przy jednoczesnej oszczędności energii. Możesz z łatwością dodać odzież do pralki w trakcie cyklu, niezależnie od tego, czy ma ona pomieścić dodatkową skarpetkę, o której zapomniałeś włożyć, dodatkowy środek zmiękczający, czy odzież wypraną ręcznie do płukania. Klasyfikacja efektywności energetycznej: A+; Waga: 8,0 kg/17,60 funta; Prędkość wirowania pralki: 1400 obr./min; Poziom hałasu: 53 dB

 • 0 kg/17,60 funtów 1400 obr./min Pralka Samsung WW80K5413UW AddWash Pralka z Ecobubble Model WW5500 Wymiary 60 kg; 6x6x8.5 cm Cykl pojemności 8 kg Wydajność energetyczna A+++ (10 klas) A-D Pojemność 8 kg 1400 obr./min Maks. Obrót Pojemność 8 kg na cykl prania Numer części WW5500 Kolor Biały Dostęp Lokalizacja Ładowanie od przodu Baterie?
 • Waga 8 kg 1400 obr./min wirowanie A+++ dla energii 53dB Szybkie pranie Bawełna, syntetyki, wełna, Eco Drum Clean Diamentowe opóźnianie bębna Technologia Ecobubble łączy powietrze, wodę i detergent, aby wytwarzać bąbelki, które szybciej przenikają i pomagają prać w niższych temperaturach
 • W przypadku niesfornych skarpet, dodatkowego środka zmiękczającego lub odzieży wypranej ręcznie do końcowego płukania, drzwiczki AddWash umożliwiają dodawanie rzeczy do urządzenia w trakcie cyklu.
 • Intensywne usuwanie plam — dodaj 30-minutową kąpiel bąbelkową do dowolnego ze swoich ulubionych programów.
 • Smart Check to proaktywne rozwiązanie do wykrywania i diagnozowania błędów.
 • Aplikacja oferuje szybkie i proste rozwiązania problemów, oszczędzając czas i pieniądze na niepotrzebnych wezwaniach inżynierów.

Jaki jest prawidłowy sposób obsługi pralki?

Postępuj zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu detergentu do prania, takiego jak płyn Ariel Matic, aby upewnić się, że działa on prawidłowo. Po załadowaniu prania upewnij się, że dozujesz prawidłowo, wybierz odpowiedni cykl wirowania, zamknij drzwi i popchnij, gdy pralka zacznie działać.

Jaki jest najlepszy sposób prania odzieży w pralce?

Istnieje procedura, której należy przestrzegać: Zanim zaczniesz, napełnij pralkę wodą do około jednej trzeciej, a następnie dodaj wybielacz, jeśli go używasz. Następnie dodaj detergent i zamieszaj go w wodzie, aby upewnić się, że jest całkowicie rozpuszczony przed dodaniem ubrania.

Ile razy mogę używać pralki w ciągu jednego dnia?

Zaleca się pozostawienie pralki na pół godziny po zakończeniu ostatniego cyklu. Umożliwia to chłodzenie silnika i wykonywanie innych funkcji. To tylko sugestia, a nie ograniczenie. Możesz go używać tyle razy, ile pozwala na to Twój harmonogram w ciągu dnia.

Jaka jest oczekiwana żywotność pralki?

Według Raportów konsumenckich średnia długość życia pralki wynosi około dziesięciu lat. Jeśli Twoja pralka zbliża się do końca okresu użytkowania lub jeśli miała trudności, oto kilka wskazówek, że koniec może być bliski.

Jaka jest właściwa metoda prania odzieży?

W przypadku ciężkich lub brudnych ubrań zalecany jest normalny cykl, podczas gdy ustawienie stałego prasowania wystarcza do typowego wsadu prania. Koronkowe i luźno tkane tekstylia należy prać w delikatnym cyklu. Do wsadów białych należy używać gorącej wody, do wsadów średnich ciepłej wody, a do wsadów o jasnych kolorach – zimnej.

Czy podczas prania ubrań należy je odwrócić na lewą stronę?

O ile to możliwe, ubrania należy czyścić na lewą stronę: Odzież podatną na blaknięcie lub zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów należy prać na lewą stronę. Z plamami należy postępować w następujący sposób: Przed włożeniem ubrania do pralki sprawdź, czy nie ma plam lub miejsc zabrudzeń, które należy usunąć.

.


Starszy post Nowszy post


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem

Judge.me Review Medals