Wypróbuj Amazon Prime 30-dniowy bezpłatny proces

Czy warto zapłacić za Amazon Prime?

Wypróbuj Amazon Prime 30-dniowy bezpłatny proces

W kilku słowach tak. Według analizy przeprowadzonej przez JPMorgan wartość członkostwa w Amazon Prime osiąga roczną sumę 785 USD.

Oferty na Prime Day, oferty pioruna i karta kredytowa nagród, która zapewnia 5 procent zwrotu gotówki, są tylko przykładami specjalnych świadczeń i rabatów dostępnych dla członków Prime.

Oprócz wszystkiego, co zostało powiedziane, posiadanie najlepszego członkostwa uprawnia Cię do szerokiej gamy zniżek tylko dla członków, które służą jako metaforę wisienki na torcie.

Dostęp do okazji Prime Day, który jest corocznym wakacje na zakupy Amazon i odbyły się na początku tego roku, jest zdecydowanie najważniejszą korzyścią. Nie martw się, jeśli go nie złapałeś; Ponadto będziesz mieć dostęp do następujących w całości:

Wczesny dostęp do ofert Lightning: członkowie Prime mają wczesny dostęp do sklepów w zakresie ofert błyskawicy (które zwykle trwają tylko kilka godzin) trzydzieści minut, zanim zostaną udostępnione ogółowi społeczeństwa. Po prostu miej oko na etykietę z napisem „Prime Early Access” podczas zakupów na stronie internetowej.

Jeśli chcesz poczekać kilka dodatkowych dni na przybycie przedmiotu, albo natychmiast uzyskasz oszczędności, albo zdobędziesz zachęty, które mogą być użyte do przyszłych zakupów, gdy wybierzesz dostawę bez rush jako metodę wysyłki podczas procesu kasy. Twoje nagrody zostaną natychmiast opublikowane na Twoim koncie, gdy tylko nadejdzie bezpłatne zamówienie bez rushu, a także zostaną zastosowane automatycznie do wszelkich kwalifikujących się zamówień złożonych po tym.

Karta kredytowa, która oferuje nagrody i nie pobiera opłaty rocznej ani opłat za transakcje zagraniczne: otrzymaj premię zwrotną w wysokości 5 procent na zakupy na Amazon.com i Whole Foods Market, premię pieniężną w wysokości 2 procent w restauracjach, benzyna stacje i apteki oraz premię zwrotną w wysokości 1 procent we wszystkich innych transakcjach. Możesz wymienić swoje punkty na różne rzeczy, takie jak zwrot gotówki, karty podarunkowe, a nawet wakacje. Jednym z tych miejsc jest Amazon.

Członkostwo Amazon Prime ma niesamowite korzyści i wyjątkowe możliwości zakupu, przeglądania treści i oszczędzania pieniędzy:

  • Wydajne i bezpłatne metody składania zamówień, w tym dostawy tego samego dnia, jednodniowego i dwudniowego, oprócz 24-godzinnej dostawy spożywczej.
  • Streaming na żądanie setek filmów i serialu telewizyjnego natychmiast
  • Dostęp do ponad miliona piosenek i setek list odtwarzania, wszystkie bez przerwy w reklamach.
  • Bezpłatna przestrzeń do przechowywania wideo do 5 gigabajtów i nieograniczona pamięć internetowa przechowywanie zdjęć w pełnej jakości

Wypróbuj Amazon Prime 30-dniowy bezpłatny proces